Rozważania transferowe (dyskusja)

Że kupią gościa za ponad 60 baniek by Cię nie zdziwiło ?

Gdzie on pisał że złożyliśmy oferte?

Nigdzie, to ja się dałem wkręcic z powodu późnych godzin. Całe zamieszanie jest spowodowane niskim kursem na to że Liverpool go kupi.

3 polubienia

Valencia wycenia Gio na kwotę € 40 mln albo LFC zaplaci żądana kwotę albo bramkarz zostanie w Valencii.

Czyli zostanie w Valencii

29 polubień

Co artykuł na temat Gio to cena wzrasta o 5mln. Szczerze mówiąc to 40 mln to już kupa kasy a wzmocnienia na innych pozycjach potrzebne od zaraz.

1 polubienie

Ale jak to Valencia chce negocjować, przecież zaraz po tym jak wielcy Edi i Richi namierzyli “right playera” to Hiszpanie powinni rozłożyć nogi przed wspaniale zarzadzanym Liverpoolem i najlepiej to oddac tego bramkarza za darmo

4 polubienia

40 mln euro to 34 mln funtow. Raczej zmienia się waluta, a nie cena wzrasa.

3 polubienia

Wiecie, zastanawiam się dlaczego wgl Zubimendi został wytypowany przez naszych jako numer 1. Ederson wydaje się być o wiele bardziej dynamiczny. Ma przyzwoite statystyki. Tak wiem, że nie jest typowym DM ale Gravenberch również nie a pokazał się z przyzwoitej strony w pierwszym meczu. Byłbym o wiele bardziej spokojny gdyby taki brazylijczyk wzmocnił naszą kadrę. Ot, nawet nie zamykałby drogi na zakup klasowego DM w przyszłości bo przecież jest bardziej 8ką.


Nie doszlo do żadnych rozmów miedzy Liverpoolem a Evertonem.

1 polubienie

(post usunięty przez autora)


To co Gomez odchodzi w tym okienku, Sepp i Nat latem/zimą. Nie wiadomo czy Van Dijk też nie odejdzie i za rok zostajemy z łamliwym Konate i niedoświadczonym Quansahem na środku obrony.

1 polubienie

12 polubień

Bo wiedzieliśmy, że nie będzie chciał odejść, a trzeba było pod publiczkę jakiś głośny transfer próbować zrobić :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Sprawa tyczy się Gomeza

Dobra dawajta tego Kariusa, bo już prawie upada transfer

1 polubienie

Warto dodać, że chodzi o Gomeza :slight_smile:

1 polubienie

Kurde, za łatwo poszły negocjacje z zawodnikiem, ale spoko, można jeszcze położyć negocjacje z klubem targując się o kilka baniek. Transfer upadnie, ale przecież próbowaliśmy a to się najbardziej liczy.

9 polubień

tylko czy nam potrzebny jest bramkarz? jesli nawet za 3 lata będziemy chcieli zmienic Alissona - chociaż jesli zdrowie dopisze, to dlaczego nie miałby bronic dłuzej. To wtedy będziemy sie rozglądać za bramkarzem.
Teraz kupimy i co będziemy 3 lata wypożyczać? przeciez to bez sensu.

To sie robi już absurdalne. Nie od tego okienka wiadomo, że FSG chce jak najmniej wydac, a jak najwięcej zarobić, ale to co się wyrabia w tym oknie przechodzi moje pojęcie

Czy oni w ogóle chcą kogoś ściągnąć??? Dosłownie każda kwota im przeszkadza, co się dzieje w tym klubie, kolejny transfer, który upadnie bo nie chcieli wydac kasy, a zachowywać się dalej będą jak gdyby nic się nie stało

Przynajmniej by szczerzy byli wobec fanów i powiedzieli, że w tym oknie plan to wydać równe 0£, a nie wielkie plany, które kończą się w momencie gdy klub nie chce im oddać piłkarza za darmo

E: myślałem, że to żarty jak rok temu śmialiśmy się, że ta “wielka” przebudowa i transferowa rewolucja (4 transfery) jest kosztem przyszłego okna, ale jak widać okazuje się to być prawdą :skull::skull:

6 polubień