Rozważania transferowe (dyskusja)

No nie bardzo Rhys Williams wypożyczony do Morecambe

2 polubienia

Przy odejściu Gomeza i ewentualnym odejsciu TAA w przyszłym roku stracimy dwóch zawodników o statusie HG. Nikt o tym nie mówi a to może być problem, być może dlatego Guehi jest w jakimś stopniu brany pod uwagę

1 polubienie

Co do kontraktów VVD i Salaha, to calkiem logiczne dzialanie ze strony klubu, że nie przedstawili im propozycji nowych umów jeśli chcieli ich sprzedać. Tyle, że sie przeliczyli, bo żadne oferty nie spłynęły. Pewnie po zakończonym okienku i transferowej ofensywie na rynku, ruszymy z ofensywą kontraktową. Tyle, że klub nie będzie mial zbyt wielu atutów w negocjacjach, co więcej czasu będzie bardzo mało a jak wiadomo, będzie ostre targowanie o każdego dolara.

Co do Trenta, tu podejrzewam że problem jest dużo większy, gdyby chcial przedluzyc kontrakt już dawno by to zrobil, bo propozycje ze strony klubu pewnie byly. Nie zdziwie się, jeśli zażyczy sobie kontrakt na poziomie Salaha. Teraz będzie czekał na królewską ofertę LFC albo do królewskich odejdzie. Czy na taki zasluguje, wg mnie nie. Mimo, że ma podania jak mało kto, jedną z najlepiej ułożonych stóp wśrod pilkarzy i ciągle jest naszą silną bronią w ataku, to jednak widać u niego pewien regres w ofensywie. Co gorsza w defensywie zamiast postępów, z każdym rokiem wydaje się byc coraz gorzej. A najgorsze, że w wielu meczach można było odnieśc wrażenie, że mu nie zależy, nie chce się, może jest już po prostu zmęczony grą w LFC. Mimo, tego nawet od niechcenia potrafi rzucić piłkę jak nikt inny, i nie można pozwolić aby odszedł za darmo. Więc dostanie pewnie tyle ile zechce.

Na żadnym z nich klub już nie zarobi. Jeśli nie uda się ich przedłużyć to w czerwcu bajlando. Który z nich podpisze kontrakt mając możliwość zgarnięcia solidne bonusy jak odejdą za darmo. Chyba że rzeczywiście dostaną od Edwardsa propozycje nie do odrzucenia w co wątpię. Po działaniu klubu na rynku transferowym nie można spodziewać się walki o najwyższe cele. Dla chłopaków to żadna perspektywa a kasę dostaną lepsza gdzie indziej. Władze to spieprzyły bo na wszystkich można było dobrze zarobić i solidnych zastępców kupić. Ten okres przejściowy 20 lat tu potrwa z taką polityka kadrową

4 polubienia

gdybyśmy jeszcze kupowali jakiś to może byłaby inna historia ale na razie nikogo nie kupiliśmy, a zaawansowane rozmowy dotyczą tylko bramkarza…

Nie da się napisać głupszego komentarza który pomija wszystkie ważne informacje nie da.
Co to za klub który ma rekordowa wartość zarabia krocie, walczy o najwyższe cele i musi sprzedać swojego najważniejszego ofensywnego zawodnika żeby mieć pieniądze?? Przecież to najgłupsze co można napisać. Obowiązkiem fsg jest podpisanie nowego kontraktu z Mo. Widać że on prowadzi się świetnie i przez najbliższe 2 lata jest gwarantem 30g/a +.
Problemem nie jest to że go nie sprzedaliśmy a to że go nie chcemy zatrzymać. Czy masz jakiekolwiek dane że Mo chciał tak iść. Czy nawet jak oferta była prawdziwa chciałbyś abyśmy jako klub naciskali na nasz legendę żeby spadała bo jest kilka srebrników? Salah przez lata gry tu nigdy nie miał nawet próby zakupu zmiennika.
To samo virg. Facet ma zdrowie jak koń 32 lata i został wybrany do 11 sezonu. Wszystko mierzalne statystyki świadczą że dalej nie tylko jest lepszy. On innych stoperow wyprzedza o głowę.
Edwards jest w klubie od kilku miesięcy i ta dwójka jasno deklarowała chce pozostania.
Jedynym winnym tej sytuacji jest klopp i fsg.
Skoro chcemy tak bardzo pozbywać się graczy to czemu geniusz Edwards nie pozwolił nam zarobić na graczach takich jak :
Can,lallana,wijnaldum,origi,shaqiri, sturridge, karius, keita, oxa.
Rozumiem że kloppa stał w bramie i trzymał ich.
Rozumiem że skoro teraz zarobiliśmy z 50 baniek to klopp zabronił kupić na dmf. Rozumiem że te gadki że lepiej mieć gracza przed okresem przygotowawczym dotyczą wszystkich dyrektorow sportowych, ale nie geniusza Edwardsa który może sobie kupić po 3 kolejce a trener ma skakać z radości

