Rozważania transferowe (dyskusja)

On przynajmniej umie dyskutować, z czego widzę to lubisz się za to przywalać personalnie. Ja co chwilę z Ziaja się nie zgadzam, a i tak jakoś sobie wyjaśnimy, bo jeden i drugi starają się zrozumieć argumenty drugiej sposoby.
Nikt drugiemu nie stara się umniejszać, czy personalnie atakować. Za to Ty ewidentnie jak brakuje argumentów to sprowadzasz rozmowę na poziom rynsztoku.
Ostatnie 2 lata w kółko źle pisałeś o Kloppie, wydaje mi się, że to gorsza zbrodnia niż obrazić lokalnych kibiców, jak już sobie wypominamy.
Poza tym zachowujesz się jak typowy PiSowiec, czy inny POwiec, tylko jesteś akurat FSGsowcem.

A jeszcze kiedyś jakiś bardziej otwarty byłeś, po co Ci to? Chcesz zająć miejsce Radbuga, czy próbujesz być mentorem Twojego kolegi co już nty raz zmienił konto i wciąż udaje nowego użytkownika :sweat_smile:

3 polubienia

Chłopie. Ja daje ocenę 4/10 po tym nieudanym okienku przez zmiany, które zaszły przez ostatnie trzy miesiące i jestem zapatrzony w klub, a ty nazywasz kibiców pijakami i uważasz siebie za spoko. Weź ty sobie tego kolegę, który chciał, żeby właściciel miał powiązania z Putinem czy tam terrorystami wejdźcie do obojętnie jakiego pubu gdzie będą nasi i będą oglądali mecz i ogloscie te swoje pierdoly. Tylko najpierw weźcie aparaty w rękę bo chce zobaczyć jak na kopach was stamtąd wyrzucają. :joy:

A od kibiców Liverpoolu się odp… :slight_smile:

To nie jest hejt na Kloppa, bo pisze to ktoś z kółka wzajemnej adoracji. :joy:

A potem pisze, że Edwards czy ktoś jest chujowy etc. Ja się trzymam tego co zawsze pisze., a choragiewek nie lubię jak on.

“6” nie mamy bo FSG “a my sobie w ch… a gramy” :rage:
Ale czego oczekiwać od “amerykańców” toż to inteligencją nie ale pazernością grzeszy!

To ile postów nabazgraliśmy w tej niepotrzebnej w sumie dyskusji, 10 tysi? :grimacing:

1 polubienie

Panowie, ja wiem, że okienko było “fascynujące”, ale skupcie się na meritum, a nie na wycieczkach ad personam. Zawsze możecie jeden drugiego zablokować, żeby się wzajemnie nie irytować.

Ja od siebie dodam, że pomimo oczywistej frustracji, czuję też ulgę, że to już koniec tego sezonu ogórkowego i w końcu będzie można się skupić na sezonie właściwym :wink:

4 polubienia

Teraz trzeba nadpłacić przepłacić trenta /salaha i vergila bo na żadenego transferu w zimę i tak nie będzie bo nikt poważny nie będzie dostępny . Choć na pewno będą informację o ignacio …

W klubie po fiasku z Zubimendim musieli dojść do wnisoku, że to Bajcetic po rozegraniu (oby) pełnego sezonu w Salzburgu wróci za rok i będzie nasza “6” na lata. W końcu nie ma innych odpowiednich zawodników.
Ps. Ugarte w MU

1 polubienie

Klauzula za Węgra była wzięta na krechę. Stąd może teraz sprzedajemy, żeby nadpłacić kredyt.
Ogólnie po prostu przez pośrednika kupiliśmy Węgra. W sensie pośrednik zapłacił, my to spłacamy w ratach.

Żeby nie było, że zmyślam, czy tam bylem :sweat_smile: to daje artykuł na temat

1 polubienie

No to ciekawą kadrę będziemy mieli.

