Rozważania transferowe (dyskusja)

Kolejna szopka z transferem, oby tym razem z happy endem, bo się człowiek już serio wk**wi.

Mam nadzieję, że Bask nie przyjdzie. Jak on ma taki problem z rozstaniem, to boję się, że u nas nie mógłby znaleźć formy, przez swojego rodzaju nostalgie.

3 polubienia

Jezu jak się real zgłosi po TAA ciekawe czy też będziesz pisał jak to Anglik niszczy sobie karierę walcząc tylko o top 4 zamiast iść do najlepszego klubu świata.

Jedyne co można zarzucić Hiszpanowi to niezdecydowanie.
Stawiaj pan sprawę jasno chcesz transferu albo nie i tyle .

@scorpionlfc5 co ma do tego jak zachowuje się hiszpański klub/trener do pisania , że niszczy sobie chłop karierę zostając w swoim macierzystym zespole ?

@scorpionlfc5 jest to słabe zachowanie, ale nadal nie ma nic wspólnego z deklaracją, że sobie piłkarz niszczy karierę , bo chce tam spędzić naście lat.

Wyobrażasz sobie, że ktoś pisałby w przeszłości o Gerrardzie, że sobie niszczy karierę , bo spędzi kolejne lata w Liverpoolu, a ktoś przytacza jako argument jakiś cytat trenera niezwiązany z postem?

Nie rozumiem co ma jedno do drugiego :sweat_smile: tylko tyle

4 polubienia

Wiadomo, lepiej grać japońskim Spearingiem, bo on nie ma za to żadnego problemu z rozstaniem, ba chce u nas bardzo grać nadal.

3 polubienia

Napewno nikt z naszego klubu mu nie powie: “nie idź bo i tak nie dorównasz dawnemu Salgado”, bo my jednak mamy honor i do takich żałosnych tekstów się nie posuniemy.

Tego nikt nie powiedział. Po prostu weźmiemy kolejne nazwisko z listy. Nie chciał skorzystać Zubimendi to pociąg odjedzie. Prosta sprawa. szanujmy się (A tak BTW uważam, że Spearing był lepszy od Endo).

To tylko świadczy po poziomie kultury tego trenera. Świadczy to też o jego poziomie intelektualnym, bo zrobił to w sposób taki, że samego zawodnika obraził i upokorzył (zakładając w ogóle, że ten przeciek nie jest fejkiem oczywiście).

Widzę, że po otwarciu tematu tylko @scorpionlfc5 wrzucił tutaj coś wartego uwagi (Tier 1 - David Ornstein i Tier 3 - Fabrizio Romano) - brawo! :slight_smile:

Nad pozostałymi “rewelacjami”, które poniżej wyróżniłem pogrubioną czcionką, nie ma się co rozwodzić, bo dosłownie wszystkie przytoczone są spod grupy:

Banned: The S*n, Daily Mail, The Express, Indy Kaila, MEN, Don Balon, Dean Coombes, Mootez Chelade, DaveOCKOP, Talk Sport, News Aggregators, Anfield Watch, Anfield Edition, Anfield Talk, Watch LFC, LFC Transferroom, 442oons, Anfield Sector, Anything Liverpool.

Z kolei, źródło typu Krrish czy autorzy przytoczonych rewelacji jak np. MicRec czy MatteMoretto to już w ogóle jakieś kompletne “nołnejmy” :slight_smile:
Dobrze, że te “źródła” nie pojawiły się w wątku: Doniesienia transferowe (tylko linki lub screeny), bo wprowadzałyby tylko w błąd.

Tak na marginesie powiem Wam, że posłuchałem sobie trochę na YouTube Fabrizio Romano i odniosłem takie wrażenie, że on strasznie jedzie ogólnikami. W swoich analizach dopuszcza tyle możliwych zwrotów akcji, że tak naprawdę może w każdej sytuacji powiedzieć: “a nie mówiłem?” ;d
Nie dziwię się, że reddit.com zaklasyfikował go do Tier 3.

DOWN: @scorpionlfc5 Wcale nie skrytykowałem reszty, tylko zwróciłem uwagę na przytoczone źródła - to wszystko :slight_smile:
Z kolei, Ciebie pochwaliłem, bo widzę zmianę o 180 stopni - to chyba dobrze? :smiley:

Wyróżnić gościa, który cały wczorajszy dzień spamował shitem, po wrzuceniu dziś 2 sprawdzonych newsów dziś, a skrytykować resztę to tylko Clashman potrafi. Cóż za niesprawiedliwość. Aż nawet mnie zabolało.

Ale czemu w sumie Anfield Edition jest zbanowane? Oni głównie wrzucają posty od innych więc jak ktoś wrzuci np. informacje od Ornsteina ale z Anfield Edition to źle? Czy chodzi o newsy dosłownie przez nich samych generowane?

