Rozważania transferowe (dyskusja)

Jesteś pewien że to ten sam lot? Bo nie chce mi się teraz tego sprawdzać, a na załączonym screenie tego nie widać.

W sumie zastanawia mnie czemu po niego nie próbowali ruszyć. Bardzo uniwersalna zapchajdziura. Może ambicje wyższe niż następca Gomeza?

Nam to on by nie był zbytnio potrzebny imo. My potrzebujemy w mojej opinii kogoś młodszego, wyższego kto najbliższe 2/3 sezony zaakceptuje role rotacyjną. Takie Guehiego bierzesz raczej do wyjściowego składu.

1 polubienie

Nie nie jest to ten sam lot. Sprawdzałem 5 minut temu. Ten samolot z Chiesą ma zaplanowany lot do Aten a potem jeszcze do Majorki. Nie wiem czemu ale ludzie na X znaleźli ten lot do Porto z Liverpoolu prywatny. Bardzo możliwe, że nic na rzeczy nie jest ale wrzuciłem bo przecież to nie jest temat z HERE WE GO lub innymi oficjalkami

1 polubienie

Wrzucili bo ten sam samolot trochę wcześniej leciał do Nottingham a podobno złożyli ofertę za Kellehera. Niestety nadal nikt nie stworzył sposobu aby komunikować się na odległość czy wysyłać papiery dlatego zawsze wszędzie Richard musi lecieć osobiście.

P.s Ten sam samolot latał także do Valencii i San Sebastian, Richard chyba szuka źródła dobrej paelli

No to oby nie było opóźnień w lotach.

Transferów nie załatwia się przez telefon. Może na jakimś początkowym etapie, ale później tylko spotkania osobiste.

jednak to inny samolot

By trzeba było sprzedać wszystkich Mortonów i innych. Za drogi po prostu dla nas, już na Chiesę się szarpnęliśmy. 12 mln to nie mało.

Varela jutro zawodnikiem LFC.

Ten sam samolot leciał wczoraj do miasta agentow Vareli.

2 polubienia

Tak, bo oni mają miasto całe swoje, widziałem.
Nazywa się bullshit town I słyszałem, że jesteś tam burmistrzem.

4 polubienia

No coś ty, a ja słyszałem, że wracamy z ofertą za Martina po wcześniejszej operacji zmiany płci w Porto (z bojącej się wyzwań panienki na mężczyznę)

1 polubienie

(post usunięty przez autora)

Haha aż sprawdziłem, u Ornsteina nic nie widać :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale może u Ornteina tak

10 polubień

(post usunięty przez autora)

Ajajajajajaj już myślałem, ale obawiam się, że prawdziwy Ornstein nie strzeliłby literówki w nazwie profilu XD

1 polubienie

Do momentu jak zobaczylem ten post to tak kurde gdzies tam daleko, w głębi serduszka, na dole, w czeluściach liczyłem… wierzyłem w ten transfer. Niestety na dzień przed końcem okna Seb musiał wszystko zepsuć i pogrzebać te moje marzenia…

1 polubienie

Pysznie

Od tego samego dziennikarza wyszło że Porto chcę za niego 75 mln funtów. Nie ma takiej opcji.

@AleksanderFa Nom ale my nie lubimy zbytnio w klauzule. Przecież z Sociedad chcieliśmy się dogadać zamiast aktywować klauzule w kontrakcie Zubiego (i tak to piłkarz robi ale za hajs od klubu który go kupuje).

Varela ma ponoć klauzulę £55M

Kurde, dużo chcą, ale myślę, że jeśli w tabelkach naszym wyjdzie, że to on do nas pasuje to wezmą nawet i za 75.