Rozważania transferowe (dyskusja)

Wrzucam pod kątem rozważań, moze uda się zmienić temat.

Tak o niego :wink: pamiętam że zagrał u nas kilka meczy w kukuryku kap i następne okienko był już w wisienkach.
Nawet go wygooglowalem jak potoczyła się jego dalszą kariera i cóż … Nie potoczyła się

Ait nouri mój mokry sen to wymiana tsimy ma niego. Niestety patrząc na tempo działania nie zapowiada się a szkoda. Po początkowych opiniach naszych expertow że slot gra tam wąsko i stoperem, w sparingach ewidentnie wyglądało to na granie szeroko i ofensywnie, a role 2 pivota przyjmowała 8

BREAKING: Liverpool have agreed a £10m deal with RB Salzburg for Bobby Clark. There is a 17.5% sell on clause in the deal. -pauljoyce Plus jest taki, że Pep Lijnders tam siedzi

2 polubienia

Przy tej cenie trochę mały %, zwłaszcza że to Salzburg - jak zawodnik im “wyjdzie”, to sprzedają w rozsądnych pieniądzach do Lipska, a tam już tego % nie będzie :smiley:

Tak samo pewnie Carvalho i Sepp, gdzie na takich zawodnikach można 50-60mln nabić, by kupić kogoś do składu (np. jakiś transfer w NBA, to na pewno takie fundusze się przydadzą :joy: ).

Jakby nasz najlepszy szef Klopo był, to by Bobby jeszcze 5 lat tu siedział : D

1 polubienie

Ciekawe czy będzie zawarte w umowie jakieś pierwszeństwo przy ewentualnym odkupie. Clark wyglądał na zawodnika który ma szansę się wybić. Dobry kierunek dla niego, regularna gra.

Ederson całkiem nieźle się prezentuje.


Połowa sierpnia, Mo miesiąc po urlopie, pozostali około 2 tygodnie.

Sprzedaliśmy właśnie drugiego zawodnika.
Transfery do klubu - 0
Przedłużone kontrakty ważnych zawodników- 0

1 polubienie

Dobry ruch, w ogóle to powinni sprzedać całą akademie razem ze sprzątaczkami i kupić za te pieniądze jakiegoś bramkarza który będzie mógł zagrać dla Liverpoolu w 2029 roku. Myślę że byłby to sensowny pomysł dla moneyballi

12 polubień

No i git. Transferów do klubu nie będzie. „Busy August”, ale w drugą stronę

5 polubień

I tak by nie grali Carvalho może by zagrał w Pucharze Anglii lub Myszka Miki, Clark wątpię. Lepiej dla nich niech idą gdzieś gdzie będą grać, niż siedzieć na ławce lub grać w rezerwach.

Tak tylko bym chcial zauwazyc, ze takie Bobby Clarki czy inne Quansahy to rok temu musialy grac w meczach i to o stawke czasami, a mielismy:

  • szerszą kadre niz obecnie
  • znacznie mniej meczy niz teraz

Na 3 pozycje w pomocy mamy 5 zawodnikow z czego jeden to poziom League 1 (Gravenberch), jeden lubi sie polamac (Jones), a jeden to Wataru Endo.

No, także tego. :slight_smile:

ps.
Zeby mi ktos nie wciskal, ze sie czepiam Quansaha - absolutnie. Po prostu to przyklad chlopaka co wszedl do skladu kiedy bylo duzo kontuzji i sie tam zadomowil. Troche jak TAA.

7 polubień

1 polubienie

ja na Nyoniego liczę : D
Carvalho znow odbił się od Lipska a w championship dobry i też taki trochę dziwny byl, że nawet Klopp inaczej o nim gadał, niby okej ale nie do końca.

1 polubienie

Ocenę sprzedaży takich zawodników jak Clark czy carvalho zawsze daje czas. Jeśli piłkarze wystrzelą to będzie jazda z naszym działem że nie widzieli potencjału, jeśli gracze się nie rozwiną to w drugą stronę.
Osobiście uważam że nei mają oni potencjału na lfc i jest to dobra decyzja. Zła decyzja jest brak poszerzenia aktualnej kadry o nowe nazwiska, jak zauważyłeś w zeszłym roku była ona szerszą i graliśmy w LE a nie LM w której można było troszkę bardziej poluzować.
Zapowiada się ciężki sezon, szkoda bo liczyłem na mistrzostwo po kupnie topowego dmf

1 polubienie

Będzie teraz jeszcze Nyoni i Bajcetic prawdopodobnie z młodych. Stan liczbowy niewiele się zmienił od poprzedniego roku - Thiago i tak nie grał przecież.

Myślę, że sprzedaż Clarka to dobra decyzja. W ostatnich latach klub raczej nie mylił się z oceną potencjału i wielu młodych zdolnych, którzy przewinęli się przez klub przepadało w niższych ligach albo zostawali solidnymi ligowcami. Jeśli ktoś jest naprawdę dobry to wchodzi z marszu do składu, a nie jest tylko uzupełnieniem.

1 polubienie

Ten deal z Clarkiem bardzo mądry. 10 mln + procent od przyszłej sprzedaży + klauzula pierwokupu to świetne warunki. Jak gościu odpali i będziemy go potrzebować, to zostanie ściągnięty, a tak to mamy na teraz pieniądze i ewentualny procent jeśli byśmy go nie potrzebowali. Transfer bym powiedział Edwardsowy, na Solanke wyszliśmy świetnie :wink:

1 polubienie

Tak sie na powaznie zastanowic to my wiekssosc okienek mielismy tragiczna. Benitez jakos z tego rzezbil. Klopp to juz w ogole. Do tego sie trafilo, ze kilka transferow pod rzad bylo topowych. Dzieki temu w tym samym czasie mielismy wielu dobrych graczy, do tego wypalil Trent i Robbo.
Hodgson,Kenny i Brendan nie potrafili urzezbic i ciemawe co zrobi Slot.
Ale tak juz narzekajac na nasz brak kasy, co maja powiedziec kibice Newcastle. Tam jak na potencjal to tez to okienko tragiczne. I w ogole na srodek obrony kupili tylko Botmana i caly sezon grali jakimis wynalazkami…
Jeden klub historycznie wielki, drugi najbogatszy a polityka transferowa tragiczna.
My pewnie kogos w koncu kupimy, ale to bedzie transfer na poziomie Melo, Endo.
Najgorsze jest to, ze tak niewiele brakuje by miec swietna 11, ale to co wiekszosc powtarza. Jestesmy ciagle jeden sezon spoznieni z uzupelnianiem skladu.

1 polubienie