Rozważania transferowe (dyskusja)

Ja bardzo szanuje podeście Zubimendiego. To niełatwa decyzja. A tym bardziej że jego własny klub namowami chce mu odebrać życiową szansę na wielką karierę. Chłopak jest bardzo uporządkowany, lojalny, ale i widać w nim ambicję. Już go lubię.

@Lapaino spokojnie. Z Zubim się wyjaśni do poniedziałku coś czuję, a w międzyczasie rozmyślają inne transfery.

3 polubienia

Okej oceniania dojrzałości i mentalności Zubimendiego na podstawie doniesień, że się waha się nie spodziewałem i co czytam jest juz wyższym poziomem odklejenia

Po 1 jak piłkarz liverpoolu za nic nie chce zmienić klubu to jest noszony na rękach i wychwalany za oddanie dla barw

Po 2 to decyzja, która zmienia jego cale dotychczasowe życie, wydaję mi się, że trudno jest podjąć taką decyzję w zaledwie kilka dni

Po 3 nawet nie wiadomo ile z tego co czytamy jest prawdą

Wstrzymajmy się z tymi dziwnymi ocenami co

14 polubień

Recalde donosi że Sociedad chce zaproponować Zubiemu i Merino najwyższe kontrakty w drużynie, ale wydaje się być za poźno i że żadnemu z nich nie chodzi o pieniądze.

Tu nie chodzi o to, że Zubi nie chce zmienić klubu, a o to, że nie potrafi się zdecydować. To nie pierwsza taka sytuacja, że zgłasza się po niego topowy klub i szczerze nie wierzę, że nie myślał o tym wcześniej jak się zachowa w takiej sytuacji. Podobno pierwsze rozmowy odbyły się dwa tygodnie temu. Myślę, że wszyscy rozumieją, że to trudna życiowa decyzja, ale Martin też powinien zdawać sobie sprawę ze specyfiki branży piłkarskiej i z tego, że przy przeprowadzaniu transferu liczy się też czas.
No ale mimo wszystko strzelam, że Zubi tu trafi. Jakby nie chciał odchodzić, to już by to zakomunikował, bo to byłaby zwyczajnie łatwiejsza decyzja.

Nie wiem co to za źrodło więc wrzucam w tym wątku. Pewnie nic wiarygodnego.

2 polubienia

Ten Recalde jest całkiem wiarygodny jeśli chodzi o Sociedad. Tak czy siak pewnie do poniedziałku wszystko się rozwiąże.

Ci co tak bohatersko rzucili się z wypięta klatą w obronie Zubiego chyba nie do końca rozumieją, że rozmowy trwają już dwa tygodnie, a Martin nadal nie podjął decyzji. Dlatego pytam czy czeka on na pozwolenie od mamy, czy po prostu nie ma jaj. Ostatnie czego potrzebujemy to zawodnicy bez jaj. Varela już by trenował z naszym zespołem.

3 polubienia

Myślę że wizja zamiany paelli na tłuste fish&chips go przeraża. Lub po prostu chce zgrywać trudno dostępnego żeby się kibice nie pogniewali.

3 polubienia

To jest ten lokalny dziennikarz, który podobno jest ok.

Ciekawe na ile to prawda ze dal słowo

Słusznie. Przeciąganie tego w nieskończoność to byłaby jakaś farsa.

(x.com)

Martin Zubimendi na dzisiejszym treningu z Realem Sociedad.

Z oficjalnego profilu. Nie odpuszczają walki o niego.

Czyli co Hughes dał mu szansę do końca niedzieli na odpowiedź? Bo ja już nie wiem na czym to ostatecznie stanęło? Cyrk na kółkach, zarówno ze strony RSSS jak i samego zawodnika który czeka nie wiadomo na co?

Niech się nie zesraja. Z nową umową też się nagle obudzili jak pojawiła się poważna możliwość odejścia

Jeżeli w poniedziałek nie będzie nic wiadomo, to mam nadzieję, że ruszamy po opcję B.

Te wykresy są bardzo nieidealne do oceny zawodników. Pokazują trend ale brakuje im szczegółowości

Wstawili jego zdjęcie na sociale. Wytoczyli cięzkie działa.

1 polubienie

Mamy pierwszy ruch odchodzi Fabio do Brentford za 20 baniek, chyba pracują na weekendy jednak.
Ciekawe, czy pójdzie za tym jakieś domino

5 polubień

2 polubienia

Dość niespodziewany kierunek. Powodzenia Fabio!