Rozważania transferowe (dyskusja)

Ten Zubimendi wygląda jak taki cichy spoko ziomek, który się nie wychyla, ale jak trzeba to zawsze pomoże.

Będzie z niego pociecha.

4 polubienia

Po co Ci kolejny lewo skrzydłowy, jak jest Gakpo i Diaz. Póki, któryś z nich nie odejdzie nie ma sensu kupować Gordona czy kogoś innego.

3 polubienia

Wiadomo cos więcej z Mamardashvili?

Jeżeli uda się dopiąć Martina to super. Kawał grajka się wydaje i mam nadzieję że tempo premier league nie będzie problemem. Teraz tylko lewa obrona i backup dla salaha i okienko top.
Pytanie co z 3 Endo, morton, bajcetic.
1 bench
2 sell
3 loan

dokładnie, my nie mamy kasy żeby jednorazowo za Zubimendiego zapłacić a mamy kupić z 70 mln i to funtów 3 LP, który trochę by podniósł jakość drużyny i to jeśli by grał jak w poprzednim sezonie a nie tak jak wcześniej, jeśli nie kupimy Williamsa ani Kvichy to lepiej na Gordona poczekać ten sezon bo będzie miał rok do końca kontraktu i może będzie tańszy i okaże się czy jest wymiataczem czy nie. Na razie też Diaza nikt nie chce.

Edwards i Hughes jeśli dojdzie ten transfer do skutku to odwalą kawał dobrej roboty. Bo zawodnika przekonają który był nieprzekonywalny. Cena duża, ale jest nam Niezbędny. Ale największe pochwały należą się zespołowi analityków, którzy wytypowali idealnego pomocnika do gry Arne. Nie jest to zwykły przecinak, a piłkarz ze świetną techniką. Zupełnie inny, niż Japończyk. Którego czas w Liverpoolu pewnie dobiegnie końca.

Plus Zubi będzie wzorem dla Bajceticia który wydaje się być podobny do niego. Więc zakładam, że będzie jego zmiennikiem jak wróci do odpowiedniej formy fizycznej.

3 polubienia

Bajcetic jako 2. Endo i Morton sprzedaż.

@Ferdek_9 ja raczej myślę, że w pucharach Bajcetic będzie ogrywany. Zwyczajnie szkoda dawać minuty Endo kosztem młodego, perspektywicznego gracza. Tak możemy mieć fajną ciągłość - jak Zubiego dopadnie wiek, to kolejny Hiszpan wejdzie w jego buty. Stefan ma zajebiście wysoko ustawiony sufit.

1 polubienie

Endo pewnie no.3, pogra w Kukuryku Cup, od biedy jakby ktoś wyleciał przez uraz

Moze tutaj, ze ponoc za nic nie chcial sie ruszac z kraju Baskow.

1 polubienie

Moim zdaniem dobrze by było zostawić Endo jako zawodnika szerokiego składu. Bajceticowi przytrafiają się kontuzje, w dodatku wracamy do LM - będzie dużo meczów, będą okresy, że będziemy grać 9-10 spotkań z rzędu, co 3 dni. Dobrze będzie mieć doświadczonego DMa do rotacji, tym bardziej, że Endo wcale jakoś dużo nie zarabia (w realiach dzisiejszego futbolu) a przy tym na tle zespołów z dolnej połówki tabeli wygląda naprawdę solidnie. Morton powinień odejść jeśli chcę mieć jakąś karierę, tym bardziej, że widać duży potencjał w tym zawodniku. Status HG natomiast powinien pomóc skasować za niego niezłą sumę. Swoją drogą, fajnie gdybyśmy zapewnili sobie możliwość odkupienia Mortona, przy jego ewentualnej sprzedaży

3 polubienia

Z podniecenia zaczyna mnie świergotać w jajkach jak na rollercoasterze

7 polubień

Wiecie co jeszcze mnie w tym transferze jara, że Bajcetic będzie miał od kogo się uczyć i to jeszcze jego rodak. Bajka.

12 polubień

To dobra wiadomość, bo w poprzednim sezonie też się uczył od swojego rodaka, którego na szczęście już nie ma w klubie :wink:

3 polubienia

Zgoda że szkoda minut bajcetica bo ten wydaje się potencjał ma olbrzymi. I właśnie uważam że lepiej żeby udał się na wypożyczenie i zagrał pewnie 30-40 pełnych spotkań. Endo na kilkanaście jako zmiennik Martina powinnien wystarczyć

1 polubienie

Morton powinien zostać, gdy gra nie jest gorszy niż Bajcetic, Endo sprzedać i Carvalho i zbierać na Williamsa i Musiale, Bajceticia wypożyczyć do Sociedad.

Podoba mi sie. xD Chociaz pomimo calej mojej niecheci i narzekania - to raczej kiwam sie tak z podniety bo akurat Zubimendi najbardziej mi sie podoba ze wszystkich tych propozycji.

Teraz #wiara, ze nie skonczy sie jak rok temu z Caicedo, tez mnie wtedy mieszali z blotem i wyzywali, ze hurr durr wielkie FSG zamknęło mordy hejterom. xD

2 polubienia

Liverpool skupia się na Zubim, ale wkrótce ma dołączyć kilku innych zawodników:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1821444036038701156?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

2 polubienia


Jeżeli na Zubim nie zatrzymamy się to noże być to kapitalne okienko dla nas. Teraz pora dopiąć transcer hiszpana

Zubimendi najlepszy wybór z możliwych.
Wciąż nie wierzę…

I właśnie, Romano potwierdzenie ze na Martinie sie nie kończy.

2 polubienia

Ludzie tak ciężko zrobić ss? Po co linki dawać

3 polubienia