Rozważania transferowe (dyskusja)

image

2 polubienia

Co to są za mistrzowie logiki to ja nie mam pytań.

To nie wina schmadke tylko fsg!!! Jorge jasno i wyraźnie zaznaczył że wrócił z emerytury tylko na prośbę jurgena żeby zająć się formalnościami.
Wiele z osób które były po stronie fsg zarzucało jurgenowi zbytnie przywiązanie więc naturalne jest chyba że skoro ich jedynym/główny zarzut jest tkwi to chyba gdyby od jurgena zależały kontrakty to byłyby już podpisane na 10 lat?

Właścicielem klubu jest fsg. To ich wina że klub ma 4 dyrektora sportowego w 2 lat. Ich i tylko ich!! Nawet gdyby jurgen chciał większej władzy i oni się na to zgodzili to ich obowiązkiem było znalezienie kogoś kto zaakceptuje to że jurgen rządzi izajmie się formalno-prawna częścią pracy dyrektora sportowego. Tak jak teraz jest załatwiona sprawa z trenerem.

Jeśli coś co mówi drogi czytelniku że to wszystko nie trzyma się kupy to mówi ci słusznie bo te wszystkie próby wybielenia fsg i zrzucenia lwiej części poszczególnych niepowodzeń na jurgena się często samo wykluczają.

1 polubienie

Chłopacy okienko kończy się o 24:00 czy o 1:00 ( Anglia będzie miała wtedy 24:00 :V )?

Już się skończyło :smiley:
#znaki

Ale powiedz mi co to wnosi odnośnie Liverpoolu? Ani post nie tyczy się naszego zespołu, a takie pytania co ja myślę to sobie możecie wsadzić między książki. To samo zarzuce pytaniem, co myślicie o takim graczu jak Rodri z City? W sumie tam już wygrał wszystko, może warto się o niego zapytać, może chłopak chce zmienić swoje środowisko. No totalnie to bez sensu, jak już chcecie dyskutować to miejcie jakieś podparcie, a nie koncert życzeń, co chłopaki myślicie bo ja bym go bardzo chciał… No ręce opadają.

Rozważania transferowe (dyskusja) : To nowa nazwa wątku “Rozważania i spekulacje transferowe”. Tutaj możecie dyskutować o spekulacjach i dzielić się swoimi marzeniami transferowymi.

W sumie regulaminu nie złamał. Od czasu zmian to można tutaj wrzucać i rozprawiać o “marzeniach transferowych”. Chociaż bardziej powinien chyba dodać że chciałby go u nas czy coś.

W Anglii o 23:00 kończy sie

1 polubienie

Jeszcze nie całe 3h i można ocenić okienko 10/10. Postarali się chłopaki, nie ma co.

Wkradła się Tobie 1 przed 0, a tak serio dzięki sprzedażom i rozwiązaniu jednego problemu ( zmiennik Salaha) to śmiało można ocenić na 2+/10.

Kto wie może nawet 3 jeżeli Chiesa nie będzie się łamał.

Można było znacznie lepiej wykończyć to okienko i będą ogromne ilości ludzi niezadowolonych. W pełni ich popieram. Nie twierdzę, że fsgout. Oni będą tutaj jeszcze przez wiele lat i nie będę codziennie płakał o tym, że można było dokonać więcej transferów. To przecież oczywiste. Nie mam pięciu lat. Kadra nie jest najgorsza. Kiedy przychodził Klopp musiał grać Lovrenem i Allenem. Slot ma znacznie bardziej profesjonalny zespół niż miał Klopp. Transfery pewnie się odwleką w czasie tak jak w przypadku pierwszych sezonów Kloppa. Top4 jest moim zdaniem bez problemu do zrobienia. Raczej nie wierzę w mistrzostwo jak josif czy chyba pyrka, ale też nie wydaje mi się, żebysmy wypadli poza Top4. LM nie wiem, bo format jest stosowany po raz pierwszy i wolę się wstrzymać od głosu.

Z Betisu mogliśmy wziąć za darmo Guido Rodrigueza na szóstkę i sprzedać Endo za te kilkanaście milionów, które oferowała Marsylia. Byśmy mieli lepszego zawodnika, rok młodszego, lepiej pasującego do stylu gry i jeszcze byśmy wyszli na finansowy plus. Guido od lat regularnie dostaje powołania do reprezentacji Argentyny, choć co prawda nie gra w niej za dużo. W pierwszych dwóch kolejkach Premier League wyglądał bardzo solidnie i wygrywa na razie rywalizację z Edsonem Alvarezem. Oczywiście Guido to nie jest wymarzony transfer, ale biorąc pod uwagę naszą nieporadność w poszukiwaniu szóstki, to jako opcja krótkookresowa miałaby więcej sensu niż pozostanie w obecnej sytuacji.

1 polubienie

image
image

Jeśli to jest prawda to nasi są kretynami.

Nie chcieli zapłacić klauzuli tylko mniej za Varelę, dlatego Porto nie sprzedało.

1 polubienie

Czyli nie „nietransferowany” tylko za drogi. Ale sobie wymyślają słówka na usprawiedliwienie.

Eh kupił bym sobie S-klase, ale niestety jest niekupowywalna. Zostanę przy 32-letniej Hondzie co ją kupiłem rok temu

7 polubień

Wpłacą klauzulę na 15 min przed końcem okna i będzie narracja ,że próbowali ale nie starczyło czasu na dokumenty

Wszystko przez tą Fifę czy tam UEFĘ , zawsze było do 31 a nie 30. Richard by na pewno jutro ogarnął tego całego Valere a pewnie jeszcze dorzucił jakiegoś Hincapie czy Lukebę a tak po prostu brakło czasu. Biednemu zawsze wiatr w oczy

Nie, w nowy sezon wchodzilibyśmy bez zmian (w sensie przyjść), bo bramkarza jeszcze długo tu nie będzie

2 polubienia

Czyli rozumiem, że gdyby nie promocyjna okazja na Chiese, którego Juve wypychało z klubu to w nowy sezon wchodzilibyśmy z jednym transferem bramkarza? XD

1 polubienie

Szczerze jestem zaskoczony. Rok temu od ręki wpłacili klauzulę za Szoboszlaia, a teraz nie mogą? Przypominam, że Węgier kosztował 70 milionów euro, czyli więcej niż Varela. Okienko jeszcze się nie skończyło, Szobo też był kupiony w ostatniej chwili. Jeszcze się łudzę.

No i ostatnie godziny tego kabaretu i tych spekulacji. OKIENKO OCENIAM 2/10.

Żeby szustki nie ściągnąć to jest to masakra poprostu ja nie rozumiem tego jak można przespać całe okienko. Nawet obrońcy nie kupili. A kupil do ofensywy gdzie nie było nawed potrzeby kupować. Ode mnie dostają niską ocenę.

1 polubienie

Byli zmuszeni bo nasza pomoc nie istaniała. Praktycznie nie było kim grać

1 polubienie
Jak oceniasz okienko transferowe Liverpoolu w skali od (0-10)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
0 głosujących