Rozważania transferowe (dyskusja)

Z Porto mamy dobre stosunki po transferach Diaza i Grujic’ia. Można też wysłać Mortona w drugą stronę.

1 polubienie

Ten sam dziennikarz

Mówiłem sobie że już na nic się nie napalam po Zubimendim i Caicedo ale nie da się. Ten transfer uratowałby okienko

1 polubienie

A czemu dzisiaj? Sprawa tak szybko się nie wyjaśni…


Spokojnie oni są w drodze

On ma 70 mln euro klauzulę, czyli niecałe 60 mln funtów.

Nie no, wydaje mi się, że ilość meczów oraz przeciwnicy z jakimi się zmierzymy w nowym formacie Ligii Mistrzów przemówiła władzom do rozsądku i sypną ten hajs bez zająknięcia.

Kwestia tylko czy Varela się zgodzi bo pewnie spali mosty i go znienawidzą za ucieczkę ostatniego dnia.

Mi to wygląda na spin dziennikarski. Koniec okienka, ludzie non stop śledzą informacje transferowe. To najlepszy okres żeby robić liczby i po prostu zarabiać na frajerach.

10 polubień

Hughes tam wjeżdza na pełnej

Screenshot 2024-08-29 235315

1 polubienie

Porto może go nie oddać niestety.

1 polubienie

a co ona ma miec za mosty w Porto? przeciez juz tam nigdy nie wróci pewnie.

@LuisFregossi

Liverpool have made an official bid for Porto’s Alan Varela! The two clubs have been in talks since April

Skoro ma klauzulę to nie mają nic do powiedzenia

2 polubienia

Z tego co ja wiem to nie mogą zablokować klauzuli jeśli zostanie zapłacona a zawodnik będzie chciał się przenieść. Żaden normalny klub nie sprzedaje takich zawodników za normalne oferty bez klauzul 1 dzień przed deadline

2 polubienia

Myślę, że skoro jest kilkanaście godzin na formalności, wpłaty itp. to są tricki takie, które na tyle opóźnią deal, że chu* z niego będzie.

1 polubienie

Jeżeli ma klauzule i Liverpool będzie zdeterminowany to można to dopiąć. Varela to nie Zubimendi, żeby się zastanawiał czy zostać czy nie.

1 polubienie

Czemu zmuszasz mnie do takiego bestialstwa na własnym organizmie? :confused:

@Kratos ja żartuje

2 polubienia

Absolutnie nie wiem nic o stylu gry Vareli, nie wiem nawet czy pasuje do naszego składu, ale just for fun Henry mógłby z kieszeni wyciągnąć ten hajs co miał pójść na Caicedo :grinning:

1 polubienie