Rozważania transferowe (dyskusja)

Panowie nie piszcie tak bo jak Edwards się dowie to jest jeszcze gotowy keite podpisać bo ktoś kiedyś dał za niego 56m a teraz będzie za darmo

1 polubienie

Nie oglądałem gry Hezze, ale widziałem o nim masę pozytywnych opinii. Ponoć profilem przypomina Edersona, ale z lepszymi podaniami. Wysłać Tsimikasa w drugą stronę i kupić LB/LCB.

1 polubienie

Nasza ofensywa jest obecnie całkowicie pełna. Teraz do odejścia kogoś z 6ki napastników nie będzie i nie powinno być kolejnych transferów. Fajnie, że bierzemy kogoś dla kogo prawa strona jest bardziej naturalna bo przy transferze Gordona czy innego LW musiałby tam ktos grać z musu w razie kontuzji Salaha.

1 polubienie

Trudno powiedzieć. Ale skoro klub wraca do transferów opartych na analizie, to kto wie. Chłopak zbiera dobre recenzje. No i jest naturalnym defensywnym pomocnikiem.

1 polubienie

No cóż. Teraz tylko trzymać kciuki, żeby się za bardzo nie łamał i dał radę zluzować trochę Momo na skrzydle.

Chciałoby się teraz zobaczyć jakiegoś SO czy LSO, aczkolwiek czasu mało.

Czekamy. Zobaczymy co będzie na koniec okienka. Pewnie mało z nas wgl kojarzy argentyńczyka wiec ciężko byłoby po zakupie wgl ocenić ten transfer. Dopiero z perspektywy czasu jak się rozwinie i jak wejdzie do druzyny.

Dawać go. Zje Ugarte wiadomo czym :smiley:

Ale nie powiem, że to super wygląda :smiley:
Chiesa


Boooby Clark

o takie transfery chodziło nam wszystkim kiedy zatrudnialiśmy Edwardsa a w szczególności(oto chodziło) FSG

1 polubienie

Wiadomo Panie kolego, ale jeszcze zostało z 30 mln euro na plusie z transferów, to jak uda im się tego DM sprowadzić to będe zadowolony, wiadomo Zubidupsko spękało to też mają problem i większość zła na Richarda itp.

2 polubienia

Jutrzejszy dzień może być bardzo ciekawy. Andre już oficjalnie u Wilków, a z Liverpoolu leci samolot do Grecji.

5 polubień

A jak się kogoś kupi w sobotę to można jeszcze zarejestrować w poniedziałek? Jakie tu są zasady

Okienko kończy się jutro, nie w sobotę.

1 polubienie

W piątek o godzinie 23:59. Tak? Bo się już pogubiłem

Dawać mi tu jakiegokolwiek ŚPD, kto nie jest Jayem Spearingiem, Arthurem Melo ani Grzegorzem Krychowiakiem

3 polubienia

Z tego co pamiętam, to trzeba podpisać dokumenty do końca okienka i one gdzieś trafiają - nie wiem czy to FA, UEFA czy co ale tam trzeba poinformować, żę transakcja dopięta. Czyli taki stempel pocztowy, żeby jakiegoś antydatowania nie było. Ale kwestie związane z rejestracją, pozwoleniem na prace itd. można zrobić po zamknięciu okienka.

Najbardziej smutne w tym wszystkim jest to, że transfer Chiesy wygląda zajebiście, ale on kompletnie nie zmienia odbioru okna transferowego. 6 nie ma jak na tej pozycji jest brak tak był, nie ma wzmocnienia obrony, a tak jak był silny tak jest. Chyba że nagle będzie gra na 4 napastników :V

3 polubienia

A jak oceniasz jakby taki Hezze przyszedł?