Rozważania transferowe (dyskusja)

Środkowy obrońca 88 3 2
Lewy obrońca 39 1 1

nie sprawdzasz na transfermarkt?

Może łatwiej będzie z nimi gadać bo kto inny w Liverpoolu będzie z nimi gadać

grał tak u Alonso jak i w trójce obrońców. A nawet na wahadle latał, więc jest dość uniwersalny w tej kwestii.

Wgl Zubimendi Wydaje się idealnym zastępcą Thiago. Tylko lepszy w defensywie.

2 polubienia

Bez przesady, to jest biznes. Z perspektywy klubu liczy się zawodnik, a agenci to jest tylko niewdzięczna przeszkoda, którą trzeba “pokonać” na swej transferowej drodze. Nie przytoczę teraz dokładnego źródła, ale parę miesięcy temu ktoś tutaj podlinkował rzekomą wypowiedź agentów Caicedo, w której przyznali, że popełnili błąd, bo należało wybrać ofertę Liverpoolu dla Ekwadorczyka. Być może teraz nabrali przekonania, że Liverpool jest właściwym kierunkiem dla ich klientów. Kto wie… Na razie poruszamy się tylko w sferze rozważań i przypuszczeń, ale myślę, że w Liverpoolu dobrze wiedzą, że nie należy zamykać się na żadną piłkarską agencję.

1 polubienie

Dla mnie, jeśli transfer dojdzie do skutku, 3ka DM w klubie winna wyglądać następująco. 1. Zubimendi 2. Bajcetic 3. Morton

Dwóch młokosów i jeden senior senior :sweat_smile: kto wie, może oboje by się przy panu „nie chce się ruszać z Realu S.” wyszkolili na solidnych ŚPD

2 polubienia

Panowie, Morton też jest do sprzedaży, tak jak Carvalho i Sepp, no i Phillips… zawodnicy, z których będziemy kilkukrotnie w sezonie korzystać w ramach spotkań pucharowych, gdzie mogą zagrać inni młodzieżowcy, jak np. Nyoni. MUSIMY zacząć zarabiać na piłkarzach brzydko mówiąc - niepotrzebnych.

Endo tylko, jeśli dał odpowiednie argumenty Bajcetić Slotowi, ale tego co się dzieje obecnie w klubie i na treningach, to się nie dowiemy. Wiara w niego jest, ale rozum mówi swoje i nie wiem czy Endo mimo wszystko nie zostanie jako zmiennik Zubiego w meczach już wygranych, bo jak szło zauważyć Slot myśli o tym, by nie zajeżdżać zawodników jeśli nie ma potrzeby.

Gordon też mnie bardzo by ucieszył, ale jak teraz myślę… to jak już pisałem kiedyś, w Williamsie widzę nowego Mane, koszt transferu mniejszy sporo, aczkolwiek on sobie odrobiłby to w pensji. No i strach, jakby kiedyś odezwała się Barcelona, gdyby wróciła na poziom pozwalający im rywalizować z Realem, z Gordonem jako chłopakiem z nad Merseyside nie byłoby tego i jak już pisałem, dodatkowy jego atut to właśnie ten fakt, bo brakuje czasami tego w klubie, myślę że w Trencie czasami brakuje mi tego pazura, by zaczął drzeć się i motywować chłopaków jako ten, który się w klubie wychował. No ale sportowo na ten moment Williams >>> Gordon. No tylko do tego bezapelacyjnie trzeba sprzedać kogoś z pary Diaz/Gakpo.

5 polubień

po co te zgryźliwości. Teksty o Football managerze były zabawne przez pierwsze 500 razy. Ok będę pisał że ściągnijmy Sumerville i Hincipe aby było bardziej realistycznie.

Williams tu nie przyjdzie. Więc Gordon zamiast Diaza. Ale to też raczej nie w tym roku.

Wydaje mi się że Stefan może na ten moment być daleko za Endo, pod względem przydatności w pierwszym zespole. Chłopak rok bez piłki na konkurencyjnym poziomie spędził, będzie potrzebował pewnie sporo czasu na załapanie dyspozycji, pozwalającej na łapanie się do pierwszej drużyny.
Co do Williamsa i Barcy, to jakby mu na Barcie zależało to już by tam był. Więc to można spokojnie uznać za gdybanie. Kwestia jest bardziej, czy jest on nam potrzebny i czy jesteśmy w stanie go zachęcić do transferu do nas.

1 polubienie

Platti to mocno źródło związane z Bundesliga :wink:

Marzenie. Barcelona nie dogaduje się się z Williamsem, zamiast tego kupuje Diaza, bo Olmo im nie wystarcza, my dogadujemy się z Williamsem. Nierealne rzecz jasna, ale marzyć można.

1 polubienie

hincipe chce odejść bo nie łapie się w Leverkusen i ma nam pomóc w walce o mistrzostwo, jeszcze jako LO, gdzie mamy już 3 graczy, bez sensu jak obecnie transfer Gordona, to się nadaje do Football managera.

Tu już nawet numer na koszulce mu wybierają.

Szkoda, że o rok spóźniony ten transfer. Ciekawe jak potoczyłaby się historia, gdyby Klopp go dostał.

3 polubienia

Kolega @scorpionlfc5 wrzucił link odnośnie Zubimendiego z tej strony, a tam jeszcze jeden news. Co o tym myślicie?

Co do numeru Zubimendiego to weźmie pewnie 6 lub 14, chyba, że odejdzie Endo, a on zachce wrócić do 3 :slight_smile:

Bez Salaha w tym sezonie nie mamy co szukać. Zaliczył dobry pre-sezon teraz, nie widzę opcji aby go sprzedawać nawet za wysoką kwotę.

6 polubień

Hincapie, który zagrał w zeszłym sezonie w 43 meczach, nie łapie się w Leverkusen?
Argument z trzema zawodnikami też jest słaby biorąc pod uwagę, że dwóch z nich to Gomez i Tsimikas, którzy bardzo często odstają od reszty składu, a Piero jak już by przyszedł, to poszerzyłby nasze możliwości na środku obrony.
Dla niektórych najlepiej byłoby nikogo nie ściągnąć, bo teoretycznie mamy kim grać, a potem płakać, bo ktoś złapie kontuzje i wyjdziemy na City czy Arsenal z Tsimikasem w podstawie, z którego Doku zrobi wiatrak.

1 polubienie

Jestem “za”. Byłoby idealnie wręcz. Salah siądzie w połowie sezonu. Nie te lata.

1 polubienie

Piszecie o sprzedaży Diaza, a on by chciał trafić tylko do Barcelony, która ledwo kupiła Olmo i nie ma pieniędzy. Więc Diaz i Gakpo zostanie na pewno, więc Gorodon nie przyjdzie tym bardziej Williams.