Rozważania transferowe (dyskusja)

To są podane kwoty netto. Brutto Trent ma ponad 300 000. Nie chcę mi sie tego teraz liczyć.

No dokładnie. Tygodniówki piłkarzy zawsze podawane są jako kwota brutto, bo taki jest realny koszt klubu. Co kogo interesuje ile chłop wyciągnie na rękę. 180-200k/week to nie jest wcale tanio.

Przecież jak byk w tej tabelce jest napisane GROSS, to skąd ci się wzięło teraz jakieś netto? XD

1 polubienie

To jest “gross” czyli brutto. Tutaj wrzucam w euro bo wczesniej przez przypadek dalem w funtach.

1 polubienie

Kij trzeba sklepać tego Mateo może wszystkich kłamie :smiley:

Jeśli przyjdzie Chiesa to zmartwiła by mnie sytuacja Elliotta, uważam, że to nasz najlepszy młodziak i chciał bym żeby dostawał sporo minut w tym sezonie. W sumie liczyłem nawet, że będzie podstawowym graczem u Slota a na razie zagrał kilka minut z ławki z Brentford.
Jeśli Chiesa ma odebrać minuty młodemu to jestem na nie.

1 polubienie

No to faktycznie macie rację. To dużą tygodniówkę by dostał.

Raczej nie odbierze, bo pomimo ostatniego wejścia na boisko na prawe skrzydło w miejsce Salaha to Harvey raczej przymierzany jest do gry na pozycji nr 10, gdzie będzie rywalizował z Szobo. Eh tak sobie myślę, że w końcu może być jakiś transfer do Nas… i to z Juve… tylko szkoda, że nie Bremer :pensive:. Gość jest dla mnie kozakiem na środku obrony.

To wszystko prócz jednej poważnej kontuzji to wykluczenia na jeden max 2 tygodnie nie dramatyzujmy

(post usunięty przez autora)

Powiem tak. Nie krytykowałem za bardzo Edwardsa, bo wierzyłem, że ma jakiś długoterminowy plan i patrzy w przyszłość. Jeżeli pod koniec okienka ściągnie tego wraka piłkarskiego z Turynu to stracę wiarę. To będzie jeszcze gorszy ruch niż Endo.

No szybko poszło już są komplikację


Ale ta sama Barca nie może Olmo zarejestrować xD

1 polubienie

A to fajnie że my nawet 1 wyborem nie jesteśmy dla niego a bardziej opcja zapasową xd

1 polubienie

On dla nas też jest opcją zapasową dla pierwszego składu, pewnie o to się rozchodzi.

Barcelona jakimś cudem nie może nikogo zarejestrować mimo wypożyczeń i oddawania piłkarzy, więc nie widzę jakby to miało przejść.

2 polubienia

Kolejne Domino transferowe, gdzie nikt i tak nie przyjdzie ale kij xD NOWOŚĆ

Zamiast szukać zastępstwa za Gomeza, który zaraz może odejść do Crystal Palace to chcemy kupić kolejnego napastnika. Nic się kurde nie uczą.

6 polubień


XD niech spada

To wygląda jak sytuacja z Caicedo xD Agencik z zawodnikiem chcą naciskać na Barce wykorzystując nas.

4 polubienia

Nie no spoko. Potrzeba CB i DM do pierwszego składu to bierzemy łamliwego Włocha na skrzydło.

My się nic nie uczymy. Jak panic buy to z Juve. Jak brać to na wypozycz nie i max 50proc tygodniówki.

Kupowanie go i dawanie tygodniówki pow 50k oznacza powotrke z Keity. Koleś się łamie i ani nikt go nie będzie chciał a nawet jak się frajer nadarzy to nie da mu takiej tygodniówki i będziemy mieli pasożyta do końca kontraktu. Boże uchowaj.

A da radę obskoczyć 6?

Na samym wstępie podkreślę, że nie mam nic do Federico.
Kolejny raz załaduje ręce patrząc na to jak ten klub jest zarządzany. Mając oczywiste braki kadrowe na pozycji defensywnego pomocnika, środkowego obrońcy (ktore sami sobie zostawiliśmy, wystarczyło zostawić Seppa) oraz lewego obrońcy. Wydajemy 50 mln (czyli całą kasę z transferów Fabio i Seppa) na bramkarza, który moze zagra tu za dwa lata i skrzydłowego, który notorycznie ma problemy z kontuzjami.

Cytując klasyk, “ile jeszcze te gnoju trzeba przepychać…”

1 polubienie