Rozważania transferowe (dyskusja)

Stacja 12, 49 dzień okienka, transfer Liverpoolu upada po raz czwarty.

7 polubień

Następny rok będzie nasz, już ta przyśpiewka nie tylko ma kontekst mistrzowski, ale transferowy jak widać.

2 polubienia

Z tego co można wyczytać z tego portalu Valencia coś tam to składaliśmy trzy oferty i trzykrotnie po złożeniu podnosili opłatę za niego. Jak dla mnie to powinniśmy się zatrzymać i podziękować za współpracę.

Swoją drogą ten Peter Lim był blisko zakupu Liverpoolu. Człowiek ten praktycznie zniszczył Valencie. Miały być kryształy, diamenty, brylanty a okazał się właścicielem-flopem. Taka ciekawostka. Dobrze, że my w tym samym czasie staliśmy się potęgą piłkarską.

1 polubienie

Widzimy w nim długoletniego następcę Alissona a targujemy się jak jakieś biedaki o 5 baniek🤦

1 polubienie

Wejdźcie w transfermarkt na historię naszych letnich transferów co działo się po rekordowym okienku w lato 18/19. Tak, przyszedł Adrian i rudy obrońca. My takie mocne okno powtórzyliśmy rok temu, generalnie co 5 lat możemy pozwolić sobie na wydanie ponad 100 milionów sami. Tak jak wtedy nikt nie przyszedł, bo trzeba było spłacić poprzednie okno, tak teraz sprzedażami spłacamy Szoboszlaia, Maca, Endo i Gravena. Oba te okienka pięknie łączy van den Berg.

1 polubienie


Sprzedawać umieją a kupic fiu fiu szkoda strzępic ryja

Moglibyśmy zrobić deal wymienny z Crystal Palace. Gomez i oni dopłacają jeszcze 30 mln euro. Moim zdaniem jest to do zrobienia.

Josif ty nie pisałeś kilka dni temu, że Wharton jest za słaby? Kilka osób pisze z tego konta, czy każdy post to trolling?

7 polubień

Miało być 30 mln, potem 35 mln, teraz 40 - ewidentnie bawią się w podwyższanie ceny za swojego bramkarza.

Gdzieś widziałem też informacje, że sam Gruzin jest niezadowolony ze sposobu negocjacji i zaczął wywierać presję na właścicielach.
Zobaczymy jak daleko to zajdzie.

Jestem człowiekiem wierzącym i wierzę, że ten post to wynik słabego wzroku. xd

Kaczek watsonie i co tam dalej było w poście.

2 polubienia

Pajace z La liga, kiedy ostatni raz mieliśmy transfer z hiszpani ? Sie poczuły po tym pucharze na Euro MISZCZE.
Dobra wiem 2014 Alberto Moreno za 18mln xDDDD

Tyle tylko, że wtedy był transfer Alissona, który został sfinansowany z hajsu po Coutinho. Inaczej nie byłoby szans wydac ponad 100 mln

Od początku do końca chcą 40 mln euro i kto spełni tę liczbę dostanie Gruzina. Newcastle się targowało o 10 mln mniej i stwierdzili, że więcej wart to on nie jest. PSG chyba też dało max 35 mln euro i nie chcieli płacić żądanej kwoty. Teraz kolej na Liverpool. Pewnie gdyby nam zależało i tym poprzednim to może byśmy dopłacili te 5 mln, ale po co. xdd Ten gość ma w klubie gościa, który może być przyszłym dobrym bramkarzem, ale jego sposób negocjacji jest na poziomie tego z Bordo.

Oczywiście werdykt jest taki, że hughes i edwards są chujowi, bo jakby inaczej, a wystarczy wpisać fraze w internety, zeby się nie kompromitowac. No ale przyjdą jakieś fanlive 13 letnie Maciusie i spamują. xd [ten drugi akapit nie był do Cb Beol].

Nie do końca, jeszcze bournemouth wchodzi w grę, ile mieli by zapłacić za wypożyczenie nie wiadomo nic. Chcą 40 a może Live chce rozłożyc to na 35 mln + 5 mln (bournemouth) a tamci chcą 40 mln + kasa za wypozyczenie. Luj tam trzeba czekać xD

Werdykt jest taki, że na tą chwilę działają chujowo jak to ująłeś - mamy koniec okienka i jako jedyna drużyna w stawce się nie wzmocniliśmy, a zamiast dopinać transfer obrońcy / defensywnego pomocnika to do końca okienka będziemy się targować o kilka mln o bramkarza, którego w tej chwili nie potrzebujemy.

5 polubień

Nie zapominajmy jeszcze o sprzedażach, trzeba coś zarobić ja

1 polubienie

Felix w Czelsi, no co za klub…

Z tym bramkarzem to od początku jest pomysł idiotyczny i nie wiem jaki ma cel. Po prostu zrobić kolejną głośną katastrofę?
Duża szansa, że odchodzą Virg, Trent i Mo. Nie mamy od 2 lat klasowej 6, do tego Robbo się starzeje, a my kupujemy bramkarza, jak Ali może grać jeszcze pewnie z 5 lat u nas.
Ogólnie ruch totalnie z dupy chyba tylko na plotki, że niby Liverpool coś robi.
Skoro odrzucili oferty wcześniej na 35 mln, to po co wyjeżdzamy z taką samą ofertą. Jak dla mnie to tylko byleby głośno było, że coś próbujemy jest ta transakcja “robiona”, albo jakiś totalny sabotaż ze strony odpowiedzialnych za transfery. W każdym razie jakby na to nie patrzeć ten transfer tylko stawia działania klubu w złym świetle.

szczerze przyszłość kreuje się w szarych barwach,chodź dla mnie wystarczyły by przedłużone kontrakty oraz lepszy sztab medyczny i (w przypadku odejścia Gomeza transfer ŚO/LO) na DM może grać Gravenberch a Salah i Diaz na razie dowożą. Te trzy aspekty jakby zostały spełnione są bardzo wysokie szanse na wysokie lokaty w lidze(4-2) oraz walkę w europie (1/4-1/2 LM), ale nie zostały one spełnione więc pewnym takich wyników być nie można

W tym okienku jesteśmy pośmiewiskiem i działamy jak amatorzy, już sam nie wiem czy to bardziej wina duetu Edwards Hughes czy samo FSG wszystko blokuje, a Edwards robi tylko szum. Wiem jedno nie chcę słyszeć o right playerach i panic buyach. Niech to okienko się kończy i sezon osądzi tych amatorów w klubie.

7 polubień