Rozważania transferowe (dyskusja)

A niech sprzedają każdego po kolei, FSG będzie czekał los Georga Gilletta.

Przy odejściu Diaza, to musi przyjść już 6 oraz ktoś za niego… Będziemy mieć pod 100 baniek z samej sprzedaży. Może wrócimy po Zubimendiego… Z zaskoczenia wezmiemy hiszpanów.

Raresz96. W sumie tak jak mówisz, albo zabraknie czasu na to żeby dopełnić formalności.

El_pistorelo. A może nasi liczą, że uzbierają na klauzule? I stad sprzedają Diaza… My patrzymy tylko na klauzule. Ciekawe czy ktoś z naszych celów może jeszcze mieć w kontrakcie klauzule.

Sprzedaż Lucho ma sens tylko w przypadku kupna jakiegoś cracka typu Williams. Napływające wieści o sprzedaży młodzieży, wypożyczeniu Bajcetica oraz sprzedaży Diaza wskazują na sabotaż klubu od środka.

1 polubienie

Koledzy , tak czy siak większość i tak będzie kochało
ten klub mimo wszystko :blush: bynajmniej ja , mimo wkurzenia momentami :smile: ale to jest Liverpool :blush: w sobotę opijamy 3 pkt , to jest bardziej pewne jak przed dwóch dni transfer Zubimendiego :smile:

1 polubienie

Bedzie tak. Nasi sprzedadza Diaza. Rzuca oferte za jakiegos Tchoumeniego albo Rodriego. Wyśmieją nas a Joyce napisze ze próbowaliśmy ale nie pykło i wzmocnimy sie za rok

11 polubień

Odejście Diaza przecież nic nie zmienia, mamy pieniądze. Brakuje odpowiednich zawodników na rynku. Dlatego sprzedamy też Diaza bo skoro płacą 70 to dobry piniądz. A, że nie ma dostępnych lewoskrzydłowych na poziomie i zabraknie czasu to nie kupimy nikogo. Poza tym to świetnie obstawiona pozycja: Gakpo, Nunez, Elliott, Szobo, każdy może tam przecież zagrać. Mam nadzieję, że pomogłem :slight_smile:

1 polubienie

Jeśli w ogóle sprzedamy Diaza, to nikt na jego miejsce nie przyjdzie. Mamy Gakpo i myślę, że na niego postawi Slot. Kasa będzie zbierana na coś grubszego. Aktualnie potrzebujemy nr 6.

:mag_right: Transferowe plany Manchesteru City: Eze i Guimarães na radarze Guardioli!

:white_small_square: Pep Guardiola podziwia Rodrygo, ale obóz zawodnika zapewnia, że Brazylijczyk zostanie w Realu Madryt na kolejny sezon. Real nie spodziewa się oferty od Manchesteru City.

:white_small_square: Obywatele prowadzili w ubiegłym tygodniu wstępne rozmowy na temat potencjalnego transferu Eberechiego Eze z Crystal Palace.

:white_small_square: Manchester City wierzy, że Bruno Guimarães z Newcastle jest zainteresowany dołączeniem do ich zespołu.

:white_check_mark: The Athletic

Jak kupi Citi Bruno to będzie wstyd żeby nasi odstawiają taką szopke. Przy transferach Citi to Edka i fsg i ich fani niech sobie głowę wsadzom w piasek. Miłego wstyd co sie teraz odpierdala

I kto niby kupi Diaza? Jedynie Barcelona była zainteresowana która obecnie nie ma pieniędzy nawet na owocowe czwartki.

2 polubienia

Pieniądze aktualnie mamy na tego bramkarza z Valenci… Teraz być może znajdzie się na tą przeklęta 6… Nagle może narracja się zmieni jak uda się zdobyć kasę z Diaza.

Po przemyśleniu tego wszystkiego na spokojnie dochodzi do mnie jaki jest plan i jak to wyglądało cały czas. My nie mamy ambicji na sukces, bardziej chcemy o nim marzyć. Taki jest plan właścicieli.
Nie ma co czytać tych plotek które się same z siebie wykluczają. W trakcie tego okienka usłyszałem że sierpień będzie bardzo pracowity a wychodzi na to że pracowaliśmy nad 1 transferem i być może inwestycja w bramkarza. Fsg nie chce mistrzostwa bo ona zaostrza apetyt. Zwiększają się wtedy pensje piłkarzy. Oni walą abyśmy byli zespole 6-2 różnica przychodów prawie żadna. Nie oszukujmy się 95% kibiców nie odwróci się od klubu kiedy zajmie sie 5 miejsce jak i 2. Buntu też nie będzie.

No bo jak to jest możliwe że my nie potrafimy kupić od 6 okienek dmf? Jak to możliwe że w pewnym momencie byliśmy w trójce najlepszych zespołów świata (city, real) i zakrecilismy kurek z pieniędzmi zamiast tka jak real dzięki wysokiej pozycji wymieniać stopniowo cegiełki. My robiliśmy okienka bez transferów. Mamy cały sztab scoutingowy i on nie potrafi znaleźć żadnego dmf na podobny poziomie co Zubi? Na Boga nie chce być hipokryta to dobry gracz, ale co najmniej kilku o bardzo zbliżonych umiejętnościach a nawet lepszy można znaleźć.

3 polubienia

Na co grubego? Na dużego misia dla Henrego. Chcąc zrobić duży transfer w pierwszej kolejności się kupuje bo po sprzedaży wszyscy wiedzą że masz kase i jest drożej.

Dlaczego nikt nie wspomina o klasycznym transferze Lierpoolu? Czy o powrocie Joty po (kolejnej) kontuzji.

1 polubienie

To Ty w końcu “bynajmniej” nie będziesz kochał, czy będziesz?

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: no tak trza uciekać jurgen to zrobił czas na resztę.

Czekam az po maka zgłosi się Barca albo Real czy nawed takie Atletico Madryt :laughing:

1 polubienie

Polecam trochę ochłonąć i nie brać wszystkich plotek do siebie bo ci cali dziennikarze ch**a wiedzą. Do końca okienka 17 dni więc dajcie czas klubowi do końca i wtedy oceniajcie całe okienko. Pół forum już skreśliło ten klub na lata. Błagam o trochę spokoju przecież wiadomo że transfery będą. Możecie zrobić ss i napisać to tu 1 września. Ja też zrobię i zobaczymy kto miał rację.

jesteś tego pewny? Ale jak przyjdzie ktoś pokroju Endo to też ma to być uznane za transfer?

Nie kupimy drugiego Endo. Edwards wie w co inwestować i pchać pieniądze i na 100% nie będą to ponad 30 letni japończycy

Ochłonąć na pewno trzeba, ale transferów raczej nie będzie. Mieliśmy swój cel transferowy i nie pykło. Planu B raczej nie ma.

Jakieś źródło tych rewelacji?

1 polubienie