Rozważania transferowe (dyskusja)

Czy jeśli tak się zakończy to okno transferowe to będzie:

  • Najgorsze Okno w historii tego klubu
0 głosujących

Nawet za Hodgsona kupiliśmy Meirelesa XD

Myślę, że jakby komuś zależało to mógłby znaleźć gorszę

w sumie racja w ciągu ostatnich 20 lat kupowaliśmy przynajmiej 2 piłkarzy na okienko a w tym nadal nikogo (Mamardasvili dopiero za rok) a w rekordowe okienka nawet 9-10 transferów potrafiło wpaść

To za rok tak będzie. Przecież Carra mówił że my już o next summer myślimy…

Będzie trzeba że 2 CB, RB, LB kupić. Nadal będzie brakowało DM, do tego RW i pewnie ST bo Nunez nadal będzie marnowała na potęgę. To 7 co najmniej.

hahhahhahha już to widzę xD

1 polubienie

jest gorzej tak słabego okienko podwzględem wzmocnień nie było nigdy w każdym okienku od sezonu 69/70 ściągneliśmy conajmiej 2 piłkarzy którzy byli dyspozycji od razu

NEXT SUMMER TO MY MAMY OD 5 LAT XDDDDDDD

Wtedy nie było okien transferowych i transfery przeprowadzało się przez cały czas. Ale i tak beka XD

2 polubienia


:eyes:

to jest tak samo realne jak to, że w jakimś przystępnym czasie ogarniemy tabletkę młodości dla Salaha,Mane,Robertsona i Van Dijka

Czyli jednak, mamy teraz najlepiej obsadzoną bramkę na świecie i spokój na wiele lat. Transfer okazja, zawodnik dobry w rozsądnej cenie. A że mamy dużo większe potrzeby na innych pozycjach, ograniczone środki, a Ali zadeklarował chęć nie tylko wypełnienia ale i przedłuzenia kontraktu, i prawdopodobnie nikogo już nie kupimy, to transfer conajmniej bardzo dziwny.

1 polubienie

Mnie ruch Gruzina cieszy. Widzę go jako inwestycję. W mojej ocenie jego wartość jest zaniżona. Jeśli zagra sezon, dwa bardzo dobre, a wiele na to wskazuje bo ma świetne warunki fizyczne, co najmniej 2 sezonu w Walencji prezentuje się świetnie i w reprezentacji też.
Wtedy mamy sytuację w której spieniezamy Gruzina za 60+ albo jeśli będą problemy z kontraktem alissona to mamy gotowego zastępcę. Win win sytuacja.

1 polubienie

A jak zagra fatalny sezon i zlapie na koniec kontuzje ? Rok się przebuja z kontuzja, a po kontuzji będzie grał jak drugi Karius :smiley:

1 polubienie

To jeszcze tydzień dyskutowania i podziwiania paru zawodników i można kończyć tą katastrofę.

1 polubienie

Jakbyśmy mieli inne pozycje uzupełnione to spoko

No nie wiem nie wiem, to okienko było całkiem w pytę

Markovic, Balotelli, Lovren, Lambert - Brendan chyba po kwasie ugotował taką listę

5 polubień

Tamto okienko jest dowodem na to, że czasem brak transferów jest lepszy niż transfery xD

3 polubienia

No i co hejterzy wielkie FSG załatwiło nam transfer, co prawda przyjdzie za rok i będzie siedział na ławce bo jest Ali, ale jest można zacząć tańczyć po zwycięstwo.

2 polubienia

Brak kupna klasowego DM to jest sabotaż. Przecież kłopoty się zaczęły od momentu kiedy Fabihno kompletnie stracił formę. Później został sprzedany a my nie kupiliśmy jakościowe zastępstwa. Jeśli ktoś uważa, że Gravenberch da radę na tej pozycji to jest wyjątkowo naiwny. Trudno mecze z Ipwich i Brenford uznawać za reprezentatywne do jego oceny na tej pozycji. Zagrajmy mecz z kimś z czołówki to wtedy zobaczymy na co go naprawdę stać

1 polubienie

Mecze z United nam wyjątkowo nie leżą, to będzie dla niego test, który może wyrządzić mu krzywdę albo zbudować go na następne tygodnie.

3 polubienia

Dziękujmy Bogu za Gravenbercha. Inaczej gralibyśmy Japońskim średniakiem