Rozważania transferowe (dyskusja)

Osobiście właśnie z tego powodu wolałbym Hezze bo podobnej skali mają weryfikację a Hezze byłby pewnie z 2/3 razy tańszy (ciążyłaby na nim mniejsza presja)

1 polubienie

Kurcze czy to jest jeszcze dyskusja o transferach czy tez o …rozkladzie lotow samolotow? :grimacing:

Przypomina sie stara anegdota krazaca wsrod przesiedlencow w Niemczech:

  • urzednik pyta " jak moze pan udowodnic pochodzenie niemieckie"?
  • facet wyciaga zdjecie “Tygrysa”
  • urzednik "a co pan mi z tym “pancrem” :thinking:
  • no tam w srodku siedzi moj olpa :rofl:

To czy leci z nami pilot i jaka “6” ma na pokladzie ? :crazy_face:

Fabrizio Romano mówi, że Liverpool nie prowadzi rozmów w sprawie pozyskania Alana Vareli.

Varela odchodzi tylko za klauzulę odstępnego. Dziś wieczorem widziałem kilka doniesień o Liverpoolu i mówiło się o klauzuli odstępnego wynoszącej 90 milionów euro. Nie, chłopaki! Klauzula odstępnego Alana Vareli w jego kontrakcie z Porto wynosi 65 milionów euro. To jest klauzula odstępnego.

Ale kto powiedział że klauzurę (hehe) trzeba zapłacić jednorazowo? To nie Hiszpania, zawodnik musi się sam wykupić. Przypominam że Szobo kupiliśmy aktywując klauzulę i to chyba więcej niż 65€. Dajmy Ryśkowi gotować

Jeżeli Porto uprze się na jednorazową wpłatę to wtedy trzeba będzie negocjować jeszcze z bankiem, może nie starczyć dnia.

Niestety nie mam dzisiaj czasu na śledzenie newsów, powiedzcie mi po prostu czy kupimy szóstkę czy nie.

Nie. Nie będzie nowej “6”, zostajemy z Ryanem, Endo i Mortonem.

6 polubień

A tak się śmialiśmy ze Schmadke że tylko klauzulę potrafi aktywować, przydałby się teraz wielki Jorg

12 polubień

Robię salto w tył jak ktoś dzisiaj na pozycję nr 6 przyjdzie. Nie ma przesłanek do tego by był jakikolwiek transfer.

3 polubienia

Według dziennikarza Varela jest teraz gotowy na nową umowę w Porto zamiast transferu do Liverpoolu.

Varela otrzyma ofertę nowego kontraktu, ale czy ostatecznie podpisze tę umowę, pozostaje niewiadome.

Zwłaszcza, że tematu w ogóle nie ma xD

2 polubienia

Okienko zakończone.
Zawęziliśmy skład sprzedając i wypożyczając kilku graczy.
Wzmocniliśmy kadrę Chiesą
Tyle.

1 polubienie

Już dziś 5 minut przed północą otrzymany informacje, że klub miał już gotową ofertę na 5 pierdylionów za Mbappe, Salibe i Rodriego, ale niestety zabrakło czasu na podpisanie dokumentów, więc zostajemy na cały sezon z Natem Phillipsem oraz Endo którzy wyglądają obiecująco na treningach.

9 polubień

Cisza przed burzą. Dajcie pracować naszym fachowcom, transfery będą takie, że największy malkontent będzie zadowolony.

Nasi fachowcy od transferów:

  • będą transfery, już mamy gotową ofertę
    Też nasi fachowcy:
    image
3 polubienia

Co takiego się stało przez noc, że rano jest atak żali?

własnie nic się nie stało :smiley:

8 polubień

Ludzie spokojnie dajcie im pracować spinacie sie, żalicie, a jeszcze kupa czasu do końca okienka. Poczekajmy i ocenimy FSG po zakończonym okienku, a nie teraz na hurra jak jeszcze dużo się może zmienić, zwłaszcza, że to ich pierwsze okienko w historii…

13 polubień

Transferów nie będzie, można się rozejść.
Okienko 3/10 :frowning_face:

1 polubienie

Ja tam szanuję Pearca, że mówi prawdę i nie podkręca wszystkiego pod zasięgi. Tacy dziennikarze są na wymarciu

1 polubienie

Coś może być na rzeczy, skoro nie przesunęli zaprezentowania Chiesy do Deadline day. Oczywiście mogę się mylić. Zaczekajmy ten jeden dzień roboczy i tyle. :slight_smile: