Rozważania transferowe (dyskusja)

Dziś największym zwycięzcą jest Jurgen Klopp, który teraz czyta to wszystko i może popijać winko z ulgą, że to nie on będzie musiał kleić coś z tej drużyny i walczyć w najlepszej lidze świata. Z tego powodu jestem sam szczęśliwy, że chłop będzie miał trochę spokoju za te wszystkie lata tutaj.

7 polubień

Klub sabotuje te ruchy. Żeby im nie zarzucono że nie celują w poważne nazwiska? Belligham,Caicedo,Zubimendi. Wygląda to fatalnie.

A co mało się dzieje :laughing: nikt nie kłamał :grin:

Gruzin niech idzie na 6 jest wyższy zyskamy wzrost w polu i przy rożnych.

3 polubienia

Tak na prawde wspólczuję ludziom odpowiadającym za budowe tej drużyny. Klub zjeżdża na poziom top4, na transfery mają jak widać niewiele a pasowałoby chociaż utrzymać ten poziom, nie mówiąc o powrocie na szczyt.
Wypieprzyli duże pieniądze na Nuneza i wtopa.
Teraz kogo sprowadzić żeby nie było kolejnych flopów i zapchania drużyny graczami za słabymi na to minimum top4. Możliwe, że po wielomiesięcznych analizach i odkładaniu znaleźli right playera to jednak odmówił. Cyrk

Już kolejny “do kompilacji” jest szykowany:

13 polubień

Ten klub juz naprawde popieprzylo, nie da sie wygrac mistrzostwa grajac samymi defensywnymi pomocnikami…! Zaraz jeden z drugim bedzie narzekal na ilosc minut. Zwlaszcza, ze i tak jedynką na tą pozycje na zawsze pozostanie Endo. <3

1 polubienie

Dobrze, widzę że trzeba wdrożyć drugie wyjście z sytuacji. Nie mam wyjścia muszę się poświęcić i wracam na boisko tylko gdzie wsadziłem moje koreczki. Często grałem na 6 muszę tylko trochę pobiegać do końca okienka transferowego i będę gotowy do gry. Jest jednak maleńki, ale tylko jeden problem (ten klub uwielbia problemy) - jestem już dwa razy po ACL-ach, także nie wiem jak długo pogram, może jak Keita i Tiago. Oj zapomniałem o jednym, ale najważniejszym…przecież FSG nie stać nawet na darmowy kontrakt…

Spokojnie będziemy w strefie spadkowej to podziękujemy Holendrowi i sięgniemy po Big Sama :rofl:

(post usunięty przez autora)

A może teraz pójdziemy po Bruno Guimarãesa? Jest idealny. Wiadomo że na 100% tu nie przyjdzie, więc można rzucić na stół 120 mln wirtualnej kasy i poudawać że się ma budżet, a później powiedzieć, że się nie dało i nie ma już czasu na transfery, ani “right playerów” dostępnych na rynku, więc gramy Gravenem. Łykniemy to nie?

6 polubień

Zwariowałeś, nie ma odpowiedniej 6, więc postawmy na zmasowany atak.
gf-rgAn-avRZ-QsVg_emmanuel-olisadebe-co-obecnie-dzieje-sie-z-bylym-napastnikiem-reprezentacji-polski-664x442
104848705_tmp_1

Bonin się załapał przypadkowo, też bierzmy przyda się. Jak się nie ma co sie lubi albo jak się nic nie ma to… ale to by hulało Darwin, Kiełbasa, Olisadebe, Salah, za nimi Bonin i dwie 6 - Macca i Węgier.

Ale tam musi być zajebista atmosferka przed pierwszym meczem w lidze (5 dni). Niedość, że nie pomagają Slotowi to jeszcze sabotują. Hughes za nieutrzymanie w tajemnicy tych negocjacji powinien dzisiaj wylecieć na zbity pysk

2 polubienia

A widziałeś kiedyś cokolwiek negatywnego spod jego pióra pod adresem klubu? No właśnie. Jest pieskiem na krótkiej smyczy. Owszem, jest to tier 1, jeśli chodzi o informacje z klubu, ale właśnie dlatego tak jest, ponieważ dostaje gotowy przekaz i jakie gówno by to nie było, on zawsze powie, że ogólnie to jest smaczne. Jak inaczej nazwać to co napisał odnośnie Gravenbercha i Jonesa, bez chociażby krzty własnego krytycznego zdania?

