Rozważania transferowe (dyskusja)

Na ten moment nasze okienko wygląda tragicznie, ale trzeba mieć na uwadze, że potrwa jeszcze prawie 3 tygodnie. To dużo jeśli ma się ustawione listy zawodników, a zakładam, że tak duży klub jak Liverpool musi je mieć.

Poza tym jeszcze wczoraj pojawiały się informacje, że jeżeli Zubimendi nam odmówi to uderzamy po opcje nr 2:

Zakładam, że informacje o zaprzestaniu chęci kupienia “6” to tylko zasłona dymna. Może to naiwne myślenie, ale z natury jestem pozytywnie nastawiony, do obecnej sytuacji Liverpoolu także. Ponadto nawet nie mamy na to wpływu, więc po co się denerwować… polecam uzbroić się w cierpliwość i poczekać do końca sierpnia z osądami.

P.S. Jak kupimy teraz gruzińskiego bramkarza, następnie go wypożyczając, a nie kupimy defensywnego pomocnika to wtedy będziemy mogli to nazwać kompromitacją.

1 polubienie

Ogólnie powiem tak zawiodłem się na Zarządzanie to jest nie wiarygodne co oni wyprawiają co ku… klub wyprawia to jest wstyd! W tamtym sezonie i poprzednim ilu nas wystawiło do wiatru! Ile osób się cieszy w klubie z Edka i fsg tak ja jestem zawiedziony ich postawą w tym okienku. CZERWIEC NIE BO EURO. LIPIEC NIE BO CZEKAMY. SIERPIEŃ KLUB SKŁADA OFERTĘ ALE GRACZ ODMAWIA GRY DLA NAS. OSTAIE DNI OKIENKA.

NIE MA ODPOWIEDNICH GRACZY DOSTĘPNYCH NA RYNKU TRANSFEROWYM!!!

WSTYD I TYLE PRZESPALI 2 MIECHY.

5 polubień

ten typ nie ma zielonego pojecia co w Liverpoolu piszczy. To dziennikarz lokalnych mediow z san sebastian wiec skad ma niby wiedziec czy Liverpool ma jakas alternatywę. W tym zdaniu została użyta taka figura retoryczna, że jak Zubimendi nie zgodzi się przyjść, to będą musieli poszukać gdzie indziej.

3 polubienia


Ciekawe czy zbierają pieniądze na tego bramkarza czy jeszcze nas zaskoczą i spróbują znowu zaatakować DP który będzie choć trochę lepszy od Endo i Gravenbercha

1 polubienie

Jeśli nikogo nie kupimy to chyba sobie ten sezon odpuszczę. Człowiek zdrowszy, no a skoro właściciele mają w dupie klub, to nie ma sensu się przejmować. Może w następnym w końcu kupią 6, no ale od nich niczego nie oczekuję

A odpuszczaj sobie.

Moje zdanie jest takie, że nawet jak nikogo nie ściągną to będę trzymał kciuki za chłopaków. Lubię to i tyle.

Coś mimo wszystko czuję, że okienko dla nas się nie skończyło, ślepi nie są.

PS. Slot i spółka na pewno są załamani, że ktoś tam odpuści oglądanie spotkań. I to jeszcze z darmowego strima z neta.

13 polubień

18 dni do końca okienka, a u nas takie same ruchy jak przed poprzednimi sezonami, czy brak ruchów. Czy Edwards jest tym czarodziejem, który zrobi jeszcze top transfer ? Czy kibice mają uzasadnione pretensje ? Czy mimo zmiany trenera i dyrektora sytuacja jest taka jak za Kloppa ? Mam prawie trzy tygodnie i poznamy odpowiedzi.

1 polubienie

Melisa zgasiła światło.

2 polubienia

Właśnie miałem o tym też pisać… Jeszcze się jedno okienko nie skończylo i nie wypełniliśmy luki na DM a już nasze działania mają się skupiać na przyszłym roku i na kolejnych zastępstwach? To może poczekajmy w sumie jeszcze ze 2-3 lata i wtedy kupimy z 6-7 nowych top graczy… Przyszłe lato niczym innym nas nie zaskoczy.
Wystarczyło zastępować odpowiednio odchodzących/ słabo grających pilkarzy regularnie, a teraz nie było by problemów, że za rok trzeba będzie zastąpić 4 kolejnych… Albo oferować odpowiednio wcześniej nowe umowy tak aby nie puszczać ich potem za darmo jak chociażby Keita, Ox, Gini, Matip… A tak za rok odejdzie może 4 naszych kluczowych piłkarzy a pieniędzy z nich żadnych… I za co wtedy kupimy?

Już nie wspomnę o tym, że jeszcze człowiek na debila wychodzi bo się jara niby pewnym transferem, który po czasie okazuje się niemożliwym do zrealizowania bo ktoś tam już po słowie był albo jednak zbyt moco kocha swój klub…

2 polubienia

Czy to znaczy, że Ci „najwięksi” odejdą? :slight_smile:

1 polubienie

Gdyby nasze okienko transferowe mogło być obrazkiem:

Wpis Melissy totalnie mnie nie dziwi, ciągle ta sama narracja. Right players, następne okienko już na pewno będzie nasze itd.

19 polubień

Przeciez my to co roku słyszymy. Ze koncereujemy sie juz w pełni na przyszłym roku. Niczego nas nie nauczył poprzedni sezon i moment w ktorym powinnismy wzmocnić srodek obrony. A zostalismy z Gomezem/Matipem i VVD. Wszyscy trzej sie połamali graliśmy tam Hendersonem. Szkoda poprostu patrzeć. Człowiek był z klubem kiedy ten był na dnie. Jurgen przywrócił nas na salony i kiedy mamy szanse sie tam wbic na stałe to my znowu sobie robimy pod górkę. #fsg out i tyle

3 polubienia

Dobra niech to już wszystko pierdolnie.

2 polubienia

I tak co okienko, zobaczycie następne okno transferowe będzie nasze. Mam pytanko czy kibice na wyspach są ślepi i nie widzą tego ściemniania?

1 polubienie

Ch*j z nowymi transferami jezeli fsg nie przedluzy kontraktow z mo, virgilem i trentem, a Alliego sprzeda to jest już po klubie na najblisze lata

1 polubienie

Ej a może po prostu zdelegalizujmy Liverpool, śmieciarki przyjadą i już. Każdemu to na zdrowie wyjdzie, mniej stresu, negatywnych emocji, piłkarze w końcu zagrają w poważnym klubie, Henry nie będzie musiał wykładać, wszyscy szczęśliwi

4 polubienia

Jestem optymistą, liczę na 2-3 transfery i sądzę że jeszcze nam się będą gęby cieszyć na koniec sierpnia.

Może te sknery właśnie tego chcą. Zejdą z ogromnych tygodniówek.

2 polubienia

Moja ciesząca się morda na koniec sierpnia:

10 polubień