9 polubień

Czytam wasze wywody i nie wierzę, jak nie możecie ogarniać naszego planu naszych tęgich głów u steru. Zawsze mamy problem z obroną więc wywalamy Gomeza, Matipa, VDB i Williamsa i kupujemy bramkarza.

Plan jest prosty.
Będziemy nakurwiać dwoma bramkarzami, kuma?

1 polubienie

Benifca Lisbona, West Ham, Leeds, Crystal Palace. No duzo takich klubow jest. Mozna dlugo wymieniac. Marzeniem josifa jest granie z takimi klubami w „jednej lidze”.

Co zreszta nas czeka czy to z Edwardsem, czy to bez niego.

4 polubienia

Przecież ten josif i jego przydupasy celowo piszą takie bzdury, żeby na sile być edgy. Polecam ich wyciszyć (jest na forum opcja „zignoruj na zawsze”) - dużo lepiej dzięki temu czyta się dyskusje. Niestety od paru dni aktywność trolli się nasiliła, a ludzie ciagle się łapią i wchodzą z nimi w dyskusje.

3 polubienia

Liczę, że kilka kont da mi ignora. Ty mnie akurat najmniej interesujesz, bo nawet nie wiem kim jesteś. Ale jakbym dostał takiego bloka od loczka to byłoby super. Człowiek ów napisał do mnie 185 odpowiedzi przy moich kilkunastu. Uzależnienie ode mnie czy ki chuuj. Aldor chyba też, bo pisze te swoje wypociny i w co drugim poście pisze mój login, czyli chce wchodzić ze mną w konwersację. To oczywiście w zależności od tego, którego aldora spotkamy danego dnia. xd

Myślę, że nie ma co na siłe, na siebie szczekać, tylko olewać. W każdym razie i tak żadna strona, drugiej nie przekona :smiley: Co do tego, żeby było bardziej na temat, to moim zdaniem jedyne co ratuje naszych nowych dyrektorów, to przemyślane ruchy po odejściu zawodników, którym się kończą kontrakty.
Więc może dlatego teraz nie wydajemy, tylko ciułamy, bo teoretycznie wypada nam 3 gości. Więc, żeby tą wyrwę zalepić, to będzie potrzebne trochę dukatów.
W idealnym świecie jakbyście widzieli następców Trenta, Mo i Virga?
Ja pozwole się zabawić i poszedłbym w stronę za Trenta - Bradley- jako taki szarpak, stary Robbo, więc tu najwyżej kogoś do rotacji dokupic, żeby powalczył o skład z Conorem
Stoper - Quansah i KOnate nie przekonują mnie jako para na lata, więc dołożyłbym kogoś ogranego i umiejącego zarządzać linią obrony ?Bastoni?
Za Mo widzę tylko Williamsa :smiley:

Bastoni nie będzie chciał się ruszyć na wyspy chyba że za “milion” srebrników których nie dostanie od Fsg. Co do Williamsa to dla niego jest tylko jeden kierunek brany pod uwagę i odmówi nam tak samo jak to zrobił Zubimendi. Trzeba zacząć patrzeć realnie. Jeśli cała trójka o której piszesz odejdzie to status sportowy klubu poleci na łeb jeszcze bardziej. Moim zdaniem jeśli nie ma szans na przedłużenie szczególnie Arnolda to trzeba kupować teraz z opcją przyjścia zawodnika za rok.

