Rozważania transferowe (dyskusja)

Lepszego argumentu w negocjacjach nie mógł już dać. Co za kretyn.

@CzerwonyBartek wjazd komuś na ambicje to najkrótsza droga na wkurzenie tej osoby. Jeśli Zubi coś takiego usłyszał, to teraz zrobi wszystko by pokazać, że trener się myli.

1 polubienie

Myślę, że Zubi tu wyląduje.

  1. Liverpool nie będzie czekał wieczność i wywiera ogromną presję na klubie i zawodniku więc do końca tygodnia powinno być załatwione.
  2. Ci z sociedadu zachowują się jak dzieci które przekonują wszystkim do pozostania w klubie, czyli musiałoby to oznaczac że Zubi chce odejść
  3. Kiedy Zubi ma odejść? Ma 25 lat i musi spróbować wejść na wyższy poziom a tego w Realu S nie doświadczy.
  4. Nam bardzo zależy na tym trasferze więc myślę że zostanie dopięty.
  5. W kwestii tranferów u nas stoją ludzie którzy się na tym znają i wiedzą co robią

Ten Anfield Sector to chyba jakiś wysoki Tier. Ja to bym im wierzył.

2 polubienia

Jeżeli tak powiedział to znaczy, ze frustracja już bierze górę u nich a Zubi faktycznie chce spróbować swoich sił w Liverpoolu i chce odejść. Sociedad powoli staje się bezsilne już.

1 polubienie

Nasi chyba postawili ultimatum, albo idzie do nas, albo my idziemy po kogoś innego:

To brzmi bardziej jak wyzwanie niż jak argument przeciwko

Imo bardzo dobre posunięcie z naszej strony jeśli to prawda. Nie ma sensu czekać na chłopa przez 3 tyg aż ten powie że jednak woli zostać. Masz chłopie 2 dni i kończymy zabawę.

2 polubienia

Z tym tekstem trenera, to tak jak by ci się związek sypał, kochasz dziewczynę, ale ona od ciebie chce odejść i nie wiesz co jej powiedzieć i kompletnie z dupy wyjeżdżasz " I tak nie będziesz jak Robbie Margot" Dosłownie ją obrażasz. Jak on zdecyduje się zostać to jakiś syndrom sztokholmski tam wjedzie.

6 polubień

To żadne poważne źródło, ale z tego co kojarzę to informacje z tego konta się sprawdzały. €30M to by była bardzo dobra cena.


@Fabool tak, Romano i hiszpańskie źródła twierdzą, że jesteśmy zainteresowani. Ciekawe co z tego wyniknie.

Ma 2 drogi albo podziwiać góry w San Sebastian i niszyć sobie karierę albo spróbować swoich sił w najlepszej lidze świata i spróbować stać sie jednym z najlepszych na jego pozycji. Mam nadzieję, że ma chociaż 15% zdrowego umysłu

Ale bodajze fabrizio to powterdził że jest taka opcja

Nie no już też nie przesadzajmy z tym zniszczeniem sobie kariery. Chłop gra w swoim ukochanym klubie w mieście w którym się wychował a także wystąpił w finale EURO (co prawda Rodri był zmuszony by zejść bo coś podobno mu tam się stało) które wygrał. On już ma bardzo dobrą karierę.

Jednakże jeśli się nie zdecyduje w ciągu tego weekendu to powinniśmy ruszyć po kogoś innego.

@Fabool O po prostu dużym przywiązaniu do klubu i lojalności. Nie każdy musi grać w PL by mówić że miał udaną karierę. Razem z Sociedad grał w LM, zdobył puchar Hiszpanii i na co dzień gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju. Na pewno nie można mówić o zmarnowanej karierze.

3 polubienia

Ma talent i umiejętności a gra w takim klubie który nie ma potencjału ns coś więcej i ma w nim zostać? To o czym byśmy mówili? Wiek idzie do przodu nie w tył

Jak nie będzie nagrania jak on to mówi to jest to fake na 100%


od Fabrizio i jeszcze dodał że reall wie ze liverpool jest skłonny zrobić wszystko żeby Zubi trafił do LFC

1 polubienie

Nic nowego, ale Liverpool gra va banque.

Ciekawe ile jeszcze nic nie znaczących postów wysra Romano, zanim sytuacja się wyklaruje.
Najlepsze jest to, że on prawdopodobnie sobie to wszystko wymyśla na poczekaniu, ewentualnie kopiuje od Ornsteina/Joyca jak jest jakieś grubsze info.

2 polubienia

Dziewczynie mówisz “dziękuje i do widzenia”. Nie ma simpowania w świecie honorowych mężczyzn.

Najlepsze, co tutaj przeczytałem od kilku dni.

W samą porę. A jak dla mnie to i tak o jakieś 24 gozdziny za późno. Chyba, że też chcemy oglądać prezentacje w PDF razem z nim o wspaniałych spacerach z widokiem na góry i cudownym jedzeniu w Hiszpanii. Dosyć tego tańczenia wokół niego.

To jest jego sprawa i jego życie. Może zrobić z nim co chce. Wolny świat. Problemem jest to, że zachowuje się jakby miał 12 lat a nie 25.

To jeden zwykły zadodwnik i nie jest większy niż nasz klub.

Pakować się w samolot i lecieć do Porto po Varele. Bilet będzie tani, bo to niedaleko jest.

1 polubienie

Moretto się chyba od Romano uczył, jak coś powiedzieć nie mówiąc nic.

Ja bym też mogł skleić pełno nic nie wnoszących newsów które by się klikały. Romano nigdy nie wie pierwszy o ważnej informacji a nie o tym co wszyscy wiemy, choć i tak nie uważam że powinien być w tier 3 naszej listy a w tier 2