Rozważania transferowe (dyskusja)

@JamesPearceLFC

Liverpool are 𝗡𝗢𝗧 planning a late move for Porto’s Alan Varela (23)

image

1 polubienie

Do niczego nie zmuszam szanownego kolegę. Ja zostaję na warcie, mimo że rano praca czeka, ale Liverpool to coś więcej :heart:

@CzerwonyBartek tak myślałem :wink:

No to można iść spać. Dobranoc

2 polubienia

można się rozejść :DDDD

1 polubienie

Ciekawe czy rzeczywiście polecieli do Porto? bo ktoś tu kręci, jeśli tak.

Pearce też pisał że nie planujemy transferu Mamardashvilliego.

5 polubień

Pearce pisał, że nie idziemy po Mamardashvili’ego, więc nie ma co się tym sugerować.

8 polubień

Jak Pearce pisze, że nie będzie transferu, to znaczy, że będzie.

1 polubienie


Pozdrawiam Pearca najbardziej doinformowanego dzienniakrza o LFC na swiecie

1 polubienie

Bruno to 100 jak nic. Sroki ani jego ani Gordona nie chcą sprzedawać.
Choć osobiście sportowo - wolałbym 10x bardziej Bruno, tak inwestycyjnie Varela jest młodszy, tańszy, więc może wydawać się włodarzom klubu lepszą opcją. Jedyne co by mnie cieszyło, że no jednak Argentyńczycy lepiej prowadzą się od Brazylijczyków zazwyczaj, więc środek A&A mógłby być na lata z nami w razie dobrej gry Alana.

Czyli jutro transfer, ok…

20 polubień

Samolot powinien aktualnie wylądować. Miejmy nadzieje że wyjdzie z niego nid kto inny niż Hughes

To by było na tyle…

Sądze ze to i tak Caicedo type ale chcialbym sie mylic i jakims cudem do nas przyjdzie jutro :slight_smile: tak czy siak nie moge sie doczekac tego co nam przyszlosc przyniesie! Super bylo tyle lat byc “na szczycie”, ale nowy rozdzial to cos przyjemnego nimo wszystko. A nóż historia lubi sie powtórzyć :thinking:

Skoro Varela ma klauzulę i przez całe okienko nikt nie zdecydował się podjąć żadnych konkretnych kroków żeby go pozyskać, to nie wydaje mi się, że teraz nagle Hughes się obudzi i stwierdzi “dobra, bierzemy go”. W przypadku Zubimendiego i Mamardashvilliego negocjowali o każdego funta, także w przypadku Alana nie wierzę, że postąpili by inaczej. Chciałbym się mylić, bo Varela to w tym momencie najlepszy kandydat, ale nikłe szanse.

Hughes jedzie po podpisaniu Chiesy na wakacje a nie na kolejna batalię.

Ciekawe jaki numer wybierze Varela

No co Ty gadasz, kluby nie są chętne oddawać swoich zawodników w ostatni dzień okienka, szok i niedowierzanie

Pozazdrościć Porto, San Sebastian, Grecja tak trzeba żyć

XD

Słychać dźwięk operatora:

“Wybrany numer nie istnieje lub jest poza zasięgiem”.

2 polubienia

Dziś zamyka się okienko
Barcelone nie stać na Luisa Diaza, dlatego nie kupiliśmy Gordona. Jako, że transfer upadł, piłkarz standardowo ogłosił, że w Newcastle jest szczęśliwy
Z transferem środkowego obrońcy wstrzymujemy się do następnego lata(Bellingham feelings), chyba że Joe Gomez zdecyduje się odejść. Sytuacja finansowa Evertonu powoduje, że nie mogą odmówić sprzedaży Branthwaite. Spekuluje się, że możemy też aktywować klauzule Inacio. Parę razy pojawiło się nazwisko Guehiego. Pierwszy jest z Evertonu, drugi jest słaby, a trzeci przeciętny. Piero Hincapié według naszych skautów jest za słaby.

Co do Vareli to podobno Hughes cały dzień spędzi w Porto, poleciał samolotem, który już tu na forum był wspominiany. 65m za piłkarza, który rozegrał ~30 spotkań w lidze portugalskiej to ogromne ryzyko, a wiadomo jak nasi Jankesi lubią ryzyko. Kupili Szoboszlaia, rzucili 116m za Caicedo i kupili Darwina. Najbardziej boli to, że Martin Zubimendi miał kosztować połowę tego, a wygląda na piłkarza dwie klasy wyżej. Oraz boli to, że ktokolwiek mógł strollować i wynając sobie samolot, żeby polecieć do Porto.

Nie zdziwię się jak kogoś kupimy, nie zdziwię sie jak tylko wypożyczymy kogoś z młodzieży. Szczerze rozumiem, że możemy Ryanem dograć na 6 sezon czy pół. Strzelam, że Porto nie obniży swoich oczekiwań za piłkarza, a Slot powie, że jest zadowolony ze składu. Co ja gadam!? Dawać tu Artura Melo

1 polubienie