Rozważania transferowe (dyskusja)

Oni robią to celowo, wiedzą, że się nie uda, a później kupują jakiś szrot. Nie chcę przyjść Zubimendi, a co dopiero Bellingham, tutaj może przyjść Berge albo jakiś inny kasztan. Tragedia!!

3 polubienia

Ooooo to zakup Japończyka położył nam sezon? Nie ataku za 200 baniek co nie potrafi zrobić 30 bramek w sezonie? Nie wyrzucenie dwóch wagonów banknotów na Węgra, który przez pół sezonu grał tak, że drużyna lepiej wyglądała bez niego na boisku? Nie zakup za kolejne półtora wagonu kolesia, który na trybunach przesiedział rok w Bayernie?

1 polubienie

Nie. Brak klasowego DMa i autostrada do bramki była główną przyczyną. Mac musiał grac na pojedynczym DMie, marnował przez to dużą część swojego potencjału. Szoboszlai też niżej.

Oczywiście zgadam się też z Tobą (żeby nie było). To też były jakieś składowe problemu.

Osobiście nie lubiłem ery Kloppa. Przez te lata nie potrafił znaleźć dobrego balansu między obroną a atakiem. Nawet gdy strzeliliśmy wiele bramek, to o wynik trzeba było drżeć bardzo często.

Dobry DM by wiele zmienił. Fabinho w prime (poza dwoma ostatnimi sezonami) był spoko.

1 polubienie

XDDDDDDDDD Klopp wyprowadził nas z niczego

3 polubienia

3 polubienia

To prawda. A czemu uważasz, że to co napisałem jest niepoprawne? Uzasadniłem logicznie.

Napisałeś że nie lubisz ery Kloppa. Jak możesz nie lubić ery kogoś kto zrobił z tej drużyny z Canem, Lallaną i Sakho potwora

No czyli dalej nic się nie zmieniło . W kółku to samo

Właśnie napisałem. To jest subiektywne. Nigdy tego elementu słabej obrony nie mogłem jakoś zaakceptować.

Gracze których przywołałeś są ciekawi. Lallana był non stop kontuzjowany. Ale po swoim odejściu coś tam pograł i chyba nadal gra. Emre Can z tego co pamiętam odszedł sam. A zawodnik to był niezły i nadal gra. Z Borussią nawet go w jakimś finale widziałem w tym roku. Natomiast Sakho naodwalał biorąc spalacze tłuszczu i z klubu wyleciał. Po czym był filarem CP przez kupę czasu.

To nie są takie jednoznacznie negatywne postacie.

No tak, dużo bardziej ciekasze były Hodgsona czy Brendana… Gościu, niekiedy piszesz fajne, dobre do przeczytania posty, ale czasami masz odpał jak Mignolet czy Lovren… Era Kloppa była najlepszą i najbardziej elektryzującą erą naszych czasów a Ty piszesz takie coś?

Ja pamiętam erę Houlliera, dużo przez mgłę niestety bo wtedy nie byłotak dostępu do meczy jak teraz. Wtedy też dużo osiągnęliśmy, Gerard zmienił bardzo dużo i to po części Benitez skorzystał na tym. Wiec mam nadzieję, ze era Kloppa będzie taką erą Houlliera… Ale to nie temat na takie coś. Sorry moderatorzy za spam jakbym nie patrzeć.

1 polubienie

Zależy co podciągniesz pod “nasze czasy”. Ja jeszcze pamiętam erę Beniteza w której to byłem zakochany. W oparciu o grę w defensywie można było książki pisać, tak jak w Milanie z lat 90. Gerrard za najlepszych lat walący longshoty które ludzie będą oglądali przez następne 100 lat, Torres na szpicy. Xabi i Mascherano w pomocy. Carragher z Hyypią na obronie.

Poza tym nigdzie nie napisałem, że Kloppa nie cenię. A że era była elektryzująca to się zgodzę.

Mam natomiast teraz pozytywne odczucia co do Slota. Mam nadzieję, że trochę więcej stabilizacji między obroną a atakiem wprowadzi. Bardzo lubię też 4-2-3-1. Myślę, że będzie fajnie. Chyba że mu podłożą nogę i nie sprowadzą DMa do pary z Mac Allisterem na pivocie.

Czytałem dziś newsa w którym Carragher ostrzegał, że Zubimendi i Mac są zbyt podobnymi zawodnikami i budzi to jego niepokoje. Moje też.

image

Mamy go!

uid_c1a1adeb193d5b9810f96661c2f02b651287171095938_width_943_play_0_pos_0_gs_0_height_0_klub-z-anfield-road-bedzie-teraz-w-rekach-john-w-henryego~2

4 polubienia

Jeżeli alternatywą miał być Rabiot to nic tylko się cieszyć.

1 polubienie

Czyli teraz wszyscy jaranko i czekamy na oficjalke? xD

Dobra jedziemy z tym tematem, dawać oficjalkę :smiley:

O! To tak wygląda teraz “oficjalka”?
Kurde ja jednak za stary jestem na te nowomodne fiu bździu :rofl:

6 polubień

Jeszcze została kwestia zapłaty…

Dopiero 23:00 wybiła niedawno. Myślicie, że jeszcze dziś ewentualnie klepną?

1 polubienie