Rozważania transferowe (dyskusja)

Bierzemy Chiese, żeby Bastoni nie czuł się samotny i miał włoskiego ziomka😛

1 polubienie

To ja już wolę Rabiota od tej szklanki.

Czyli już wiemy, kto będzie panic buyem w tym okienku. To jest szklanka i może pobić rekord Melo.

1 polubienie

Nie widzę dosłownie żadnego racjonalnego powodu, dla którego Liverpool miałby sprowadzić Chiesę. Jak dla mnie, to jest typowy “odgrzewany kotlet” co okienko i nic poza tym. Agent próbuje mu znaleźć nowy “przytułek”, a my jesteśmy do tego wykorzystywani w sferze medialnej. Ot i cała tajemnica tych plotek. Takich bzdur to nawet szkoda komentować.

7 polubień

Kolejny napastnik. Po prostu brawo :rage::rage:

staram się nie wypowiadać za bardzo dlatego stosunkowo często tu czytam, ale pozostaje niezalogowany żeby nie kusiło, ale akurat byłem zalogowany to się wypowiem krótko - jeśli to okienko skończy się kupnem bramkarza na za 3 lata i szklanego lewoskrzydłowego, bo okazja to chyba mnie popierdoli do końca patrząc na realne braki jakie mamy.

15 polubień

Jeden i drugi jest prawonożny tak srednio to zastępstwo dla Salah który jest lewonożny. Francuz w bundeslidze nie przebil 30 meczów w sezonie. Chiesa wiele nie lepszy jak juz brac to chyba Włocha. Tylko ze oni bardzo rzadko sie sprawdzają.

Chiesa spoko, pod warunkiem, że bedzie miał płacone za rozegrane minuty, a nie tygodniowe pensje xD

4 polubienia

W zeszłym sezonie 2500 minut, więc coś by zarobił.

Chiesa za 10-15M, o których się mówi to naprawdę bardzo dobry deal. Widać, że Slot dobrze zarządza minutami graczy (np. Trent), więc Włoch jako opcja rezerwowa na prawym skrzydle byłby bardzo dobry. W końcu Salah miałby sensowny backup. Dodatkowo może obskoczyć wszystkie pozycje w ataku.

Kolejny right player, który przez połowe kariery piłkarskiej był kontuzjowany i gra na pozycji która jest najmocniej obstawiona w zespole xD Nic ich nie nauczył transfer Thiago

2 polubienia

Bernal za takie pieniądze to byłby no-brainer

Tyle że my już mamy swojego Bajceticia, a tu by się przydał ktoś na już póki VVD i Salah są w kwiecie wieku

Chiesa in 2023/24:

37 appearances
10 goals
3 assists
2.29 key passes per 90
2.93 progressive carries per 90
1.44 successful dribbles per 90
11 matches missed with injury

Ryzykowny ruch ze względu na podatność na kontuzje, ale u nas robiłby za zapchajdziurę z przodu i tych minut nie miałby za dużo. Może warto zaryzykować.

Bajcetic to inny zawodnik. Bardziej się nadaje na grę w roli Mac Allistera. Duo Bajcetic-Bernal to byłoby coś, ale oczywiście to byłaby opcja na przyszłość.

Dobra chłop zarabia 180 tysięcy w Juve, nie ma opcji że tu przyjdzie

Który to taki ?
A dobra z tego Realu, to se ne vrati

Jak mają tak marnować kasę to lepiej niech dodadzą te 20 baniek i wyślą 80 mln za tego cipeusza z La Realu i zobaczą co na to jego kinderklub

nie rozumiem tego obrażania Zubiego, skoro o jego niezdecydowaniu pisali ludzie, co od paru miesięcy piszą jakie to transfery nie zrobimy. A jak widać to nie szalejemy. To, że Martin się nie bardzo chce ruszać było wiadomo od dłuższego czasu, więc może wręcz odwrotnie jest facetem dotrzymującym słowa, lojalnym i nie do kupienia…

8 polubień

Transfer Chiesy nie byłby zły o ile zostałby przeprowadzony na korzystnych dla nas warunkach, tj . nie wysoka kwota odstępnego, nie wysoka tygodniówka i zgoda samego zawodnika na granie w głównej mierze na prawym skrzydle jako zastępstwo dla Salaha. Gość ma dopiero 26 lat i gdyby spełnione zostały w/w warunki to ja bym zaryzykował. Jeżeli zaś obstawałby przy wysokiej tygodniówce to uważam, że że względu na jego podatność na kontuzje nie powinniśmy się pchać w ten transfer

1 polubienie

Jak brać skrzydłowego to Kware albo Gordona.

A cipeusz bo musze sobie jakoś odreagować brak wzmocnień ulubionej drużyny

@osi sprzedaże za 50 mln, masa zwolnionych tygodniówek, duży stadion i kasa z transmisji PL… jesteśmy biedni jak mysz kościelna