Rozważania transferowe (dyskusja)

15 mln można trochę rozwalić sytuację w szatni bo to mała gwiazda była w Juve, ale spokojnie za darmo jest też opcja aby pewna Matka niszczyła klub od środka
image

1 polubienie

Pewnie, wywalmy Mortona na wypożyczenie, w końcu w składzie mamy w cholerę opcji na DM xdd

Nawet jak przyjdzie to idealny zmiennik dla naszej legendy…

Morton to jest zawodnik, którego brak w 1 składzie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem i to negatywnym.

Dostawał świetne recenzje w Championship, jeden z najlepszych pomocników, wiele klubów chciało go wypożyczyć, ale jakimś cudem przegrywa z Endo - którego lubie, fajny chłopak, walczak - ale w systemie Slota mało pożyteczny.

Jakim cudem?

@Ziaja

No tak słabym, że interesuje się nim wiele mocnych klubów w tym wyżej wymieniony Bayer, który gra jeszcze większą ilością podań niż my.
Obyśmy mieli więcej tak słabych wychowanków :joy:

Jones na pewno mniej wniesie niż Morton, gdyby został u nas grać jako zmiennik, tego jestem pewny.

1 polubienie

na imie miał Josif taki niezbyt miły


co sądziecie opcja w miarę w pieniądzach zagrał fajny sezon w grecji

Jest po prostu słabym piłkarzem. I możemy się oszukiwać i wciskać kity o naszych wychowankach ale weryfikacja takich przychodzi dość szybko. Co z tego że ogarniał Championship, jak premier league to zupełnie inny poziom. To jest jeden z największych jak nie największy przeskok w futbolu między rozgrywkami. Carvalho idealnym przykładem.

2 polubienia

Ogólnie Juve gra ale Chiesy nie widzę, może dał transfer requesta ?

  1. Jeśli wzmocnimy dwie najlepiej obsadzone pozycje w drużynie to chyba zemdleje xD
  2. Skoro myślimy o Chiesie, nie zdziwię się jeśli pójdziemy jeszcze po Manu Kone. Też promocyjna cena xD

Chcą go wywalić z klubu. Dlatego taki tani. I nie biorą go do składu. Coś jak ze Szczęsnym.

1 polubienie

Wielkiego poziomu w składzie nam nie zapewni - kwestia tego, by go sprzedać, a nie wypożyczać.

1 polubienie

Mam jedną uwagę do transferu Chiesy. Czy w przypadku odejścia Salaha za rok, FSG , Edwards itd. Nie uznają że Chiesa to zastępca Salaha a i Doak po niezłym wypożyczeniu( hipotetycznie) bedzie dostawał minuty

Zobaczycie FSG kupi Chiese za 15 i sprzeda za 35 mln za 2 dni xD

A dlaczego niby go nie wypożyczac, kasa wieksza dla fsg musi byc? A kto wie moze Alonso bedzie umial go wykorzystać i zostanie z nami na dluzej.

Chiesa mowicie? Hmm. Chlop 26 lat, duze zarobki, odrzutek ze swojego klubu, cale 844 minuty rozegrane w Juve w sezonie 22/23 i jakies 2000 w 23/24. Do tego 14 roznych kontuzji w ostatnie 2 lata, lacznie utracone 30+ spotkan przez te kontuzje.

Nie wiem jak wam, ale mi to wyglada na right playera i w koncu ten slynny transfer “w stylu Liverpoolu” na jaki niektorzy userzy czekaja od początku okienka.

4 polubienia

Czyli kupujemy kościół i będziemy się modlić?

”Chiesa” po włosku znaczy „Kościół”

Zastanawiam się po co kupujemy zawodników których nie potrzebujemy? Bramkarz na za dwa lata i skrzydłowy napastnik którą to pozycję mamy nieźle obsadzoną. A defensywny pomocnik jest potrzebny na wczoraj. Stoper też by się przydał. Co my wyczyniamy to ja nie mam pojęcia

Lewonożny skrzydłowy jest w klubie jeden i jest to Salah.

Gramy schodzącymi skrzydłowymi, więc na tą pozycję mamy dokładnie jednego zawodnika.
I tak, inni zawodnicy mogą od biedy tam grać, ale to nie jest komfortowa pozycja ani dla Gakpo, ani Joty ani Diaza + zmiany taktyczne.

@Ziaja

No właśnie podsumowałeś cały sens mojej wypowiedzi, gratki, nie wiem po co, ale szanuje. :wink:

Właśnie na to narzekałem, że nie dostał szansy.

2 polubienia

Na razie to nic nie wniósł. I do nikogo poważnego nie trafił.

Chiesa jest prawonożny.

Morton nie był nawet w top 3 najlepszych piłkarzy w Hull City w zeszłym sezonie. I wymowne jest, że ostatni sezon spędził poraz kolejny w Championship, a nie w Premier League. To nie jest piłkarz pokroju Liverpoolu.

Ale po co nam Chiesa ?! Tracę wiarę w tych ludzi naprawdę.

1 polubienie