Rozważania transferowe (dyskusja)

Jeszcze się sezon nie zaczął a już z Nas się śmieją… Może to jakieś działanie zza kutyny i ktoś na pozycje numer 6 wpadnie pomimo zaprzeczeń rzetelnych dziennikarzy Alan Varela, Vitinha :rofl:, Bruno Guimaraes. Curtis i Gravenberch raczej mają problemy z kontuzjami. Virgil prosił o transfery, Slot twierdził, iż również będzie zszokowany ze względu na brak nowych graczy. Ktoś do końca okienka powinien przyjść bo dziwnie się zrobi :upside_down_face:

Odnośnie Zubimendiego mój brat tydzień temu powiedział, że RS i Bilbao to najgorsze kluby do negocjacji a Baskowie mają gdzieś PL i inne ligi

Zawalcz o Bastoniego również nigdzie się nie ruszy …

1 polubienie

3 polubienia

Nie będzie nowej “6”, uwierzcie.

2 polubienia

Scorpion zastanów sie porządnie co zrobiłeś i je…sobie baranka w ścianę … Raz cię pochwalił Clashman a ty dalej swoje …

1 polubienie

Pearce dzisiaj pisał, że Bajcetica dalej chcą wypożyczyć. Co to oznacza?

a woman says " there is still hope " in a movie scene

5 polubień

Od spadku formy Flaco i jego odejścia jest wiecznie ten sam problem. Tworzenie na siłę nowego DM na podstawie obecnej kadry. Coś się musi dziać skoro osoby zarządzające sprzedają graczy z akademii, plus Carvalho. Nie wierze, że idąc po gracza z La Liga który odmawiał wielu wielkim drużyną osoby odpowiedzialne za transfery nie miały gdzieś w świadomości, że Bask może odmówić . Na rynku są gracze którzy mogli by wejść do klubowej jedenastki Varela, Ederson, Frendrup, Bruno, Ugarte, Vitinha

Vitinha w zeszłorocznej LM był mega przynajmniej mi się podobał … ale jest nie do ruszenia pewnie

Pytanie retoryczne każdy z tych graczy wciąga Endo

2 polubienia

Sprzedadzą wszystkich i jak mawia klasyk: “Niech nie będzie niczego”

1 polubienie

Jeśli to jest projekt przyszłościowy to chyba mierzymy w najwyższe cele. Nawet fani mułów :laughing: którzy prowadzą swoje blogi w dalszym ciągu uważają, że będziemy bardzo dobrze prowadzonym klubem i z tym się zgadzam lecz na chwile aktualną jesteśmy skazani na top 4. Chyba że kontuzje ominą ekipe i zagramy kolejny mocny sezon Transfery na teraz …

Hughes i Edwards tu nie ma czasu na kawę tylko wylot w kierunku Portugalii czas działa na Naszą nie korzyść

John W. Henry to pewnie myśli, że narobił juz transferów ale typu Edwards, Ward i Hughes. Potem przychodzą takie chłopy i mówią mu Johny musimy kupić zawodników a ten dalej swoje.
image

To oznacza, że cały sezon obleci na 6 Endo lub Gravenberch.

Dzisiaj, maksymalnie jutro dopinamy transfer Mamardishviliego

Jurgen wiedział kiedy opuścić liverpool czuł że nic z tego nie będzie :sweat_smile:

A tak ogólnie przyszedł Edek i co zadowoleni z transferów? Brońcie dalej fsg. Nie będzie klasowej 6 to sezon Szkoda zacząć bo będzie dramat

1 polubienie

2 polubienia

Klub szykuje zastępstwo za TAA:


1 polubienie

To sobie poczekają xD

4 polubienia

Thanks Liverpool now is time so say goodbyee. Gdzieś tu latało zdjęcie trybun z zasłonami takie fejkowe, a to z kiedy jest ?

