Rozważania transferowe (dyskusja)

rezygnuje z Viaplay. Pier*ole to. Cały ten “projekt” pod FSG to jeden wielki zaprzepaszcozny potencjał. Dlaczego nie sprzedali nas w 2020? :sob:

2 polubienia

A ten mamarda jest dobry na DM?

7 polubień

A ja właśnie jestem wręcz pewien, że nie chcieliśmy nikogo kupować… To jest zbyt grubymi nićmi szyte… wytypowaliśmy piłkarza, który,bezgranicznie kocha sociedad, więc musieli się chyba do kur nędzy liczyć z tym, że może nas przypadkiem ale to przypadkiem odrzucić… I teraz słyszymy, że nie mamy innych alternatyw na 6… Więc jak to jest zwykły wał to ja nie wiem już…

1 polubienie

Za rok w canal sport

Bo nie był przez cały zeszły sezon xD, a teraz gra stylem który tylko jego braki uwypukla.

Na razie jest konsekwentny w stylu gry i środek zabezpieczany był przez dwóch piłkarzy. Poza tym Zubimendi nie był typową 6, był kompletnie kimś innym niż Endo.

Cóż dla mnie też wymowne, że Joyce napisał o potencjalnych partnerach na 6 do Mac’a i wymieniany nawet jest 17 letni piłkarz, niż Endo który lepiej pasuje. Który został w sparingach mocno odstawił.

Ale szanuję twój pogląd i zdanie, ale no nie zgadzam się z nim. A sezon zweryfikuje.

1 polubienie

Ja nie wątpię, że ostatecznie klub jakoś zagospodaruje te 6 i brak Zubimendiego to nie koniec świata… ale:

My naprawdę mamy tych problemów już od groma - sytuacja z VVD, Trentem i Salahem wymaga pewnej podkładki pod ich podpisy. Musimy być na tyle nadal ciekawi, że oni nie wybiorą dobrych pieniędzy i pewniejszych trofeum od nas.

Wyobraźmy sobie, że ostatecznie to okienko kończy się w tym momencie tak jak wygląda teraz - dorzucamy tego Varele czy ktokolwiek się tam napatoczy. Tylko co dalej?

Wiem, że nie jesteś zwolennikiem Salaha w klubie, ale to dalej nie rozwiązuje tego, że jego odejście wiązać się będzie z koniecznością transferu przychodzącego.
Przedłużenie kontraktów to najprostszy i najtańszy sposób na „załatanie” dziury.

Bo teraz już abstrahując od tego okienka to co będzie za rok hipotetycznie jeżeli my ich nie przedłużymy?

LO, 2 x SO, PO, PS.

Dobre okienko dzisiaj- ułatwiłoby po prostu wszelkie sprawy kontraktowe. Szejkami nie jesteśmy i nie jesteśmy w stanie dorzucić 3-4 czy 5 dobrych jakościowo transferu w okienko.

Martwiące jest to, że taki Varela czy Stiller będą potrzebować więcej czasu na akimatyzacje. Będą potrzebować również więcej czasu, żeby zaistnieć w drużynie. Oni mogą być niewystarczający pod kątem kontraktów.

Za rok może po spradku na 10 miejsce i odejściu filarów, dablju w końcu się zlituje i nas sprzeda :slight_smile:

2 polubienia

Pytanie tylko ile klopp mógłby wygrać gdyby miał normalne szefostwo. Mega się postarzal, dużo walki go to kosztowało najwidoczniej, wpadły fajne dzbanki ale trochę zmarnowany potencjał drużyny. Salaha Robertsona, virgila i spółki. Niech oni już nas sprzedadzą, nie ma gorszych kanalii w tej lidze. Tego śmiesznego baska nie chcieli nawet kupić, typowa zagrywka pod publiczkę jak z bellinghamem którym tłumaczyli brak wzmocnień , caicedo, i tak dalej

6 polubień

Za rok jak to się tak potoczy to mozemy bic sie z chelsea o 10 miejsce. Szkoda bo wystarczy podpisać solidnego DM i kontrakty z filarami drużyny. Zdecydowanie za dużo wymagamy

Czyli wychodzi że facet ściągnięty z emerytury ściągnął slotowi dmf (Graven,Endo) a geniusz Edwards nie? To jest kabaret że od 1.5 miesiąca słyszę że jest euro że pracują że wakacje. Efekt jest taki że możemy negocjować z jednym graczem na raz. I to musimy szarpać się o każdy grosik. A jak nasz opcja nr jeden nie wypali to nie kupujemy nic. To po co nam dział scoutingu. Serio, ale zubimendi to była oczywistość. Mistrz Europy. Tego gościa to każdy by rzucił na tapet. Gdzie jest ten wielki geniusz który wynajduje graczy z np Torino Stuttgartu czy innej Grenady.

