Rozważania transferowe (dyskusja)

Tomasz Ćwiąkała wspominał, że Mamardashvili musi znacząco poprawić grę nogami. No to akurat ma na to rok/dwa :slight_smile:

1 polubienie

Jeśli jakimś cudem udało by nam się jednak wyciągnąć Hiszpana, to byłbym mega zadowolony.
Może LFC wiedziało że tak będzie i z tego powody rzucali takie komunikaty przez dziennikarzy? Nie wiem, ale pewnie się niedługo dowiem

Z tym, że nie obniżają poziomu kadry (kluczowi zawodnicy nie są sprzedawani i będą argumentem przy szukaniu potencjalnego kupca), tylko go nie podwyższają bo taki wydatek im się nie zwróci. Poza tym dla Kupującego ważniejsze będą zdrowe finanse klubu oraz jak najmniejsze zobowiązania klubu z tytułu zapłaty kolejnej raty za transfery czy też wysokie kontrakty zawodników (dlaczego też nie są przedłużane umowy z kluczowymi zawodnikami).

Musi odpocząć od forum na chwilę.

Dawać tego Zubimendiego, ja się nie pogodziłem jeszcze z jego stratą :smiley: nie obchodzi mnie kto zaczął, macie podać sobie ręce

Akurat zaczynam urlop, muszę mieć co czytać :wink:

1 polubienie

Niektórym widzę dalej mało sagi z Zubimendim xD

Brawo za Gruzina, teraz czas na transfery na najbliższy sezon.

1 polubienie

A może Hughes jak Stanowski zrobił z Zubimendim pranka na dziennikarzach :thinking:

2 polubienia

Ale by się forum obróciło o 180 stopni jakbyśmy w tym tygodniu potwierdzili Mamę i Zubiego :joy:

Saga Zubimendi dla potomnych i tych co przespali ostatnie dwa tygodnie pod kamieniem:

  1. Liverpool dogaduje się z zawodnikiem i dostaje zielone światło.
  2. Ornstein i Joyce wypuszczają info.
  3. Rozpoczynają się negocjacje z Sociedadem.
  4. Hiszpanie chcą wpłacenia klauzuli.
  5. Liverpool negocjuje warunki płatności.
  6. Real zaczyna mieszać zawodnikowi w głowie i obiecywać złote góry.
  7. Liverpool idzie vs banque, jest gotów zapłacić więcej niż klauzula wykupu i dają trzy razy więcej samemu zawodnikowi
  8. Przeciąganie liny.
  9. Zubimendi odmawia Liverpoolowi.
  10. Real Sociedad ma problem z dotrzymaniem złożonych obietnic.
  11. Zubimendi face.

Ciąg dalszy nastąpi.

2 polubienia

Nie wytrzymałbym ze śmiechu jeżeli wróciłbyśmy po Zubiego i go podpisali. Zubi zobaczył że dajemy mu 3x jego poprzednią tygodniówkę i tego samego oczekiwał. Tak jeszcze na marginesie polecam obejrzeć dzisiejszy odcinek Ćwiąkały o Zubim. Bardzo ciekawy

Wrócę, pozdrawiam Martin.

4 polubienia

Tylko, że oni ze swoich kieszeni nigdy nie dali pieniędzy. To klub wygenerował sobie taki czy inny budżet między innymi sprzedażą. A dwa, jak sprzedajemy piłkarzy to My też całości nie dostajemy. Jedno wchodzi w drugie. Ja jako inwestor patrzył bym na to jaki wkład mimo wszystko jest jeszcze potrzebny. Największą wartość klub miał gdy był na szczycie, a nie teraz jak kadra się starzeje. Kolejne, to czy fsg teraz będzie chciała sprzedawać klub? Jak mamy kredyt u nich na budowe trybuny. Wszystko zależy od oferty na stole. Ja wątpię aby chcieli sprzedawać klub. Jedynie przy mega wysokiej ofercie, to jestem jeszcze w stanie uwierzyć.

To chyba najbardziej poje*ana saga od transferu Fekira, zaraz skończymy z Czuamenim

4 polubienia

4 polubienia

Sprytnie omijamy zakaz wypożyczania kupionych zawodników do klubów Premier League.

1 polubienie

No i pięknie zabezpieczyli bramkę po Alissonie. Świetny ruch Mamardashvili to będzie kozak bramkarz na lata.

kapitalny ruch, jest tylko jedno ale…(wszyscy wiemy jakie)

1 polubienie

Po tym wszystkim co już widziałem to zamiast cieszyć się dobrego transferu to mam wrażenie, że w ciągu roku coś sie wy*ebie.
Nie uwierzę póki nie zobaczę Gruzina podpisującego kontrakt.

1 polubienie

“Agreement for the fee is just missing”… poczekajcie :smiley: teraz wracamy po Zubimendiego, on jest priorytetem więc wstrzymamy rozmowy z Valencią, żeby trzymać kasę na niego. Chyba nie muszę mówić jak to się skończy :smiley:

1 polubienie

Fajnie, jeszcze fajniej jakbyśmy kupili zawodnika na pozycję numer 6 na której Mamardishvili raczej nie zagra, no chyba że klub ma jakiś plan o jakim nie wiemy

1 polubienie