Rozważania transferowe (dyskusja)

Od bohatera do zera i z powrotem…

Odrzucilismy ofertę za Kellehera z Forest. Koniec dealu z Hezze.

To się jakoś łączy? :thinking:

E. No chyba, że tak.

Pireus i Forest to ten sam właściciel

Skąd wy wiecie, że to samolot w którym leci Hughs a nie jakiś bogacz z Liverpoolu?
Albo Aulas na zakupach w Evertonie.

Czekalem az ktos taką głupote napisze. xD
Tyle dobrze, ze to josif troll.

Nie.

ps.
Ten transfer Chiesy mam wrazenie jest dla mnie najmniej ekscytującym transferem jaki pamietam. Autentycznie. xD Wiecej emocji wywolal u mnie paniczne wypozyczenie Melo czy jakis inny randomowy Ozan Kebap. Wg. mnie Chiesa w najlepszym razie pogra tu ze 2 sezony i go opchniemy za podobny hajs, w tym czasie strzeli pare bramek i zrobi pare asyst. W najgorszym przebuja sie tu do konca kontraktu i odejdzie za free. W sumie spoko taki chlop na lawke zeby pograc te 4-5 meczy w sezonie.

Wtedy wiedzielismy bo się fakty łączyły i godziny zdjęć typu “Chiesa już w Liverpoolu” albo oficjalka Bajcetica i szybkie bukowanie lotu do Salzburga. Jutro ten lot leci do Aten (nie ma pewności po co - może tylko zostawić tam Tsimikasa).

Lot dodany przez @josif to raczej tak randomowo.

do kiedy w ogóle trwa okienko transferowe ? Raczej nie ma co się spodziewać transferu, no alee Chiese też kupiliśmy bez zbędnych spekulacji, od pojawienia się pierwszej wiadomości po transfer minęło z 3 dni - także kto wie ;D

Ja tam w sumie jak usłyszałem informację, że Juve chcę się go pozbyć, uważałem to za niegłupi budżetowy transfer, który chętnie bym u nas widział, ale liczyłem pierw na uzupełnienie innych braków :upside_down_face:
W razie w nie będzie wielkiej wtopy, a jak odpali to będzie zapewne solidnym zawodnikiem rotacji.
Jednak patrząc na naszych właścicieli to on może być uwazany za nastepce Mo. W takim wypadku byłby to ruch raczej beznadziejny.
Jako zawodnik rotacji to spora szansa, że się uda. Taki właśnie odpowiednik Shaquiriego. Znane nazwisko, duże umiejętności, ale niekoniecznie spełniony i nie mający za zadanie być u nas zbawicielem, tylko po prostu dodatkowa opcja.
Te zdrowie nieco martwi, ale może grając luźniejsze spotkania plus ogony, to będzie w stanie utrzymać wysoką dostępność.

Edit.
Teraz tak patrzę, że on nie zagrał ani minuty w sparingach, czy lidze. To pewnie jest totalnie nieprzygotowany, więc oby nie było powtórki z Arthura :upside_down_face:

Niestety, ale brak jakichkolwiek powiązań z jakimś zawodnikiem na 26h przed końcem okienka na to wskazuje.

(post usunięty przez autora)


Raczej nic takiego ale wrzucam.
A i ten cały Lewis to pewnie ch*** wie.

Varela (Porto)
Screenshot 2024-08-29 211538

2 polubienia

My tylko monitorujemy :sweat_smile:

1 polubienie

O tym samym pomyślałem ale to nie reslne zeby edek dał tyle kasy xD😅

Po nieudanej próbie sprowadzenia szóstki z prawdziwego zdarzenia czy jakościowego środkowego obrońcy w zeszłe lato, mieliśmy kolejne 10 miesięcy na obserwacje konkretnych kandydatów oraz 2 miesiące okienka transferowego na sprowadzenie ich do klubu.
Zamiast tego klub skupił się na dalszym uszczuplaniu kadry (żeby excel się zgadzał) i na sprowadzeniu bramkarza, który ma stanąć na bramce za 2-3 lata.
Sprowadzenie Gruzina i Chiesy jest tylko potwierdzeniem, że obecnie klub nie ma jasno sprecyzowanej polityki transferowej albo po prostu nie ma żadnej.
Obecnie wygląda to tak:

  • jeśli kontuzję złapie np. VVD to gramy środkiem Konate/Quansah/Gomez,
  • jeśli kontuzję złapie np. Mac to gramy chimerycznym środkiem Gravenberch, Szobo, Endo.

I taką ekipą mamy podbijać LM i walczyć o mistrzostwo Anglii? Wolne żarty.
Myślę, że to samo co My, myślą sobie też Salah, VVD i TAA i poważnie zastanawiają się czy usiąść w razie czego do stołu w kwestii nowych kontraktów…

2 polubienia

A teraz leci do Porto. Varela?

Według Crystal Palace ktoś się zgłosił po Marc Guehiego inne plotki piszą, że kotś wykłada 70mln za tego piłkarza.


Jednak nie był taki dobry skoro Slot o niego nie zabiegał ale gość obstawił by kilka pozycji jak Gomez.

Nie jest tak potrzebny jak DM czy CB