GK - Ali, Kelleher, Jaros
RB - TAA, Bradley, od biedy Gomez
CB - VvD, Konate, Quasah, Gomez
LB - Robbo, Tsimi, od biedy Gomez
DM - XD, Ryan, Endo, Morton, od biedy Mac
CM - Mac, Curtis
AMC - Dominic, Eliot
LW - Lucho, Gapek, Jota, Chiesa
RW - Mo, Chiesa
ST - Nunez, Jota, Chiesa, Danns

Widać jak na dłoni, że zamiarem jest posiadanie dwóch 11. Pierwsza oldem druga italiciem. Do tego wentylem bezpieczeństwa ma byś uniwersalność pojedynczych graczy w każdej formacji - w obronie Joe, w pomocy Mac, a w ataku Jota i Chiesa.

Poza oczywistością czyli brak DMa i solidnego CB najbardziej boli mnie to, że porozdawialiśmy młodzież. Rozumiem, że musi się ogrywać ale to jest mega ryzyko. Przypomnijmy sobie zeszły sezon…W tym nie będzie komu wejść ze zdolnej młodzieży - oni są w kadrze podstaowej.

Ściana z tektury oparta kijem od szczotki… Modlić się o braki kontuzji.

Bilans finansowy okienka na +. NIe wiem czy się śmiać czy płakać.

4 polubienia

Część tych chłopaków co wchodziła w zeszłym sezonie, przed sezonem też nie była nam bliżej znana. Może właśnie ten Danns, może Nyoni, może Morton zaskoczy. Może też odkryjemy jeszcze kogoś w trakcie sezonu. Staram się optymistycznie podejść do sprawy i poszukać możliwości wynikających z zaistnalej sytuacji :sweat_smile:

Jak już mleko rozlane, to chyba nie będziemy tu płakać, jakoś mi ulżyło, że właśnie koniec okienka, już nie ma co się czarować, że ktoś przyjdzie, czy FSG poważnie zainwestuje :sweat_smile:

1 polubienie

Problemem jest jego mega duża tygodniówka. Nikt przy zdrowych zmysłach mu tyle nie da. mimo, że nawet by zapłacił te 3-4 mln odstęnego. A jak nie dostanie podobnej tygodniówki to Nat się nie zgodzi na transfer… A tak idzie na wypożyczenie i nasz klub przynajmniej w części ma kogoś kto opłłaci jego tygodniówkę. Na szczęscie kontrakt kończy się w 2025.

@Loku64 - no nie zgodzę się. Bradley, Danns, Clark, Morton, Quansah, Gordon to byli zawodnicy, którzy wyróżniali się w drużynie młodzieżowej. I częśc z nich teraz to już jest w pierwszej kadrze a część poszła na srzedaż lub wypożyczenie. W drużynach młodzieżowych nie a już tak dużej głębi z potencjałem. Aktualnie nasza młodzież dostaje solidne bęcki od swoich rówieśników…

Pozostały nam 3 pytania do odpowiedzi - czyli kwestie związane z nowymi kontraktami dla VvD, Mo i TAA. I ja szczerze nie wiem co lepsze dać im gwiazdorskie kontrakty, które totalnie zdrenują nasz budżet płacowy czy pożegnać się z nimi i w kolejne okienko mieć kadrę jak po wybuchu bomby atomowej. Bo wtedy mamy RB, 2xCB, LB (a może nawet x2), DM (XD) i RW do ściągnięcia.

