Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie mówię że to okienko nie jest aktualnie fatalne bo tak AKTUALNIE jest ale to jeszcze nie koniec tego okna transferowego. Przyszedł nowy trener jeszcze nie wiedział czego chciał, nie poznał się z zawodnikami. Dajmy temu czas do 1 września

Gorszą rzeczą niż brak transferów był by tylko Rabiot :innocent:

3 polubienia

W dupie mam ile dni zostało do końca okienka. Sezon zaczyna się za kilka dni. Teraz można kupić tylko piłkarzy, których nie chcą w swoich klubach. Za resztę trzeba będzie zapłacić znacznie więcej, a tego nie zrobimy

Dziwię się, że Wam się jeszcze ciągle wałkować ten temat czytaj transfery, których nie ma i nie oczekujcie, że będą.

Zagramy ten sezon tymi graczami co mamy a co z tego wyjdzie… od soboty 13:30 będziemy mogli się przekonywać.

Oczywiście truizmem jest, że postawa FSG i Edka z kumplami to BLAMAŻ
Mam tylko obawę, że już wkrótce powrócimy do epoki dawno minionej i będziemy tak samo w czarnej dupie(nie trzeba bać się tych słów) jak w ciemnych latach 90 :rage:

PS zainteresujcie się czymś innym np 1/64 Carabao :joy:

4 polubienia

Tak bo taki klub jak Liverpool trafia sobie w jednego zawodnika i jeżeli się nie uda to nie robimy transferów. Polecam dalej wierzyć we wszystko tym psedodziennikarzom

pewnie że kochamy Liverpool i będziemy kochać, kibicujemy i trzymamy kciuki w każdym meczu, FSG nie jest wieczne, w końcu nas sprzedadzą, za rok, 5 lub 20 ale odejdą i wtedy znowu będziemy wielcy, bo ten kto kupi nas za 4 miliardy to nie po to żeby zwiększyć wartość nic od siebie nie dając,

1 polubienie

Akurat z tym się zgadzam. Została popełniona masa błędów i dlatego to okienko narazie jest fatalne. Ale połowa forum po tej fazie okienka skreśliła klub na 10 miejsce na nastepne 10 lat

No ciekawe, czy wypadniemy gorzej niż w 19/20 transferami w lato

4 polubienia

Bo tak będzie. Klopp to była jedyna osoba, która trzymała ten klub w ryzach. Edwards i Ward myślą, ze to jest jakieś Brighton i chcą się bawić w zarabianie na rynku transferowym zamiast walczyć o trofea.

2 polubienia

Nie no bez jaj XD rok temu to nasz pion sportowy to wyglądał całkowicie inaczej, ja rozumiem niezadowolenie z tego okienka, ale porównywanie go z poprzednim gdzie transfery robił Klopp i Schmadtke jest po prostu głupie. Może faktycznie od kiedy Edwards wrócił będziemy tylko sprowadzać tych “idealnych” kandydatów i nie będziemy bawić się w pół środki, Klopp i Schmadtke się bawili i to ich wynalazkiem jest Endo, dajmy spokój.

Nawet bankrut Barcelona zrobił od nas więcej transferów X D to chyba dużo mówi o tym okienku w naszym wykonaniu, właściciele zachowują się jakbyśmy byli klubem pogrążonym w długach, bliskim upadku i jedynymym co może poprawić nasza sytuacje jest sprzedaż graczy z akademii i nieprzedłużanie kontraktów kluczowych graczy

1 polubienie

O Boże o k***a błagam niech to nie będzie prawda

Jak oni ich puszczą to już amba fatima, nie ma co zbierać, wtedy już serio pozostaje czekać na śmieciarki

Może przynajmniej syndrom wróci do czasów początków Kloppa…

1 polubienie

To nie jest odrzucenie, a indolencja naszych zarządzających transferami - jak nie wpierdalamy się w Caicedo, to tu z Pacho w ostatnim momencie - czemu nie potrafimy jak normalny klub wcześniej zdecydować się na działanie i ściągnąć zawodnika? U Nas serio potrzeba 2 lat + lipca w presezonie, by zdiagnozować pozycję DM jako problem? Pacho przecież zrobiłby świństwo, mimo że szacunek do PSG mam jaki mam, ale ugadał już z nimi wszystko, kluby się dogadały i miałby przejść do Nas? Poza tym co, jakby Liverpool znowu się nie dogadał? Zostałby z niczym :joy: na pewno świetna perspektywa biorąc pod uwagę to, jak świetnie dopinać transfery umie Liverpool…

ojj upada mit wielkiego Edwardsa, upada i to z wysoka, więc będzie boleć.
Sam się przyznaję, że nabrałem mocno na to, więc no musieliby zdziałać cuda w te ostatnie 2 tygodnie, by mi wróciła wiara w to wszystko, co tu się odpierdala.

