Rozważania transferowe (dyskusja)

No i jakos po pre seasonie chce nową “6” wiec co to daje ze jest tylko trenerem? Skoro i tak wybiera pozycje do wzmocnienia

Flymf dzięki chociaż wiemy że Slot trochę nas potrenuje. Wreszcie jakieś poważne źródło a nie jakies Ornsteiny

1 polubienie

hahaha ale jesteśmy śmieszni. Dalej się znajdą ludzie co będą fsg bronić? Tak jak pisałem, transferów nie będzie a pod koniec okienka przedlużą kontrakty i będzie zajebiście, nie? Zasrane pasożyty

5 polubień

@IanDoyleSport
Impossible not to wonder what might have happened with Zubimendi had the lure of Klopp been with Liverpool still. That’s not a slight at Slot, who hasn’t had a chance yet to earn his reputation at the club. Instead, it’s merely a warning of changing times (for now) at #LFC

1 polubienie

Powie jaką pozycję wzmocnić i nic więcej. Klopp podawał konkretnych zawodnikow czasem

Co by nie mówić Flymf twierdził że pomimo tego jak przeciąga się transfer Zubiego to jednak ostatecznie tu trafi xD

Lol, ale przypomnijcie sobie swoje posty jak była oferta od terrorystów za Salaha to co pisaliście. Że jego odejście to koniec Liverpoolu. Jego sprzedaż została przespana, a ostatecznie i tak przesraliśmy wszystko co się dało ważnego. Trzeba było brać pieniądze i budować nową kadrę już os tamtego moment. Jesteśmy samowystarczalnym klubem, ale nie sprzedajemy swoich zawodników za grube siano tak jak to powinno wyglądać przy Cou.

O to mi właśnie chodzi

Jest znaczna różnica między Salahem a Coutinho. Salah jest jednym z najlepszych w historii klubu, a Coutinho jest jednym z najbardziej przereklamowanych piłkarzy. Idol pod kompilacje na YT dla dzieciaków.

1 polubienie

Patrząc na dzisiejsze wydarzenia to mam pewne wątpliwości, czy ta kasa by sprawiła wzmocnienia i dobre transfery XD

2 polubienia

Ja tam mogę nie kieć transferów ale chociaz zeby te kontrakty byly to i tak bedzie sukces jal na nich

No ta i mam zal do niego ze nie powiedzial wcześniej ze chce “6” (no chyba ze powiedzial i my o tym nie wiemy) bo wtedy mozna by bylo na spokojnie szukac a teraz znowu bedzie sranie w gacie i sie wezmie Arthura czy Endo

Ale to naprawdę tak duży klub jak Liverpool nie był w stanie zapłacić 60 milionów euro klauzuli za porządnego grajka? Serio? Chwalą się rekordowymi liczbami widzów, najpopularniejszy klub angielski na świecie, świetne finanse?

Można mieć problemy finansowe, można się targować jeśli jest taka możliwość. Ale dziadowania w takiej sytuacji z naszej strony nie toleruję.

Albo jesteśmy poważnym graczem albo nas ktoś oszukuje o świetnym zarządzaniu w tym klubie.

Muły zadłużone po uszy a jak trzeba to wydają. To my mamy te pieniądze czy nie mamy a mydlą nam oczy?

17 polubień

Ale josif jak oni odejdą za rok za free to skąd my weźmiemy kasę na kupno w sumie 8 graczy do pierwszego składu?

Ali będzie w ostatnim roku kontraktu.
RB - TAA odejdzie do Realu, po tej szopce mu się nie dziwię. Zostaję nam młodzież. Czyli trzeba 1 RB
CB - Konate i Joe z ostatnim rokiem kontraktu, zostaję Quensah i Sepp(?) to co najmniej 2 CB do kupienia
LB - Robbo i Tsimi z ostatnim rokiem kontraktu - 2 LB?
DM :joy: Bajcetic i ostatni rok Endo
CM - tu wydaje się spoko
RW - Mo odchodzi - Gramy tam Eliotem? Szobo?
LW - tu wydaje się spoko Diaz, Gapek i ostatni sezon Joty
ST - Darwin …

To się spierdzieli. W przyszłym roku wyjdą wszystkie grzechy przeszłości. Wąska kadra, wysokie kontraktu ogórków i brak sprzedaży starzejących się graczy za rozsądne pieniądze.

Mo i VvD powinni być przedłużenie do 2026 rok temu a za rok sprzedani.

2 polubienia

Przecież każdy głupi jak patrzy na tą frużhnę to widzo że brakuje DM

Skończymy jak Ajax zobaczycie. Tam też mialo być swietne zarządzanie, ogarnięci ludzie na stanowiskach. A wpadli w gowno z ktorgo nie potrafia wyjsc, przez sknerostwo i brak checi w finansowanie zespolu.

4 polubienia

Przypominam Liverpool is BUSY on August
To wygląda tragicznie jeżeli spojrzymy jak wygląda ta kadra i na ich kontrakty i każdy wie to noe od dziś ale nie wiedzą tego nasi kochani ludzie którzy stoją za sterami tego klubu

1 polubienie


Niepokojący śmiech dochodzi z Niemiec

7 polubień

Ale przez dwa lata nie było Edwardsa, więc kto jest z tego grona odpowiedzialny za nie przedłużenie im kontraktów w momencie kiedy stwierdzono, że nie będą ich sprzedawać? Ja wielokrotnie pisałem, że jestem fanem sprzedawania zawodników kiedy są cos warci, a nie puszczania ich za darmo. :slight_smile:

1 polubienie

Joyce za tekst, że Gravenberch sobie poradzi na DM, bo zagrał jeden dobry mecz towarzyski to powinien polecieć na tier10. Propagandysta nie dziennikarz

5 polubień