Rozważania transferowe (dyskusja)

Podziwiam że jeszcze liczysz na transfer :laughing:

Jak od 0 do 10 jak nie ma opcji ZERO

1 polubienie

Okienko takie 4/10, ale trzeba brać poprawkę na to, że Edwardsa nie było przez 2 lata, a 3 miesiące to zbyt mało czasu na zastanowienie się. Plus niewiadome z kontraktami trzech grajków, które im zostawiono. Dobrze, że trafiliśmy na konkretną grupę w LM to będzie prawdziwy sprawdzian dla systemu Slota i też dodatkowo pokażą gdzie go będzie bolało najbardziej. Ja pisałem na początku okienka, że nie ma tragedii, bo Slot nie grał typowym DM w NL i mimo, że ktoś konkretny by się przydał to dadzą sobie radę. Szkoda tego Bajceticia, ale widocznie był w fatalnej formie. Dla mnie gorsza jest pozycja lcb, bo Tsimikasa nie powinno być już w klubie od dawna, a Robertson już jest powoli po drugiej stronie kariery jeżeli chodzi o Liverpool.

1 polubienie

W dupie mam te poprawki. Chłop już tu pracował i się doszczętnie skompromitował. Jak można bronić tej dwójki który nawet nowego trenera nie potrafili wesprzeć.

Przestań siać tą debilną propagandę. Bo aż się niedobrze robi.

To okno to żenada. Chiesa mimo że deal na papierze 10/10 kompletnie nie potrzebny. Tak samo z Gruziniem. Frajerstwo i żenada to okno. Przystępujemy z węższą kadrą i słabsza i starszą. niż rok temu. Niedopuszczalne.
Najgorsze okno w historii klubu. Rzygam
FSG out, Hughes do zwolnienia.

17 polubień

teraz tylko czekać aż ktoś się połamie xd bo Gomez dalej nie trenuje …

Tego Phillipsa to by nigdy nie sprzedamy, co roku jest gadanie że odejdzie definitywnie, a co roku go wypożyczamy. Opchnąć za 3-4 mln i dać sobie z nim spokój.

Bo jakiś dzban dał mu tygodniówkę na poziomkę ligowego średniaka. Problem w tym że on może i jest ligowym średniakiem, ale nie na poziomie premier league.

Trenuje.

Znakiznakiznaki

Chiesa oszczędził mi sporo czasu, bo od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie sprawdzenie czy był jakiś trener, który przyszedł do Premier League z innej ligi i nie dostał żadnego wsparcia od właścicieli. Okno takie mocne 2,5/10 maks. Dobrze, że to się już kończy po prostu. Teraz bijemy się o czwórkę w nowym sezonie i zobaczymy jak to będzie z kontuzjami, bo jesteśmy o jedną kontuzję pomocnika i środkowego obrońcy od katastrofy.

7 polubień

A może nie chcieli psuć dobrych stosunków? hmm? :face_with_raised_eyebrow:

Myślę że takie okienka 2/10 bo mogliśmy w końcu nie kupić nikogo i sprzedać Aliego,czy Trenta.

Kupiliśmy bramkarza na może kiedyś i Chiese, który może być drugim Arthurem, albo Shaquirim. Okienko fatalne, kontrakty nie przedłużone. Jeszcze wstrzymam się z hejtem, ale optymizmem nowi/starzy zarządzający nie napawają.

2 polubienia

Zakładając, że nikt nie przyjdzie w ostatnich godzinach oceniam okienko na 5/10. Dobre wypożyczenia, dobre sprzedaże, dobre 2 transfery. Natomiast biorąc jedynie transfery do klubu to daję 2/10. Brak DMa i LB/LCB to porażka. Po fiasku z Zubimendim od razu powinnismy iść po Varelę.

Minęła 22 czas jak co okienko złożyć oferte za valverde

4 polubienia

A i oczywiście zapomniałem o sprzedaży odpadów, za które klub wziął naprawdę bardzo dobre pieniądze. To jest godne pochwały.