Tylko pewnie 90 % z tego to jest tłumaczenie Twoich jawnie pisanych kretynizmów, a 10 % zwroty do admina, kiedy byłeś adminem…
Poza tym gościu w ogóle mnie Twa persona nie interesuje i jak nie było Cie na forum to nie tęskniłem i ani razu Cie nie wspomniałem, w przeciwieństwie do Ciebie, bo ledwo ogłosiłem przerwę od forum, to próbowałeś jakieś szpile wbijać, pewnie nieraz się to powtórzyło, ale nie wiem bo nie sprawdzałem większości wpisów przez wiele miesięcy.
Jest wiele osób na forum z którymi można normalnie porozmawiać i często tutaj rzeczywiście dyskutujemy, a Ty wlatujesz, jak taki po prostu mały szczekający piesek, co stara się zrobić dużo szumu. Do tego na siłę starasz się być w opozycji do większości i jeszcze jesteś święcie przekonany o swojej racji, którą głównie opierasz na swoim widzi mi się. Zamiast trochę pomyśleć nad tym co piszesz i zasięgnąć, jakieś większej wiedzy, spojrzeć z innej perspektywy.

7 polubień

Niesamowita forma Hughesa. Sprzedajemy trzech gości, którzy łącznie w Premier League zagrali dla klubu 5 meczów. Wygląda na niezłego specjalistę w swojej dziedzinie i nie wiem czy nawet sam Edwards by osiągnął taki pułap.

Ile ci płacą za tą propagandę?

Forum jak by Josif był zbanowany.

9 polubień

Najlepiej byłoby cię znowu zbanować za jawny trolling i sianie fermentu, a za to już bany leciały. Bez ciebie, hmmm vel hanysów i innych happy blancików forum dużo przyjemniej się czyta.

3 polubienia

Dobrze, że chociaż w sprzedawaniu jest dobry. Bo w kupowaniu jest póki co żałosny, co pokazał upadek transferu Zubiego

Jak się daje prawie 2 tygodnie czasu klubowi na przekonywanie zawodnika i piłkarzowi na rozmyślania zamiast szybko dobijac targu, na dodatek wypuszcza się info do mediów w momencie kiedy sam zawodnik zdążył juz nabrac wątpliwości, to wychodzi sie na amatora.

Swoją drogą poza plotkami medialnymi nie ma żadnej sprawdzonej informacji, że zawodnik wyraził chęć przejścia do nas. Może był tylko zainteresowany wysłuchaniem oferty, a może od samego początku to był plan na nowy kontrakt w RSSS, bo sam piłkarz nigdzie nie chciał przechodzić (to paradoksalnie byłoby w pewnym stopniu wytłumaczeniem sytuacji i zmyło by część winy z Hughesa. Natomiast jeśli piłkarz był faktycznie chętny i dopuściliśmy do tego, że zdążył zmienić zdanie to już parodia w wykonaniu naszego DS)

10 polubień

Również uważam że Hughes nie jest bez winy, ale to sam zawodnik powiedział że zmienił zdanie choć na początku dał im zielone światło. Kto mógł wiedzieć że koleś jest jak chorągiewka?

Na razie sprzedaliśmy tylko Carvalho. Ale faktycznie, jak to dojdzie do skutku a w zamian walnie wzmocnimy skład no to chapeau bas. Powiedzmy sobie szczerze, raczej to nie są piłkarze którzy coś by u nas znaczyli. Fabio problemy z mentalem, Clark niewiadoma, SVDB 4-5 wybór.

A masz sprawdzone info, ze zmienil zdanie? Bo to wszystko mi się wydaje mity. Po prostu chyba jedyne pewniki, to takie, że próbowaliśmy i zawodnik nam odmówił, cała reszta to właśnie domysły.

1 polubienie