Kolego, jeszcze jeden taki tekst i skończy się “rumakowanie”. Jakbyś myślał trochę szybciej, niż piszesz, to byś wiedział, że ja akurat od zawsze byłem krytyczny wobec polityki transferowej FSG, co zresztą nierzadko podkreślam. Wielokrotnie pisałem o tym, że Liverpool jest przez właścicieli niedofinansowany i że klub na tym poziomie nie może wydawać “na czysto” (po doliczeniu dochodów ze sprzedaży) mniej, niż wielu średniaków Premier League. Jeśli nie wiesz czym jest “syndrom sztokholmski” to po prostu nie używaj tego określenia, bo tu ewidentnie trafiłeś kulą w płot. I druga kwestia… jak się cytuje czyjąś wypowiedź, to wypadałoby zacytować pełen kontekst, a nie przytaczać sobie pół zdania, którego wydźwięk jest zupełnie inny, aniżeli całej wypowiedzi. Tego wymagałaby uczciwość dyskusji - to taka uwaga na przyszłość.

4 polubienia

A może to własnie tak miało być? Tylko Van Dijk mówi jak jest… Slot dał się nabrać z tym Zubimendim dokładnie jak ja… Ale oni? To już jest zwykła polityka… Tusk też miał gotowych 100 zmian na pierwsze 100 dni…

1 polubienie

Wychowaliście pod niebiosa Edwardsa, a ganiliście Kloppa, a zobaczycie, że bez Niemca szybko ten klub wróci na pozycję z przed jego przybycia.

13 polubień

Po tym co się odwaliło po raz kolejny to powinni najważniejsi piłkarze wyjść i powiedzieć kibicom co się dzieje, a następnie może nawet złożyć prośbę o transfer (Salah, Trent, Virgil, Macca) w ramach jakiegoś protestu, bo kasa w klubie jest ogromna i niech właściciele nawet nie kłamią perfidnie. Z tym Alissonem może być coś na rzeczy i pewnie chodzi właśnie o to co się wyprawia tyle lat w klubie.

2 polubienia

pięknie napisane, może dodamy sobie na stronie te 3 mistrzostwa i w sumie LM z Realem co przegraliśmy też a co. Porażka to porażka a 1 pkt jest frustrująca tym bardziej, te 3 razy to o 2 za dużo bo wystarczyło odpowiednio wzmocnić drużynę 1-2 graczami i być punkt przed city. Teraz jak nam punktu zabraknie to przez brak Zubimendiego/ Vareli, oczy wiście tym składem z Jonesem i Gravenem na 6, punkt braknie do top 4. FSG out.

1 polubienie

Może przynajmniej przestańmy wyprzedawać naszą młodzież skoro nikogo nie kupujemy?

1 polubienie

tylko Hmmmmmmmm sie brzydko zabawia do zdjęć Edwardsa i Henrego, reszta nie jest zaślepiona i widzi to co się dzieje i jaką stagnacją to grozi.

Ale zaraz zaraz… Parę dni temu, Joyce i inni pisali, że Zubimendi jest praktycznie nasz, że dał słowo itp itd… ludzie wierzyli, niektórzy nie wierzyli… Więc dlaczego jak te same źródła teraz piszą, że Zubimendi zdecydował się zostać w sociedad to już każdy wierzy? Wcześniej te informacje nie były pewne, a dzisiejsze nagle są? Ja tam wierzę chyba dalej w tem transfer. Póki nie będzie oficjalki, że zdecydował sie zostać to ja nie wierzę, że zostaje w Hiszpanii… On będzie nasz… Fsg nie może być takie głupie i pełniac te same błędy. Pewnie się uczą na błędach, teraz mamy Edwardsa i Hughsa…
( Frustracja u mnie jest na takim wysokim poziomie, że zaraz eksploduję)