Ten ziaja co chwilę gryzie mnie po nogawkach zamiast zablokować jak widzi, że mam odmienne zdanie, do którego mam prawo. Skoro nie zgadza się z moim zdaniem, a reaguje nerwami to lepiej mnie zablokować. Tutaj są po ważniejsi kandydaci do rozmowy niż ktoś kto jest frustratem społecznym. :joy:

1 polubienie

Cóż powiedzieć… spodziewałem się czego innego :frowning: Jestem rozczarowany, ale wytrzymam do zimy. Jestem ciekaw jak do tego czasu poradzi sobie Slot. W niedziele pierwszy egzamin. Pożyjemy zobaczymy, a jestem fanem Liverpoolu zbyt długo żeby kroić żyły po oknie transferowym :wink:

5 polubień

Nie sprzedaliśmy odpadów tylko chodliwych zawodników, może dla nas za słabych, może po prostu by coś zarobić. W każdym razie w rotacji może ich brakować.
Więc nie ma co chwalić, bo sensownie tych pieniędzy nie zainwestowaliśmy.
A czas pokaże, czy rzeczywiście to były dobre interesy.
Jakbyśmy opchali Nata, za chociaż te 4 bańki co odrzuciliśmy, to można było mówić o sprzedaży odpadów, ale jak to mówią chytry dwa razy traci i w tym wypadku się sprawdziło.
Natomiast na odrzucaniu pierwszych ofert za Carvalho i Seppw wyszliśmy dobrze, więc swoje zarobiliśmy.

4 polubienia

Jak piszesz celowo prowokacyjne wpisy to się nie dziw, że ktoś gryzie po nogawkach

Zresztą chyba taki jest cel prowokacyjnych postów co nie?

Wracając do tematu, dla mnie tragiczne okno i chcę o nim jak najszybciej zapomnieć. Na papierze wyglada OK, ale przy nakładzie gier co kilka dni wygląda już tragicznie, a boje sie w ogóle pomyśleć o kontuzjach z lini obrony i pomocy. Już nawet młodego “szrotu” jak to josif ujął mamy mniej do łatania w pucharach (albo lidze xd)

2 polubienia

A jeszcze mi się przypomniało, że ten gość pisał o kibicach Liverpoolu jako o ‘zapijaczonych scouserach’. To jest beka dopiero. To mniej więcej tak jakbym ja jako kibic Legii cos takiego napisał o swoich gosciach. Ale widocznie wśród otoczenia tego ziaja to normalne. Oprócz chujowego zarządu są także zapijaczoni scouserzy. To jak nic ci się nie podoba w tym klubie to jaki jest sens kibicowania? :joy:

@radzimordka Tobie się wydaje, że są prowokacyjne, bo liczysz na zmianę właściciela. Nie. Zmiany właściciela nie będzie przez wiele, wiele lat. :slight_smile:

Wygląda na to że nic się już nie wydarzy także tak. Dla mnie okienko takie max 4/10 i to głównie za dobre sprzedaże bo naprawdę udało się wyciągnąć fajne kwoty. Zakup Chiesy ni grzeje ni ziębi fajnie że Salah będzie mieć z kim rotować ale zaniedbali sporo innych pozycji. Co do Mamardashviliego to zapowiada się fajnie ale to transfer zrobiony na kolejny sezon także nie pomaga nam obecnie nic a nic.

Szczególnie obawiam się tego że jeśli teraz się konkretnie nie wzmocniliśmy a za rok potencjalnie odejdzie od nas 2 z podstawy to zaległości się namnożą i będzie jedna wielka sraczka.

Kibicowanie =/= patrzeniem ślepo na klub i na ruchy klubu. Każdy kto kibicuje chce dla niego dobrze. Ale nie koniecznie mam się zgadzać . Byłem wystarczająco dużo razy na meczu na Anfield. I wystarczająco często w Anglii by mieć taką opinię o brytyjskich kibicach. Heysel to był przypadek nie? Ale w sumie z tym blokiem to dobry pomysł.

Przynajmniej nie będę widział Liverpoolskiego Jakimowicza.