Rozważania transferowe (dyskusja)

Wszystko się zgadza, tylko że akurat w kwestii lewonżnych prawoskrzydłowych to nie ma opcji na wyciągnięcie kogoś o zbliżonej do Salaha jakości. Według mnie jedynym takim zawodnikiem o podobnym profilu i jakości na ten moment jest Saka, ale to wiadomo, że gość jest nie do wyjęcia. Olise podatny na kontuzje i poszedł do Bayernu, a Bakayoko czy Kubo to na ten moment niestety nie dorastają Salahowi do pięt. Tak sobie jeszcze myślę, że może wybór padł na Chiesę również z uwagi na niepewną przyszłość Diaza. Tak czy inaczej rozważania o transferze Włocha w momencie braku klasowej szóstki tylko pokazują naszą bezradność transferową.

1 polubienie

Widziałem jego akcje z lewą nogą, może jest obunożny :joy:

Na lewą się nie przyda, więc wnoszę, że raczej nie ma innej opcji niż zastępstwo dla Salaha.

Tzn jest, kupić za 15 mln i za 2-3 lata sprzedać do USA za 30.

Dawać Whartona w pakiecie i git

1 polubienie

Nie chce mi się czekać o obserwować już te nasze ruchu transferowe… serio kupimy bramkarza oraz tego połamańca Chiese? Jeszcze pewnie z pensja w okolicy 150tys funtów, bo to game changer jest…obrona zostanie z 4 zawodnikami oraz pomoc z 5? Czy tam komuś sufit na łep nie spadł? Wypieralać mi z tym chiesa. Jeszcze może za Diaza przyjdzie? Dno, dno i metr mułu to co oni robią…

Niech dadzą Guehi za gomeza+hajs

3 polubienia

Chiesa dał zielone światło Liverpoolowi. Transfer może już jutro być dograny. Cena 15 milionów euro. Mam wątpliwości, ale taka zapchajdziura może się przydać na puchary.

Dokładnie 15 mln to z pocałowaniem ręki wsiąść nie pyknie to trudno a sufit ma gość wysoko

2 polubienia

Duże nazwisko, niespełniony talent, transfer w stylu PSG. Niech dopną jego i Mame a potem sprowadzą kogoś naprawdę klasowego na ŚPD albo ŚO to okienko zostanie uratowane…

1 polubienie

dobra tylko ile pensji i jak długi kontrakt. No i moze tanio, tylko że średnio nam potrzebny. Juz kupilismy Gakpo, bo bylo tanio i jakos nikogo nie powalil.

image
image

5 polubień

Tego nie wiem. Sam bym celował w 3 lata kontraktu dla Chiesa z opcją przedłużenia. A Gakpo tani nie był - ponad 40 milionów.

4-5 milionów pensji, to daje poniżej 100 na tydzień. Rozsądnie i akceptowalne.

1 polubienie

To prawie 3 razy więcej niż Chiesa naprawdę panowie wypali to ekstra nie to nic straconego

2 polubienia

15mln to żadne ryzyko, a kto wie może odpali. Ja jestem dobrej myśli

3 polubienia

Okaże się pewnie ze w funtach i bliżej 7-8 mln będzie… Ale najważniejsze, że jeszcze Gomeza sprzedamy i kupimy może obrońcę… Nie wierzę w to co oni cudują…

Przeglądając transfermarkt Chiesa grywał na każdej pozycji w ataku. Może to taki zmiennik Salaha też? Może ma to jakiś sens kurde. Tylko, żeby nie za Diaza, bo ja się zaczynam obawiać naszycj ruchów w ostatnich dniach okienka…

2 polubienia

Zawsze jest to “świeża” krew a Federico mimo mojej niechęci do jego transferu, umiejętności posiada. Imo bez Shaqa mogłoby nam zabraknąć tej jednej rezerwowej cegiełki do najlepszego okresu pod Kloppem. Szkoda, że to nie Kvara ani Gordon ale lepszy Chiesa niż Minamino czy Carvalho

Przy takimruchu, wcale nie zdziwiłby mnie transfer Inacio czy Kone. Relatywnie młodzi i posiadający duży potencjał zawodnicy którzy z różnych powodów nie kosztują bajońskich sum.

5 polubień

Chiesa pokazał się z bardzo dobrej strony na Euro w 2021 roku. Potem było już tylko gorzej. W obecnej sytuacji wątpię by było to wzmocnienie składu

1 polubienie

4-5 mln NET. Wy się nauczcie czytać… w Anglii podatek dla najbogatszych to bodajże 45% czyli wychodzi kolo tych 180k które ma w Juve.

1 polubienie

Netto czyli ile dostanie na rękę(Poniżej 100). Brutto to może wychodzi te 180 tysięcy na tydzień.

(post usunięty przez autora)


image