Rozważania transferowe (dyskusja)

3 polubienia

Ciekawe po kogo ruszy Liverpool jak uda się zakontraktować Zubiego.
Strzelam, że dojdzie najpierw do paru sprzedaży. Pożegnanie się z Seppem, Carvalho i Mortonem/Endo mogłoby oznaczać, że klub miałby jeszcze spory budżet do wykorzystania. Marzeniem byłoby ściągnięcie jeszcze prawoskrzydłowego i lewonożnego środkowego obrońcy mogącego grać na lewej obronie. Problem widzę niestety wśród obrońców. Z dostępnych opcji tak szczerze, to mnie osobiście nikt w 100% nie przekonuje. Strzelam, że klub pójdzie po Inacio albo po klasycznego lewego obrońce, zapewne Ait Nouriego.

Hughes to specjalista od rynku hiszpańskiego i włoskiego. Obstawiam kogoś z tych stron, Bastoni? Inter ma problemy finansowe, mogą być nawet zmuszeni kogoś sprzedać.

Nie zapomnij zapisać tej pięknej kariery w FM.

9 polubień

Bastoni to mój mokry sen, świetny obrońca.

1 polubienie

Bastoni nie wydaje mi się być realną opcją. Kosztowałby pewnie kupę siana, jest Włochem i gra w Interze. Przekonanie go do opuszczenia Mediolanu wydaje się być misją z gatunku tych niemożliwych do zrealizowania.
W dodatku trzeba wziąć pod uwagę, że jednak wśród obrońców mamy trochę piłkarzy i wcale nie jest powiedziane, że nowy nabytek dostanie gwarancje gry kimkolwiek by nie był.

Tak, dlatego Endo powinien byc no.3 w razie gdyby jeden z dwoch wylecial przez jakis uraz.

Kto zeche zamienic makaron i pizzke, na rybe z frytkami (dodam, ze to zart, by zaraz kogos dupcia nie zapiekla XD)

Nie ma sensu trzymać 31/32 letniego chłopa w kadrze na 3 pozycję. Nie mówiąc już, że on w ogóle do nas nie pasuje, kto oglądał sparingi ten wie jak niebezpieczny jest dla nas jak gra i wzmacnia rywali.
Już lepiej dorzucić tam TAA/Maca/Jonesa/ Gravenbercha, każdy gra lepiej od niego i ma większe umiejętności by grać na 6. Ba XD Endo w Sparingach przegrał miejsce w składzie właśnie kosztem Jonesa, Gravenbercha i Szobo. Nie trzymajmy słabych piłkarzy pod iluzją że może się kiedyś przydać i zajmować slot piłkarza z zagranicy.

3 polubienia

Wydaje mi się że po zakontraktowaniu Martina pójdziemy po lewego obrońcę.
Slot lubi grać bocznymi obrońcami wysoko.
Robertson kontuzja , Gomez nie ma ciągu na bramkę a Tsimikas odstaje i bym go sprzedał.
Wcześniej było dużo plotek odnośnie Rayan Aït-Nouri.
Nuno Mendes = mokry sen :smiley:

Skoro mowa o wysoko grających bocznych obrońcach, to może ten pan? :smile:

Gdyby tylko nie chciał zarabiać więcej niż Salah, to może by nawet był brany pod uwagę :smiley:

2 polubienia

Kolejny świetny sezon i problemy finansowane? Kto nimi kurde zarządza? Nikodem Dyzma z Flipem i Flapem?

1 polubienie

IMG_4714
Poproszę tego pana na lewe skrzydło, a tak na poważnie… co sądzilibyście o sprzedaży Diaza i kupieniu Williamsa?

2 polubienia

MILAN, May 18 (Reuters) - The owner of Italian soccer champions Inter Milan warned over the club’s stability on Saturday after failing to reach an agreement with debt holder Oaktree, as a deadline rapidly approaches to repay a multi-million euro loan.

Info z tego roku. Ostatnie lata zawsze byli na minusie. Może nie są totalnie w głębokiej dupie ale sytuacja jest taka sobie. Tak sie kończy wieczne zadłużanie klubu. Tak, patrzę na ciebie United.

2 polubienia

Tylko i wyłącznie Rodrygo przyjacielu :slight_smile:

Williams raczej nie do wyjęcia, ale sprzedać Diaza i ściągnąć Gordona? Chętnie

8 polubień

Bo jeden gra jak pajac bez głowy, a drugi ma wahania formy.

1 polubienie

Nie wiem na ile legitne źródło, ale Hincapie przewijał się tutaj jako łakomy kąsek, więc wrzucam.

To ciekawe. Nie sądziłem, że Liverpool będzie chciał gadać z jego agentami. Hincape może grać jako lewy obrońca? Czy to typowy środek?

1 polubienie

Tak to jest LCB/LB. Właśnie dlatego tyle kibiców Liverpoolu do niego tasuje.

1 polubienie