Rozważania transferowe (dyskusja)

Wiadomo czy Mamardashvilim może zagrać na DP? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 polubienia


IMG_0570

źródło przynajmniej mi nieznane, więc raczej luźna wrzutka, a nie żadne konkrety

7 polubień

Ja mialem takiw przeczucie, że wrócimy jeszcze po Zubiego. Oby.

1 polubienie

Zgadzam się calkowiecie. Nie pamietam już kiedy ostatnio tak mocno coś we mnie pękło jak po upadku tego transferu i informacjach, że nie idziemy po alternatywę. Aż pousuwałem z obserwowanych Orsteinów i Romanów o mało co nie anulując subskrypcji Viaplay. Ja kibic z 20 letnim stażem…

1 polubienie

No ale co im da obniżanie poziomu kadry? To, że potencjalny kupiec powie ,że muszą zainwestować 200mln w nowych piłkarzy? A skoro nie mamy pieniędzy od właściciela, to trzeba było zrobić jak pisałem. Drastycznie ale skutecznie. Sprzedać Mo, i kase zainwestować w nowych takich jak Mo, Mane Firmino gdy przychodzili.
Druga strona też jest taka, że no przestrzeliliśmy parę transferów jak Nunez, Konate czy Thiago. Diaz też nie jest Mane. I to teraz przekłada się na wyniki.

W święta wyrok w sprawie Man City. Istnieje na redicie teoria, że oszczędzamy teraz pieniądz, żeby zimą rzucić się na piłkarzy zdegradowanego giganta z Manchesteru :joy:

4 polubienia

(post usunięty przez autora)

Pierdo*enie, ktoś po prostu dorabia historię do poprzedniego tweeta.

Ciekawe jaką karę nałożą na City. Pewnie coś w stylu “W wyniku łamania przepisów FFP, wszyscy zawodnicy muszą grać do końca sezonu w czarnych butach”.

1 polubienie

W sumie…

Jeśli Liverpool wróci po Zubimendiego w tym okienku i go kupi. To z osób które polubią ten wpis wylosuję jedną która dostanie replikę koszulki Liverpoolu z tego sezonu z nazwiskiem i numerem Martina.

https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-dri-fit-liverpool-fc-stadium-2024-25-replika-QrNMjf#Builder

P.S Oczywiscię liczą się tylko konta na forum które zostały założone przed tym postem :smiley:

60 polubień

Dostaną zakaz transferowy ale bedzie obowiązywał on od stycznia 2026 przez 2 lata…

Może wiesz gdyby kluby się dogadały i nie byłoby na basku presji że ma sam opłacić swoje wykupienie, to przeniósłby się do nas. Owszem, napluł na nas ale to Real jest jego ukochanym klubem (chociaż założę się, że po roku dwóch przed The Kop, miałby w serduszku na drugim miejscu drugi klub) i może wywalczenie dodatkowych 10/15 mln byłby dla niego jak punkt honoru.

Dla mnei najważniejsze jest aby nasza drużyna była naprawdę konkurencyjna

Jeśli faktycznie mielibyśmy wrócić po Zubimendi’ego, mnóstwo sensu miałby ten briefing do mediów typu “Zubimendi lub nikt inny”, “brak planu B”, aby mu pokazać, że wciąż jest dla nas opcją nr 1.

Co do Mamardashvili’ego, liczę, że za rok pokusimy się o kolejnego Gruzina.
Screenshot 2024-08-14 152000

Dokładnie. Zubimendi chciał do nas przejść, Sociedad nie mógł go przekonać do pozostania, więc powiedzieli mu, że może odejść jedynie jeśli wpłaci klauzulę, żeby to on wyszedł na tego złego.

1 polubienie

Muszę przyznać, że gdybyśmy wrócili po Zubimendiego, bo Sociedad nie jest w stanie mu dać tego co obiecali to byłoby to przekomiczne XDD

Przy takich okolicznościach nawet bym chciał żeby udało się wrócić i dogadać XD

Reddit to tam co siedzą dzieci i red pile? :smile:

przynajmniej jak to nie wypali, to klub będzie mógł tłumaczyć się że walczył o rightplayera do samego końca okna hehe

Eee myślałem że z wylosowanych osób wylosujesz jedną którą zaprosisz na flachę xD

Powrót po Zubimendiego odbędzie się zaraz po powtórzonym karnym Błaszczykowskiego z portugalią

4 polubienia

Swoją drogą czy hmmmmm żyje?

Był taki aktywny w ostatnich tygodniach, a od dwóch dni cisza… Zaczynam się martwić

Ajajaj wszystko jasne

8 polubień

Pewnie siedzi u Henrego na kolanach i błaga, żeby zrobił jakiś transfer bo koledzy będą się z niego śmiali

7 polubień