Na przykład takie coś jak było:

image

@Clashman Ma sens, dzięki za odpowiedź :smiley:

@Drzewiec To wynika z faktu, że zarówno Anfield Edition, jak i pozostałe tytuły spod grupy “Banned” powielają dosłownie WSZYSTKO bez żadnej weryfikacji, bo liczy się dla nich klikalność.

Zobacz, przytoczyłeś akurat ich wpis cytujący Davida Ornsteina (Tier 1), z tym, że oni tego przeklejają sporo, nie bacząc na wiarygodność. Stąd też lepiej przywołać wpis samego Ornsteina, zamiast posiłkować się “źródłami”, które mielą tych newsów mnóstwo, idąc w ilość, a nie w jakość.

To wszystko prawda, ale jako człowiek na usługach agentów, ma dostęp do ekskluzywnych informacji transferowych i potrafi relacjonować je niemal w czasie rzeczywistym. Pieprzy głupoty na YT, przetwarza kilka razy te same informacje nabijając sobie oglądalność i ruch na socialach, ale jest wiarygodny i dostarcza zdecydowanie więcej pewnych newsów transferowych od wszystkich ludzi z Tieru 3. Jest za słaby na Tier 1, ale też za mocny na Tier 3.

Tierlista jest ok, ale według mnie trochę odbiega od obecnych realiów i sposobu dystrybucji newsów transferowych. W ostatnich latach właściwie odcięci od newsów transferowych zostali lokalni dziennikarze typu Pearce, Jones, Doyle, Bascombe czy Hunter. Relacjonują codzienne życie klubu, ale jeśli chodzi o transfery, Ornstein, Joyce i Romano są lata świetlne przed localsami. Klub wykorzystuje ich głównie po to, żeby dementować plotki.

Później robi się już śmietnik, a najbardziej wiarygodni okazują się lokalni dziennikarze z innych regionów Anglii lub innych krajów, których nie da się rzetelnie sklasyfikować (za mało o nich wiemy). Teraz np. ten Bask zajmujący się Sociedad Mikel Recadle rzetelnie relacjonuje ten transfer. Tak samo o sytuacji z transferem Gordona dowiedzieliśmy się od człowieka, który pisze o Newcastle.

Porównując to jeszcze z tym, co było 4-5 lat temu, to ten system dystrybucji newsa transferowego wywrócił się do góry kołami.

Boże ale się z nim bawią…skoro trzeba go tak przekonywać to siema i szukamy nowego celu. Zawsze tak było więc nie rozumiem dlaczego w tym wypadku ma być inaczej

1 polubienie

Może dlatego, że OSTATNIO tak było, mamy obecnie Endo w składzie a bie kogoś o kogo trzeba było się mocniej postarać

No i ten Endo nam sezonu nie zawalił jakoś tylko żałosna skuteczność. Tutaj leżał problem. Zubimendi to nie jest jakiś makelele w prime żeby za nim tak biegac

Czemu miałbym tak pisać? Real to aktualnie najlepsze miejsce do grania w piłkę i do rozwoju

Martin co za koles. Niech wezmie ze sobą mame , ,fototapete z panorama San Sebastian , proporczyk Realu Sociedad i powinien dać radę.
Skoro z Zubi nie wyjdzie mam nadzieje iz Liverpool ruszy po cel numer 2 Alan Varela.
Varela zdaje sie tez ma klauzule odejscia. Ktos sie orientuje w tej kwestii?

1 polubienie

Dano mu czas do końca weekendu. Może się wreszcie zdecyduje albo i nie :rofl: 25 lat na karku, piłkarz który nie wie czego chce. Trzymajcie mnie.

1 polubienie

Varela ma klauzulę, ale myślę, że byłby do wyciagnięcia za mniej. Dodatkowo mamy dobre stosunki z Porto po transferach Grujic’ia i Diaza. Plus w klubie pracują Ward i Marques.

1 polubienie

Nawet jak się zdecyduje to i tak będzie miał watpliwosci.
Juniorzy zmieniaja kluby a tu stary koń i on nie wie.
Mam nadzieje ze na boisku bedzie bardziej zdecydowany i gdy Haaland bedzie nacieral na nasza bramkę pan niezdecydowany nie bedzie myslami na plazach San Sebastian :rofl:

3 polubienia

I tak i nie. W obecnych czasach, kondycja finansowa klubu ma bezpośrednie przełożenie na sferę sportową. Ostatnie duże sukcesy mieliśmy dzięki temu, ze udało sie sprzedać za duży hajs Coutinho.
Oczywiście to, ze mamy właścicieli jakich mamy i pomimo olbrzymich zysków z praw tv, marketingu, dnia meczowego itp oraz wartosci klubu, która caly czas rosnie (kupili klub za 300mln, obecnie wycenia się go na 4 mld), to i tak musimy sprzedawać by kupić, to już inna para kaloszy i nie chce mi się zaczynać znów tej dyskusji xd

43 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu