Rozważania transferowe (dyskusja)

Świetna wiadomość. Alisson chce zostać do końca kontraktu, tj. do 2026 albo nawet 2027 bo ma zapisana w kontrakcie opcje przedłużenia o rok. Gruzin, jeśli transfer dalej jest aktualny🤔 to rok w Valencii, później najlepiej rok w Premier League i będzie mógł założyć bluzę z nr 1 w Liverpoolu.

1 polubienie

Poranna kawa jakoś lepiej smakuje wiedząc, że Alisson zostaje z nami. Jak ja kocham tego naszego bramkarza. To też ważny sygnał dla reszty. Ali jest jedynym z liderów w szatni i jeśli on deklaruje chęć zostania, to może podziała to też na resztę. To jednak oznacza, że transfer Mamardashviliego upadnie na ostatniej prostej, bo nie ma on obecnie za bardzo sensu, choć nie mam nic przeciwko, jeśli dołączy.

Mogę dodać kolejny punkt do okienka i już mamy 3/10. Odrzucenie oferty z Arabii Saudyjskiej i szybkie działanie za usługi gruzińskiego bramkarza, to kolejny plus.

19 polubień

47 postów zostało scalonych z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

O nie tego zawodnika z Napoli pytamy. Gdybyśmy kupili Lobotkę to było 10/10
Oczywiście wiem że o żadnego Kvare też nie pytamy.

Daje wersję z titanicem ;D

13 polubień

Pierwsze znaki zapytania będą już widoczne na początku września gdy po 3 meczech Liverpool będzie miał 0 wygranych.

Ja to tylko tutaj zostawię. To forum aż pęka od pesymistów i malkontentów i takie osoby jak zacytowana zbierają najwięcej lajków i uwielbienia. Za to osoby z innym nastawieniem mentalnym i przede wszystkim z wiara w ten projekt, trenera i patrzące z optymizmem w przyszłość są burani, wyszydzani, wyśmiewani.

Życie jak widać weryfikuje i nie wszystko rysuję się w czarnych barwach a klub prawdopodobnie znów będzie się bić o mistrza a nie walczyc o środek tabeli jak niektórzy już tutaj wieszczyli. Slot będzie dalej trenować na Boxing Day a i bez “6” prawdopodobnie sobie poradzimy do zimy.

6 polubień

Przepraszam bardzo ale co ten post ma wspólnego z transferami? Kolejny który tylko robi pierdolnik tutaj

7 polubień

Najwyraźniej piłkarze nie chcą współpracować i poddawać mecze, ale cała nadzieja w darknecie, może jednak znajdą się jakieś powiązania FSG z terrorystami.

1 polubienie

Flymf sobie jaja robi tylko. xd

1 polubienie

Życzę sobie tego z całego serca ale kilka kontuzji zniweczy trud całego zespołu. Z walki o mistrzostwo pozostanie walka o TOP4

Twaro to mistrz komentatorów a Ali to legenda

1 polubienie

Bo ludzie zle oceniają piłkarzy po prostu nie maja chłodnej głowy. Jak kogoś lubią to gra świetnie jak nie to zawsze bd ogórkiem.
Dobrym przykładem jest Diaz.
Nie będę się tu licytował i kopał z koniem czy to dobry gracz czy zły, ale ludzie chcieli go wymieniać na graczy typu Gordon, mbuemo, eze, i tym podobne.
To samo Graven. W pierwszym meczu najlepszy na boisku moim zdaniem w drugim zagrał dobry mecz (dodam że oba mecze na 0 i rywale wielu sytuacji nie stwarzali) a ja czytam że on ludzi tam drażni xd.

Van dajk to już wie, że nikt nie przyjdzie :disguised_face:

Propaganda ruszyła Jamie Carragher explains Liverpool transfer theory as exciting summer prediction made - Liverpool Echo

Carra o tym, że Slot nie będzie miał problemów z brakiem zakupów bo skupiamy się na przedłużeniu kontraktów. A tak naprawdę to już myślimy o kolejnym lecie.

Kurtyna.

7 polubień

Dziś już nic i tak nie będzie bo każdy meczem żyje (serwisy z liverpoolem, transferami itp) :smiley: FSG mają jeszcze tydzień jak nie to wiadomo…
image

Diaz to akurat od zawsze gra świetnie, jest wszędzie i ma najlepszy drybling i ciąg na bramkę z kadry. Problem w tym, że zazwyczaj wygląda jak “jeździec bez głowy”, jak dokonuje dobrych wyborów to w niczym nie ustępuje chociażby Mane w formie.

Ajaj tego Diaza to trzeba jednak sprzedać :ok_man:


XD smutne jest to ze czytajac plotki czlowiek juz nawet sie nie ludzi ze ktos tu przyjdzie tylko sie z tego smieje

11 polubień

Dobra kolega wyżej był pierwszy :smiley:
Na pewno sprzedadzą goscia jak są na 17 miejscu i nie ma juz Olise i Andersena

…w ostatnim czasie Liverpool FC zmienil sposob rekrutacji, najlepszy transfer to taki ktory na pewno upadnie na ostatniej prostej… 2…2…0…0…6…WW…i co dziala?, dziala…