Wychodzi na to że gdyby nie kumpel ME a teraz nasz kumpel RH to nawet te sprzedaże nie byłyby tak imponujące. Bardzo szybko upadł mit Michaela Edwarda jako geniusza. Mam nadzieję że obroni się chociaż jako b. Dobry

“Ryan Gravenberch i Curtis Jones są uważani jako odpowiedni partnerzy, mogący grać u boku Alexisa Mac Allistera. Nieco głębiej operować mogą również Trent Alexander-Arnold i Dominik Szoboszlai.”

Joyce po raz kolejny tubą propagandową klubu. To jest już obrzydliwe.

Wiem, że to brzmi jak teoria spiskowa, ale mam wrażenie, że celowo wybiera się mega ciężkie cele transferowe, aby stworzyć pozory, że idziemy po kogoś poważnego, żeby tylko potem powiedzieć “próbowaliśmy, ale nie udało się, z przyczyn niezależnych od nas”. Z Caicedo było podobnie. Władowali się z ofertą za pięć dwunasta, żeby tylko połechtać ego fanów, dobrze wiedząc, że nic z tego nie będzie. Ta historia z Zubim wygląda na podobny teatrzyk. Przeciek do mediów, cisza i rzekome wielkie negocjacje w tle, a na końcu wjeżdża ten robal Joyce z gotowym wytłumaczeniem, że przecież mamy w domu Makelele i Vieirę w prime, pod postacią Gravenbercha i Jonesa.

6 polubień

Curtis lub Graven na 6 ,jednego już dawno nie powinno być w klubie a drugiego w ogóle nie powinno być w klubie. Źle to wszystko wróży, brak potencjalnego zastępstwa dla Salaha , Van Dijka , nie wiadomo co z Trenem, brak Dma od trzech lat, A my jak co okienko naiwnie wierzymy że coś ruszy . Jak to wszystko pier… to się nie pozbieramy przez kilka sezonów. No ale najważniejsze kasa jest na plus.

3 polubienia

Trochę zmarnowany? On tutaj zjadl zęby i stracił wiele zdrowia. Od dziadów nie miał za dużo wsparcia.

1 polubienie

Mam nadzieję że Trent złoży transfer request jeszcze w tym okienku

3 polubienia

Nie ma czegoś takiego w Liverpoolu jak “konieczność transferu przychodzącego”, każdą nawet największą dziurę w składzie da się załatać odpowiednim propagandowym artykułem jednego z klubowych piesków.

W momencie w którym skauci przeciwników dyskutują nad potencjalnymi wzmocnieniami, w Liverpoolu dyskutuje się o potencjalnych wymówkach i fikołkach usprawiedliwiających skąpstwo i niechlujstwo.
Witamy w Liverpoolu bez Kloppa.

7 polubień

Ja twoje zdanie też i zapamiętam je aby w trakcie sezonu rozliczyć.

Tu tylko jedna adnotacja. Ogólnie sezon zakończony sukcesem tak w skrócie. Endo sporo meczy. Musisz uważać że jurgen to idiota skoro wystawiał gracza który nam przeszkadzał, bo wyniki długo się zgadzały i to nawet bardzo

Ja pierdol€ ale żenada z Martinem.
Dlaczego E&H nie ruszają po numer dwa na liscie 6.
Alan Varela z Fc Porto.
Grubymi nicmi szyta ta proba pozyzskania Martina. Narracja poszla że LFC chce pozyskac pilkarza ale to wina wylacznie pilkarza ze do nas nie dołączyl.
Od poczatku bylo wiadomo ze Martin nie dolaczy do LFC i ze Liverpool nie planuje pozyskac numeru 6.
Kurw@ rece opadaja.
Tak jak pisalem Jones bedzie nasza kreatywna 6 :rofl:

1 polubienie

Trochę też nie rozumiem tego jechania po Joyce- przecież to nie jego wina, ani nie jest odpowiedzialny za decyzje klubu.

Przekazuje to co mówią i uważają ludzie w klubie.

Mamy przynajmniej jednego dziennikarza, który daje informacje wewnętrzne z klubu- niezależnie jakie by nie były.

1 polubienie

Podsumowanie Edwardsa i Hughesa na ten moment:
1.Sprzedają młodych rozwojowych piłkarzy aby kupić zawodnika do pierwszego składu na DM
2. Ten zawodnik nas odrzuca
3. Kontrakty nie zostały przedłużone a nawet zaproponowane
4. Klub szuka następcy Alissona gdy klub ma większe obawy
Dzisiaj widziałem że ktoś oceniał to okienko na 6/10
Na ten moment jesteśmy w dziurze a za rok możemy być w totalnej du**e

10 polubień

Przychodzi ciezki czas dla Liverpoolu.

Mamy 12 sierpnia a transferow brak, tylko sprzedajemy a co najlepsze najlepsi naszym piłkarzom konczy sie kontrakt. Bycie w top 4 w lidze to bedzie duzy sukces.

Czas sie modlic aby FSG sprzedalo udzialy.

3 polubienia