Ja się łudziłem, że sprzedamy Nuneza za 70 mln do Armatek i dzięki temu zdobędziemy trochę kapitału na DMa i jakiegoś no name ST… ale się nie stało/

Zaskakujące, że w deadline nie pojawiały się żadne pogłoski, nawet niskich lotów o powiazaniach Liverpoolu z jakimiś zawodnikami :upside_down_face:

Takie loty są niebezpieczne i pewnie na trasach do Liverpoolu zabronione :face_with_hand_over_mouth::rofl:

Czy lotnisko w mieście “bitlesów” jeszcze otwarte? :grimacing:

Teraz Hughes może lecieć na założony urlop bo miał tak jak zapowiadał bardzo pracowity miesiąc

1 polubienie

Koniec okienka to można ocenić nasze działania. Maksymalnie 2/10 i tylko ze względu na dobre kwoty transferów z klubu i załatwienie po kilku latach jakiegokolwiek backupu dla Salaha. Nie dokonaliśmy transferu na żadną z 3 pozycji, która wymaga pilnego wzmocnienia, a brak normalnego DMa kolejne okienko z rzędu to jest po prostu kompromitacja. Nie załatwiliśmy dziury po Matipie i nie wymieniliśmy żenującego Kostasa na kogoś kto choć trochę potrafi grać w piłkę. Skandal, żenada, kompromitacja - to są cechy określające FSG. Jedne z najgorszy okienek ostatnich lat. Nowy tener któremu pokazano środkowy palec. Naszych działań podczas tego okienka nie da się bronić i jestem po raz kolejny zdegustowany tym, jakie spustoszenie w organizmie Liverpoolu poczynia rak FSG

9 polubień

Witam, bo godzina chyba wybila wiec chcialem zapytac PonurychGrabarzy, Hanysow i innych im podobnych - czy to juz jest ten moment czy mozna oceniac okienko transferowe za FSG bo w koncu sie skonczylo? Czy jednak trzeba poczekac do zimy bo sklad jest spoko, a w razie czego dziury połatamy w zimie. W koncu to dopiero ich 16 okienko transferowe, nie wyciagajmy pochopnie wnioskow - szukamy right playera, a finanse nie sa problemem. Lepiej oszczedzic teraz i za rok wrocic z budzetem na 788 milionow zeby wzmocnic kadre i isc po trofea jak po swoje. :slight_smile: Lepiej zrobic porzadny transfer “w stylu Liverpoolu” (Carroll, Melo, Kebap) niz kupowac na wariata jak jakas Chelsea.

ps.
Ciagle mysle nad tym jak tu pomiescic Gordona, Chiese, Gakpo, Diaza i Salaha na skrzydle jednoczesnie.

ps.2
Ogladanie duetu Quansah-Konate moze byc najzabawniejszym co spotkalo ten klub w ostatnich nastu latach. Nie zycze VvD kontuzji, absolutnie. Ale chociaz kilka meczy odpoczynku moglby dostac tylko po to by moc na to popatrzec. xD

14 polubień

Ja uważam, że zarząd nie ufa Slotowi. Pogra sezon i będą transfery. Tak mi się wydaje albo tak się oszukuję. Boję się że znów przegramy mistrza, bo Konate się połamie. A Quansach nie dojedzie w ważnych meczach. Liczyłem na coś ekstra a dostałem Kiesę

O, kolejna argumentacja, żeby nie robić transferów. Jak można nie ufać menedżerowi, skoro dopiero co go “zatrudnili”?

Kolejna modyfikacja narracji - za rok już na pewno pójdziemy po poważne transfery :smiley: czy to syndrom sztokholmski czy coś innego, co pozwala wierzyć,że za rok będzie inaczej niż zwykle?

6 polubień

No nic czerwona Rodzino było mi niezmiernie miło siedzieć z wami i spekulować jakie to okienko będzie z naszą banda FSG z Edwardsem. Wspaniałe analizy, śledzenie samolotów, słońce i góry to początek zalet o, których tutaj pisaliśmy w niesamowitej atmosferze :smiley: Chcieliśmy okienko minimum 6/10 wyszło 3/10( 6/10 ze sprzedażami ) ale forum chociaż było 10/10 żegnam.
image
Pozdrawiam Zubimendi. ps widzimy się w zimowym okienku ;D

9 polubień

Wiecie co jest najlepsze w deadlineday w Liverpoolu? Że poza paroma wyjątkami to bierny przyglądacz.