Rozważania transferowe (dyskusja)

No i k*rwa bardzo dobrze. Po co nam taki kasztan? Olise inna para kaloszy, to samo ten niski ale dobry w defensywie Guehi. Eze… bez jaj koledzy. Transfery dla transferów się wam już marzą?

2 polubienia

Nie. I kolejne nie dla eze. Jednak na pozycji dmf i lewej obronie lej po bombie. Tsimikas za słaby, robbo powinnien co raz częściej odpoczywac. Graven w sezon wszedł świetnie, ale przez to że on gra na dmf nasza sytuacja w środku pola wygląda mizernie.

Dmf: Graven, Endo który nie pasuje do filozofii trenera który wypukla jego wady, a zalety niweluje.
Cmf maca, Jones który często się łamie.
Omf szobo, eliott. No tutaj można powiedzieć że wszystko się zgadza.
Oczywiście jest jeszcze morton i bajcetic. Jednak klub jasno się wyraził że morton jest za słaby i chcieliby go spieniężyć, a bajcetic potrzebuje ogrania na wypożyczeniu. Jeśli zakupili byśmy dmf to momentalnie nasz środek zyskuje odpowiednią glebie.

@el_pistolero wiem i właśnie dlatego to tak boli że tak niewiele potrzeba żeby mieć wielkie szanse na sukces. Naprawdę minimum przyzwoitości.

Ale nie zakupimy, miłego dnia i smacznej kawusi.

@ynwa19 Ehh no zapomniałem :confused:

9 polubień

Do zamknięcia okna transferowego pozostało
:one::one::one: godzin

4 polubienia

Przeciez po wypowiedzi pomeczowej Arne mozna wysnuc tylko jeden wniosek: transferow nie bedzie!

Tak na marginesie Szanowny Kolego : przepasowales cala kolejke w Typerze,jeszcze raz doradzam sciagniecie aplikacji gdyz tam mozesz zainstalowac “przypominajke” :smiley:

Na pewno osiągniemy swój cel. Ale obawiam się, że celem nie jest finalizacja tego transferu. W szczególności po wypowiedzi Aliego.

To co my jeszcze tego Mamardashvili’ego nie podpisaliśmy, że dalej o nim plotki? To są jakieś jaja…

1 polubienie

A widziałeś jakąś oficjalkę na stronach Liverpoolu? Bo ja nie

1 polubienie

Saga jak Realu z Mbappe.
Jaki klub taka saga :smiley:

Mamy to🍾

5 polubień

To wychodzi na to, że bez wypozyczenia nawet, tylko po prostu bedzie naszym zawodnikiem od przyszlego roku

@Kratos właśnie z tego postu Romano można wywnioskować co innego. NA innej stronie widze potwierdzenie, że niby wypozyczenie, ale to najlepiej chyba poczekac do oficjalki

Super! Pozyskujemy jednego z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia i jest z czego się cieszyć. Choć spodziewałem się po ogłoszeniu Alissona, że transfer upadnie.

@Loku64 zostaje w Valenci, jako wypożyczenie.

@Loku64 faktycznie możesz mieć rację. Coś jak z Keita było.

Teraz pora na inne transfery. Prawda? Haha

5 polubień

Albo wskoczy w buty Alissona albo go za 2 lata opchną z zyskiem pod warunkiem że dalej się będzie rozwijał. Pewnie następny sezon to wypożyczenie do PL.

2 polubienia

Na pewno Liverpool nakreślił mu jakiś plan na grę w Liverpoolu dlatego zgodził się przyjść :slight_smile: bardzo dobru transfer przyszłościowy i od teraz śledzimy mecze Valencii :smiley: jeszcze poproszę Hincapie i wybaczę działaczom te słabe okienko

No i zajebiście, kupujemy kolesia którego nie potrzebujemy, A Alisson chce tu zostać i nigdzie nie chce odchodzić. IQ3000, master plan Hughesa. Dostanę wylewu jak to będzie nasz jedyny transfer…

image

18 polubień

Przecież jakby mi ktoś powiedział przed okienkiem że jedynym transferem do klubu będzie bramkarz który i tak zostanie wypożyczony to bym kazał się w łeb jebnąć. No ale lepsze to niż nic a może jeszcze coś na koniec okienka się wydarzy w co wątpię…

1 polubienie

mimo wszystko poczekałbym na there we land, wiarygodniejsze hehe

1 polubienie

Mnie tylko zastanawia czy to dalej nie oznacza że pozbędziemy się Alissona? Bo nasz Brazylijczyk powiedział ostatnio że chcę u nas dalej grać a wątpię że Mamardashivilowi będzie pasować być wypożyczanym przez kolejne 3 lata.

Mi się wydaje, że będziemy go wypożyczać i sprzedamy z zyskiem