Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie będzie tu żadnego Vareli xD to nie jest right player. Generalnie tak jak pisałem tu już wiele razy. Zostało za mało czasu. Ligi zaraz ruszaja a to z automatu podnosi mocno ceny za potencjalnych nowych graczy wiec oczywiste, ze nie będziemy przepłacać.

1 polubienie

Joyce robił pod to podkładkę z rana. Widać, go też mamy na payroll😅

@AquerdationLFC oficjalnie nie, ale po dzisiejszych wpisach wygląda na naczelnego narratora

Będziemy jedynym klubem, który nie zrobi przez dwa miesiące żadnego transferu. Klub mem jeśli chodzi o transfery ostatnio.

Joyce? On ma jakieś stanowisko w klubie?

Jones z Gravenem ogarną całą pomoc. Już mi tych chłopaków szkoda, a jeszcze bardziej Slota… Z drugiej strony wiedział na co się pisze i kto mu daje umowę do podpisania. Coraz piękniejsze wiadomości od dziennikarzy spływają, trzeba popcorn sobie przygotować.

Dobrze się stało. Najpierw obiecuje naszemu klubowi, Ornstein puszcza info, a ten łamie dane słowo.

1 polubienie

A nie mówiłem. To jest ku*wa kpina i ja się absolutnie nie dziwię Jurgenowi, który zagroził odejściem gdy miał pracować z Edwardem i spółka. To jest jawny sabotaż.

Poczekamy 2-3 lata i pewnie Jurgen będzie mówił co się w klubie odwalalo. Graham napisał książkę i też ciekaw jestem co tam napisał o kulisach transferowych…

5 polubień

I tak jestem zdziwiony, że nie pada tam Endo XD

I chyba pierwszy raz w historii futbolu widzę coś takiego, że przychodzi nowy trener i skład nie zostaje wzmocniony ani jednym piłkarzem. Innowacyjne podejście :smiley:

Kurna a jeszcze kilka miesięcy temu mial być Alonso na ławce i okienko stulecia. No nic dobre czasy dla nas już się skończyły. To mistrzostwo będziemy wspominać przez najbliższe 20-30 lat.

4 polubienia

At present #LFC not expecting to sign alternative No6

@TheAthleticFC

:rofl::rofl::rofl: Już zamiast płakać to się śmieje

2 polubienia

Jeden z niewielu jasno myślących…ja od początku sagi z tym bez jajecznym Hiszpanem wiedziałem,że i tak nic z tego nie będzie

To jest po.prostu żałosne. Niestety od lat to tak działa. Marnowanie potencjału zawodników bo góra nawaliła… Fsg nie kupi nikogo, to jest właściciel na poziomie evertonu.

5 polubień

Ma olbrzymie znaczenia jak widać. Nie przewidujesz innych scenariuszy. W trakcie sparingów mnóstwo graczy jest na innym poziomie przygotowanie. To że teraz Endo jest w fatalnej formie nie znaczy że za 2 tygodnie też w takiej będzie. Druga sprawa ile sezonów słota widziałeś w premier league? Skąd wiesz czy na niektóre mecze nie będzie wolał wystawić najlepszego w pojedynkach i odbiorach gracza jaki nam pozostał? Albo że nie uzna że jednak potrzeba wiekszej równowagi. Jako trener chcesz mieć jak najwięcej opcji.

Niestety przez naszych nieudolnych działaczy slot tych opcji nie ma wiele a na tej pozycji właściwie wql.
Wiec lepiej Endo mieć niż nie mieć

Tani populizm widocznie jest w nadal w cenie, ponieważ mam nieodparte wrażenie, że przez ostatni tydzień pisałeś, że uważasz, że Zubimendi tutaj trafi, bo saga poszła już za daleko. Teraz piszesz, że upadek transferu był pewny od początku. Którym Aldorem dzisiaj jesteś? :joy: Ale dosyć już o ludziach którzy zmieniają zdanie w zależności od kierunku wiatru.

Nadal uważam, że naszym celem rezerwowym jest Varela, a trzecim Stiller. Oni trzej pasują do taktyki Slota z tym, że każdy z nich gra nieco inaczej. I nadal twierdzę, że jeżeli klub nie kupi 6 to będzie tam grał Jones, a nie Gravenberch. Slot grał w ten sposób w Feynoordzie, bo Wieffer to nie jest typowy DM. Bardziej martwiłabym się o pozycje LO.

Poza tym okno się nie zamknęło i równie dobrze jutro można aktywować klauzule za Varele czy kogokolwiek.

(post usunięty przez autora)

No cóż Koledzy od dawna pisałem, że nie będzie transferów ale Wy woleliście naprodukować “miliony” postów zamiast posłuchać “starego” :grimacing:

Niech żyje FSG i “dablju” :joy:

3 polubienia

To może ten

4 polubienia

Zibi okazał się pajacem zmieniając zdanie, ale kim jest klub Liverpool FC, skoro zostały prawie trzy tygodnie do końca okienka, a już teraz wiemy że nikogo nie kupimy. Jprdl Liverpool to klub Mem, większy od Memnited

1 polubienie

Panowie spokojnie przecież jest jeszcze EURO…To znaczy Copa America…To znaczy Olimpiada…Tak wgl Curtis fajnie się pokazał no i klasa.

7 polubień

Liverpool rozważa również możliwość pozyskania mamardashiviliego z opcja natychmiastowego wypożyczenia go z powrotem. hahahha