Rozważania transferowe (dyskusja)



6 polubień


Od 3 spotkań nie wygralismy

2 polubienia

To tera wygramy bo tak działa matematyka
image
Co do Ryana to ten zrobi 2 błędy a Endo 4 :v

Tylko John pojawił się w Liverpoolu i od razu mamy transfer. Jak widać nawet Jurgen go nie powstrzymał, przed dokończeniem transferu.
#GOAT.

11 polubień

Szczerze mówiąc to po transferze Keity i tym jak to się skończyło nie sądziłem że jeszcze kiedyś Edwards zrobi taki ruch że kupi kogoś i zostawi go na rok w klubie (czy tam na dwa jak teraz może być), ale to on się zna i pewnie wyjdzie na jego. Co do realnych transferów ( czyli takich na tu i teraz) to dzieje się coś bo straszna cisza ?

tylko takie małe coś jest


Ale to na zasadzie będzie jutro padać albo nie xd

3 polubienia

Oczywiście rzyzko w piłce zawsze występuje, ale wszystkie te rzeczy które napisałem pomagają ocenić jak ono jest duże.
Tzn: jeśli facet regularnie się rozwija, nie ma problemów zdrowotnych w ostatnich 3 latach, prezentuje się wybornie i w klubie i w repie(czyli nie jest uzależniony od stylu zespołu) to można uznać że to ryzyko jest mniejsze, ale zawsze jest!

@Fabool ta transakcja w mojej ocenie pokazuje że my kasę raczej mamy ale naprawdę chcemy ją wydać tylko na zawodników do których jesteśmy przekonani w 100% co do i jakości gracza jak i ceny.
Rozumiem jeśli ktoś uważa inaczej, ale ja myślę że taka jest polityka fsg i jest ona zero jedynkowa

1 polubienie

To jest samo życie. Masz dziurawe buty na zimę, więc przeglądasz oferty, idziesz do sklepu po nowe buty i …kupujesz za całą kasę kurtkę, bo była w promocji. Masz już 3, ale kolejna przyda się za parę lat.
I potem całą zimę napierd**lasz w sandałach licząć, że tym razem nie spadnie śnieg i będzie ciepło. I dalej łazisz po sklepach i oglądasz buty. Przecież każda kobieta tak robi :joy:

15 polubień

Tu chodzi bardziej o to że widzą okazję to z niej korzystają i za to pochwała. Problem braku dmf jest może to że oni są surowi w ocenie i chcą jednocześnie gracza jakościowego i nawet potrafią na niego wywalić kasę, ale jednocześnie nie dają dużej pensji (caicedo i transfer za 110m a pensja 120 gdzie w Chelsea dostał 250). To po prostu mega ciężkie.

Śmieje się, ale ogólnie kupowanie bramkarza na przyszlosc za 35 baniek majac w klubie jednego z najlepszych bramkarzy ostatniej dekady, który moze spokojnie grać jeszcze pare lat to jest takie strasznie dziwne zagranie.
Jeszcze jak sie dolozy problemy z 6 i LO, niepewna przyszlosc 3 kluczowych zawodnikow, to już w ogóle
image

No Mario to nawet Graham chciał. W wywiadzie mówił, że Balotelli się w danych bronił. Tam głową nie dojechała. A też Brendan miał nastawienie bardzo rygorystyczne co pokazał np. W stosunku do Sterlinga też.

Dla porównania - Mourinho mimo, że karcił Mario to też miał do niego sentyment i chyba była przyjaźń czym Mario odwdzięczał się dobra forma w Interze.

Brendan ho skreślił a Mario po prostu wyjebynda.

Co do ManU - EtH dostał raz gonga i teraz unika kompromitacji i się muruje. Jurek miał problemy z taktyka na murarzy. Zobaczymy jak b dzie że Slotem.

3 polubienia

Jasne pełna zgoda że są pilniejsze potrzeby, ale staram się szukać logiki we wszystkim i mimo mojej niechęci do fsg to zakładam że pracują tam naprawdę fachowcy. I jeśli tylko założymy że oni naprawdę nie widzą żadnego topowego dmf w naszych ramach cenowych (i nie wiem czy to też nie jest kamyczek do ogródka scoutingu) to kupno topowego młodego bramkarza europy za niską cenę ciężko uznać za zły pomysł.

Ja też może trochę naiwnie liczę że w zimę kogoś odpowiedniego kupia a do zimy jest szansa przetrzymać to z dobra pozycja.

Ps. United wyda pewnie ponad 200m i ciężko powiedzieć czy są sporo mocniejsi.

Piszecie, że bramka na lata zapewniona, a ja nie byłbym taki pewny. Teraz najbardziej pożądani są bramkarze, którzy potrafią rozegrać piłkę, a Gruzin w tym nie jest najlepszy stąd taki brak konkurencji o jego podpis.

Piszesz o logice tam gdzie jej nie ma. Klub na te okienko powinien przeprowadzić 4 transfery. Kolekne okienko nie rozwiązujemy swoich problemów. Ten transfer jest dovry dla klubu czy FSG. Allison moze byc lepszy ale gruzin bardziej wplywa na wycenę jedenastki zespołu. Nie interesuję mnie ile muły wydaja wiem ze tez powinniśmy wydac 200 mln zeby za rok na spokojnie uzupełnić drużynę.

1 polubienie


Mozna Comana po taniosci na wypożyczenie nabyć, może jako backup Mo by się nadał na sezon.

@mnk2 na wypozyczenie pół biedy, szczególnie jakby się udało bez przymusowego wykupu

On ma non stop kontuzje i będzie chciał wysoki kontrakt. Chyba za duże ryzyko.

To tu od Romano info, że interesujemy się Chiesa

https://x.com/FabrizioRomano/status/1828123153123738032?t=S5kUNdTQbb5ZFw6x2pt8KA&s=19

Dobrze, że to tylko Romano podał, bo Cheisa w 2024 kiedy nie ma się środkowych obrońców i defensywnych pomocników do grania to mem…

4 polubienia

:rotating_light::red_circle: EXCLUSIVE: Liverpool make initial approach for Federico Chiesa as possible option for final days.

Chiesa, available on the market as Juve want to find a solution and #LFC made contact today.

Liverpool exploring conditions of the deal as Chiesa would be keen on PL move.

Nie mem tylko rzeczywistość, podobno jest dostępny za niecałe 20 milionów

1 polubienie