1 polubienie

Skoro na podwójnym pivocie Slot nie szuka typowego przecinaka (co wg mnie w naszej grze IMO by się sprawdziło, bo mamy bardzo dobrych ofensywnie zawodników, tylko brakuje balansu w grze z tyłu, któremu by pomógł taki przecinak), to wg mnie obok Macca powinien po prostu być spróbowany Trent, a Bradley na RB lub poszukać tego RB, skoro na ten moment nawet nie ma nic o o wzmocnieniu CB i LB. Inna sprawa, że takiego porządnego RB na rynku nie ma, więc mocno się zdziwię, jeśli Real nie będzie robił podchodów pod Trenta, a my będziemy mieli problem go przedłużyć.
Wygląda to w sumie bardzo okropnie na ten moment, DM powinien być priorytetem na to okienko i nie czekać na ocenę składu przez Arne, a nie dość że czekaliśmy Bóg wie na co, to zmarnowaliśmy tyle czasu na zawodnika, który Nas odrzucił. Najgorsze w tym wszystkim są doniesienia, że odpuścimy tę pozycję w tym okienku, jakby czasu było mało - przecież z Porto negocjacje powinny być dużo łatwiejsze, jeśli chodzi o Varelę, nie wiem jak z Atalantą w przypadku Edersona czy PSG z Ugarte (oczywiście dwóch ostatnich nieco gorsi z piłką przy nodze, ALE dalej to nie są jakieś drewna - a jak tak bardzo chcieliśmy DMa z dobrym rozgrywaniem, to trzeba było przed Paryżanami wziąć się za Joao Nevesa), ale to DALEJ spokojnie do zrobienia i mam nadzieję, że te komentarze wyplute przez Joyce’a są tylko po to, by zakryć jakieś akcje klubu. Pomijam fakt, że DM miał nie być jedynym wzmocnieniem, a GK Valencii to jest w planach na przyszłość, a nie wzmocnienie obecnego składu (bo jest Alisson). No i sprzedajmy w takim razie Kellehera, bo nie chciałbym by Nam koło 20mln+ przeszło koło nosa (nawet jak mamy tego nie wydać, to niech lepiej spieniężają niepotrzebnych zawodników aniżeli trzymają tracąc na ich wartości i tygodniówkach, nawet jeśli niewielkie).

Już nawet nie mówię o uzupełnieniu KADRY, a nie pierwszej XI - wiem, że powinniśmy działać na zasadzie, że wzmacniamy pierwszą XI, a zawodnik z niej ląduje i wzmacnia ławkę i ogólnie kadrę dzięki rywalizacji w składzie, ale widzę coś takiego to mi się tylko może marzyć, a przecież jest tylu zawodników w miarę tanich, których moglibyśmy nawet kupić ze sprzedaży zawodników obecnej kadry… m.in.:
Zarówno na CB, RB i DM gra Geertruida, jeśli byśmy dali radę porządnie spieniężyć Gomeza, to byłby świetnym zastępstwem, 3 lata młodszy i prawdopodobnie 1.5x tańszy. + pracował z Arne, więc łatwo byłoby z wdrożeniem go do taktyki (mimo, że na pewno będzie się różnić od tej granej przez Arne w Feyenordzie, ale na pewno pewne kwestie chce przerzucić z Rotterdamu do Liverpoolu).
O tym, że wg mnie zmarnowaliśmy okazję na świetne wzmocnienie składu przez Olise, to nawet nie chcę mówić - zawodnik mogący “obskoczyć” zarówno prawe skrzydło, jak i 10/F9, więc pozycję wiekowego Salaha, jak i pozycję, która nie wiadomo jak będzie działać u Nas, bo 10tką dawno nie graliśmy, Szobo był ostatnie pół roku pod formą, a Harvey niby gra wszędzie, ale pierwsze skrzypce jeszcze nigdy i tylko jako joker robił głównie robotę (nie żebym tego nie doceniał, bo OGS to był np. idealny joker w talii Fergusona i jak widać każdy topowy klub takich potrzebuje).

Aaa… zresztą, zbyt do siebie biorę te wszystkie doniesienia z tego lata w klubie, dalej nie mogę się przyzwyczaić do tego co zazwyczaj się dzieje u Nas pod rządami FSG, może i finansowo to się wszystko broni, ale póki co sportowo to robił wynik głównie Klopp, on myślę w każdej lidze w każdej drużynie by się odnalazł. W Arne wierzę, ale nie mogę mieć 100% pewności czy uda mu się tak samo pracować z tym odgórnym minimalizmem w naszym klubie. To po prostu boli, widząc co potrafią robić inne kluby, ale może kiedyś w końcu te całe FFP zacznie działać w taki sposób, że to my zostaniemy tego beneficjentem, bo będziemy idealnie przygotowani do tego, gdy inne kluby będą dopiero musiały się tego nauczyć (niech wprowadzają salary cap jak w NBA, nawet zależne od wyników finansowych - bo odgórne raczej nie ma sensu, jeśli liga będzie rosnąć non stop w górę na wartości).

2 polubienia

Kurła z defensywnym pomocnikiem można się było chociaż łudzić, że powalczymy o coś więcej niż top 4. Cholernie szkoda.

1 polubienie

(post usunięty przez autora)