7 polubień
Czy wierzysz jeszcze w transfer do klubu?
  • Tak
  • NIE
0 głosujących

Ogólnie 3/4 forum zauważyłem , że jest za pozbyciem się Diaza , nie rozumiem tego do końca. Gościu ma najlepszy drybling w drużynie , potrafi minąć każdego , fakt że czasami kiwa się sam ze sobą , ale dryblerzy tak mają. Jest w swoim primie , jak ominą go kontki to moim zdaniem będzie nasz najlepszy albo jeden z najlepszych graczy. Znajdźcie mi na rynku zastępstwo realne za niego ? I nie rozśmieszajcie mnie z gordonem lubię gościa , ale nadaje się bardziej na kontrę , braki techniczne i nie warty tyle siana. Za 40 mln byłoby okej. Także jak Luis odejdzie to serio można się rozejść. Pozdro YNWA

2 polubienia

po pierwsze jednak nie potrafi, to juz Jota lepiej mija. Chyba, że na kontrze to co innego.
Druga sprawa wlasnie sie kiwa sam ze sobą i to głownie a nie czasem

3 polubienia

Diaz poprostu jest irytujacy jeśli chodzi o wykończenie. I tak jak napisałes lubi sie kiwać sam ze sobą. Niemniej jednak ma żelazne płuca i jest napewno mega wkurwiajacym gościem dla obrońcy który go kryje bo chłop nie zdejmuje nogi z gazu przez 90 minut. Ja bym go zostawił na 100%. Jednak jesli jego odejście rowna sie klasowej 6 to jestem na tak

spokojnie za 5 lat będzie atak
image

9 polubień

Ja jestem za tym, żebyśmy absolutnie nikogo już nie sprzedawali.

Biorąc pod uwagę, że i tak nikt nie chce tu przyjść, to sprzedawanie kolejnych zawodników tylko obniży ocenę okienka jeszcze bardziej w skali ujemnej. A sezon jest długi.

Sprzedamy Diaza i alternatywą będzie - nikt tak? Super interes. Zubimendi nas olał i alternatywą też jest - nikt.

Gdyby to był “normalny” zarząd i byłaby jakakolwiek szansa na transfer dobrego zawodnika do klubu, to ok. Ale nie w momencie jak te debile nam zaserwowały powtórnie sagę z Caicedo i upokorzenie na cały świat.

Ich wiarygodność spadła do zera i tylko zakup klubu przez innego inwestora, może być jasnym światłem w tunelu. No ale chcą 4 miliardy, więc będziemy się z nimi bujać do śmierci. Naszej albo ich.

To FSG to jest scam, który robi kibiców w wała i się z nas śmieje. Robią tak od lat, tylko do tej pory było to subtelniejsze i takie Radburgi czy inne Hanysy im w to uwierzyły. Teraz to właściciele są już po prostu bezczelni.

Jak do 1 września nie przyniosą nam Vareli w zębach to nie mamy o czym rozmawiać. FSG OUT.

Wnioski mam dwa:

  1. Przejechaliśmy te 10 lat na plecach Kloppa w topce, mając fundusze jak Nottingham Forest, co jest cudem samym w sobie i ta przygoda się już skończyła.

  2. Edwards to żaden cudotwórca i bez pieniędzy gówno z tego wszystkiego będzie.

10 polubień

Wstawiaj angielskie wersje też, bo zasiałeś tu srogą panikę, a tam padło “as it stands”, co oznacza ni mniej ni więcej tyle, że jeśli nic się nie zmieni to po prostu kontrakty im wygasną, co jest oczywistą oczywistością. Nie ma tam w żadnym miejscu stwierdzenia że komuś się wydaje, że wszyscy trzej nie przedłużą kontraktów.

To że klub musi ich przekonać i jak najszybciej przedłużyć te kontrakty, nie jest żadną nowością.

7 polubień