Rozważania transferowe (dyskusja)

No ja bym tych Katalońsko-madryckich szarlatanów to ja bym w ogóle nie brał pod uwagę. Wolałbym wierzyć Krzysztofowi Jackowskiemu niż jakiemukolwiek dziennikarzowi z Hiszpanii. Nawet Romano nie zawsze traktuje ich poważnie. A on przekleja często newsy.

„Rezygnacja z faktu”- w jakim to języku?

4 polubienia

Hiszpański ekspert piłkarski twierdzi, że „wątpi” w doniesienia na temat Martina Zubimendiego i Liverpoolu.

Dziennikarzem będącym ekspertem w swojej dziedzinie jest Graham Hunter. Na przestrzeni dziesięcioleci Szkot stał się prawdziwym autorytetem hiszpańskiego futbolu.

„Kiedy David Ornstein, którego nigdy nie spotkałem, powiedział „źródła Sociedad”, pomyślałem: „cóż, przepraszam David, od razu w ciebie zwątpiłem”, ponieważ nikt nie nazywa ich Sociedad” – odpowiedział. „To La Real, czyli Txuri-Urdin”.

XD zajebisty argument. Nadaje się do cytatów.

7 polubień

Wszyscy pewnie co chwile sprawdzamy, czy zbliża się oficjalka a tu kolega wali jakimiś źródłami o wartości zużytego papieru toaletowego :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Edit. Chodzi mi oczywiście o Rausing The Kop, Caught Offside, Football Insider etc

To co napisał Joyce wbrew pozorom może być pozytywną informacją. Skoro przeprowadzają “charm offensive” to chyba zawodnik jest bliżej odejścia niż zostania? Nie wiem do końca jak to interpretować.

9 polubień

Na to wychodzi. Pytanie czy nie przekonają zawodnika, aby został. Jak to powiedział kiedyś Mourinho “Pociąg odjeżdża tylko raz”. Pytanie czy Martin do niego wsiądzie, czy zostanie na kolejny sezon “w domu”.

O tym samym pomyślałem nie musieliby go przekonywać do odrzucenia naszej oferty, gdyby nie chciał odejść.

Jeśli Sociedad MUSI zachęcić do pozostania, to znaczy że zawodnik jest zainteresowany. Inaczej by to krótko uciął, a my nawet byśmy nie wiedzieli o tym że się nim mocno interesujemy. Po miesiącach lub latach byłaby ciekawostka informacyjna że kiedyś LFC zabiegało o Zubiego.

Imo jak nie odejdzie to zero ambicji. Granie o pietruszkę w swoim ukochanym klubie.

We wtorek wieczorem pojawiły się doniesienia sugerujące, że Liverpool był coraz bardziej pewny siebie, jeśli chodzi o zabezpieczenie usług pomocnika. Jednak ostatnie szepty z Hiszpanii wskazują, że Zubimendi może zdecydować się pozostać w San Sebastian.

A i dodam jeszcze że jak nie przyjdzie to ja płakać nie będę :blush: bankowo mają jakąś opcję nr 2. Chce zwrotników którzy chcą być w tym klubie

Real Sociedad wciąż nie zamierza rezygnować z usług Zubimendiego. Paul Joyce poinformował, że działacze namawiają 25-latka na odrzucenie propozycji z Wielkiej Brytanii.

Czytaj dalej pod linkiem: Liverpool dogadał się z mistrzem Europy. Wielki transfer na włosku

Adrien Rabiot podobno.

Zmienia się narracja.

BREAKING: Real Sociedad have launched a charm offensive to convince Martin Zubimendi to reject Liverpool.

@_pauljoyce

https://x.com/AnfieldSector/status/1821537264586969484

Dobrze, że się tak mocno nie napaliłem na ten transfer, bo widać że już tak kolorowo nie jest, jak dziennikarze wokół Liverpoolu ćwierkali. @Aldor szampan zimny? :joy:

Od słów, że klub jest pewny pozyskania do komentarza, z którego wynika wprost, że trzeba przekonać piłkarza i wpłacić klauzulę w całości. Takie informacje od dziennikarza blisko powiązanego z klubem nie napawaja optymizmem mówiąc wprost…

Wywali się. Caicedo 2.0.

3 polubienia

Czyli powiedział im że chce odejść.

Nie musi. Może to być gra pod nowy kontrakt. Chłop odrzucił już Arsenal i United. Pewnie zaoferowali mu większe tygodniówki niż my. Nie mamy już Kloppa, który potrafił przekonać do transferu. W mieście są burdy, a pogoda do dupy. Nie mamy wielu argumentów

1 polubienie