Niech się już wszyscy odczepią od tego Quansaha. To będzie świetny obrońca. Za Kloppa jak miał rytm meczowy, grał bardzo dobrze. 22 letni Anglik z HG w Wy chcecie to drewno Gomneza zostawiać. Na wymioty aż się zbiera.
No zbiera się. Gomez jak grał i miał rytm i brak kotuzji to prezentował bardzo poważny poziom. Quansah jak grał walił babola za babolem np w meczu z MU. Leverkusen to za wysoki poziom
Dokładnie jak Gomez był zdrowy i dużo grał to był topowy obrońca. Ten sezon powinien mu wypaść bez kontuzji bo u niego jest tak w kratke ![]()
A kiedy Gomez byl zdrowy caly sezon i gral na SO? Xhyba tylko raz. Quansah w tym jednym sezonie co gral w podstawie mial 20 albo 21 lat. Prawie zero doświadczenia w seniorskiej pilce, a na poziomie PL zadnego. Bylo pewne, ze beda błędy. Ale u niego jwst3szansa na progres a u Gomeza juz nie
To ja wolę już 27 latka który ma z 7 lat gry przed sobą niż wielką niewiadomą odnośnie umiejętności bo MOZE się rozwinie. Fakt że zagrał jeden wybitny sezon ale i kolejne były poprawne a poprzedni był już całkiem ok
Gyokeres to gwarancja bramek i asyst. Strzela w klubie, nie tylko w lidze portugalskiej, ale również w Lidze Mistrzów. Do tego systematycznie wali bramki w reprezentacji.
Strach pomyśleć jak wyglądałyby jego statystki w klubie gdzie asystować mógłby mu Salah, Wirtz, Szoboszlai, Frimpong, Kerkez czy Mac.
Mała odskocznia - Leroy’a Sane w Galatasaray sie nie spodziewalem ![]()
Od wczoraj wiadomo i co to ma wspólnego z Nami?
Panowie, ale dla nas nie ma znaczenia ile ten cały gyokeres strzelił goli w Portugalii. On nie pasuje do naszego stylu. My szukamy graczy takich
Których najlepsze ekipy nie mogą wykluczyć w prosty sposób. Ekitike jest bardzo dobrym dryblerem, dobrze odnajduje się w polu karnym, ale też świetnie podaje o czym świadczy 12 asyst. Dodatkowo jest jak na napastnika wybitny w pressingu. Nie wiem czy go sprowadzimy bo cena jest straszna, ale napewno nie sprowadzimy napastnika w typie Darwin, osihmen, gyokeres, delap.
Co do pozycji Śo. Wątpię żebyśmy w tym tak mocnym okienku szukali stopera. Mieliśmy hujiensa bo wydawał się świetną opcja, ale kolejny przyjdzie tylko jeśli za quansaha bądź gomeza przyjdzie oferta nie do odrzucenia.
Po odejściach napewno ruszymy po ekitike.
I teraz ciekawe jest to gdzie będzie grał wirtz. Bo jeśli za szobo to można zapomnieć o kupnie środkowego pomocnika co jest rozsądne i można pracować na zakup Adama whartona za rok czy to w zimie. A jeśli na skrzydło i mamy zamiar grać mega bokami obrony to wtedy ktoś do środka będzie potrzebny. Jestem bardzo ciekaw też tego kto odejdzie
Gyokeres z agentem ponoć skłócony mocno z klubem, bo mieli jakąś dżentelmeńską umowę, że mają go puścić za 60/70mln a teraz jej nie dotrzymują i chcą za niego 100mln - czyli klauzulę jaką ma. W takim przypadku temat na 100% odpada
Osimhen odrzucił Arabów, Darwin idzie w jego miejsce. Co myslicie, bierzemy Nigeryjczyka?
Ma troche problemy chyba z nastawieniem ale styl gry idealnie pasuje pod nowoczesny futbol.
Tylko to PNA…
Skad to info? Na X Romano nic takiego nie ma.
Na jego Facebooku #znaki
Facebook F.Romano###
Tłiter od dwóch dni ćwierka że teraz ruszą po Isaka, oby to sie udało, “Byle nie Ekitike”.
Agent wziął to zdementował, ale chyba PR i ocieplanie stosunków.
W ogóle interesowaliśmy się Barcolą, ale nigdzie piłkarz nie przejdzie, chyba że coś się zmieni w klubie. PSG jest jego ukochanym klubem z dzieciństwa. Coś jak Elliot u nas.
Darwin strzelam, że przejdzie do AC Milanu. Mają hajs i są też zainteresowani. Podobno chcą odkupić Tonaliego.
W ogóle można zrobić mema z Emmanuelem Agbadou. Transfer do Liverpoolu jest w 67% uzgodniony. Piłkarz chce, agent piłkarza chce, Liverpool nie chce.
Barcelona chciała dać za Diaza 40mln euro.
Znów jest głośno o Gordonie. Wyszło niby to, że klub mu obiecał, że będzie mógł przejść do Liverpoolu. Jego słaba forma od tego czasu ma wynikać z rozczarowania, transferowego fiaska. Gyokeres vibes.
Według naszych analityków, każdy z napastników jest za drogi i nie ma nic ciekawego na rynku. Coś jak gdy otwierasz lodówkę i patrzysz ze nie ma co jeść. Odpalasz netflixa przeglądając i nie ma co oglądać. Odpalasz steam i nie masz w co grać.





