Rozważania transferowe (dyskusja)

Potrzebujemy na 6 kogos kto przyjmie piłkę i poda tak jak Graveberch, do tego będzie pod pressingiem w stanie się uspokoić, nadal tak jak Gravenberch ale do tego pracuje w destrukcji i pressingu.

Alan Varela chyba jest najlepszym wyborem.
Chociaż ja bym postawił na Edersona, skoro Zubimendi i Bruno G. to nierealne opcje.

Ależ to będzie majstersztyk FSG! Sprzedać w ostatnim dniu Gomeza i nie kupić przez całego okienko nikogo, ale kasy na plusie!

21 polubień

Moze jednak ten Gordon. Gomez i doplacimy do Gordona :sweat_smile:

Albo wrocimy po

najlepiej jak zostanie karnie wysłany do arabii na 7 letni kontrakt bez klauzuli

1 polubienie

nie było mnie kilka dni ale czy ja dobrze rozumiem że my jeszcze nikogo nie kupiliśmy?

5 polubień

Ten spadek kursu wynika z tego co powiedział przygłup Romano. Mianowicie że Liverpool zaoferował 65 mln za niego.

A skąd te info :smiley: ? Nigdzie nie moge znalezc, a dlaczego Romano to przyglup :smiley: ? Gościu w sumie trzepie niezla kasę i jakieś tam kontakty ma, jak dla mnie musi być naprawdę sprytny :stuck_out_tongue:

Nikogo nie kupiliśmy, ale za to nie zapowiada się żebyśmy kogoś ściągneli

2 polubienia

a super xd dzięki za info! na pewno wszystkie będzie dobrze bo przecież nikogo nie potrzebujemy

1 polubienie

przecież Sroki od 30min grali w 10.

Mecz nie dużo się zmienił względem tego, co było przed 30min w przebiegu - to Świeci od początku prowadzili natarcie, a Newcastle głównie się broniło. No tylko widać było, ze Sroki umieją lepiej bronić aniżeli Święci atakować, a jak już dochodziło do groźnych sytuacji, to pudłowali.

Nie wiem czy tak zrobiliśmy, ale taki transfer ma jak najbardziej sens. Gracz świetny młody ograny w premier league. Lewa noga, bardzo szybki, dobrze wprowadza piłkę, świetny w powietrzu. Dobrego może zagrać na lewej.
Powtórzę nie wiem czy to prawda, ale z tych wszystkich stoperów z którymi nas laczaono mniej lub bardziej to najlepsza opcja obok bastoniego.

‘‘Jarrad Branthwaite jest celem The Reds, ponieważ zakupił on dom w Liverpoolu.’’

Fabrizio Romanio

12 polubień

Lepi się ten transfer w całość …
Niski kurs, chłop jest HG, więc pewnie to zastępstwo w miejsce Gomeza który przed końcem okienka opuści klub prawdopodobnie.

Mnie by ten ruch nie zdziwił.

1 polubienie

Gość gra w Evertonie, więc nic dziwnego xD Dopiszmy jeszcze, że nawet pracę ma w Liverpoolu!

1 polubienie

Szóstki tutaj żadnej nowej nie będzie. Slot zrobi 6 z Rayana, chłopak ma do tego świetne predyspozycje i będzie z niego mega kocur. Ale naprawdę potrzeba nam kogoś w stylu Hincapie/Inacio no i skrzydłowy. Może ruszą po tego Gordona przy zainteresowaniu Gomezem

:joy: niesamowite wieści od Romano.

Tak jak fanem Gravenbercha nie jestem , tak udowodnił w swoim pierwszym meczu, że być może będzie środek z nim jakoś hulał.

Niestety Diaz w tym samym meczu udowodnił, że to ten sam Diaz co zawsze i ten problem trzeba rozwiązać, chyba , że drugi Holender też odpali…

2 polubienia

Inacio tu nie przyjdzie. To jest zwykłą płota. Prawdopodobnie brakuje mu warunków fizycznych skoro cena za niego nie jest zbyt wysoka, a nikt nie składa nawet ofert to musi coś być nie tak. My lubimy stoperów dominujących którzy mają super warunki fizyczne. Vvd konate, Matip quansah. Inacio tu nie pasuje. Jared branthwait pasuje tu dużo bardziej. Romano napisał że złożyliśmy ofert. To konkretną informacja, a on raczej jest ostrozny i fejkow nie sieje. Nic czekamy.

1 polubienie