Rozważania transferowe (dyskusja)

No tak bo półmetek sezonu to odpowiedz na to czy ktoś zagra w pucharach za rok czy nie, tym bardziej ze zajmują ósmą pozycje tracąc do miejsca gwarantującego CL cztery oczka. Przestań pisać bzdury

1 polubienie

Drukowane gazety w Portugalii sugerują, ze Diaz przeniesie się zima do Liverpoolu.

Między innymi: A BOLA - Leilão inglês por Luis Díaz (FC Porto)

1 polubienie

Nie specjalnie wierzę w transfery w styczniu, jeśli przyjdzie ktokolwiek konkretny będę się cieszył jak mała dzidzia🙂, życzeń nie mam, niech nas zaskoczą.


Dobrze znany w Ameryce Południowej komentator majacy kontakty z pilkarzami i trenerami rowniez zamiescil tt

2 polubienia

Origi na wylocie z LFC, cena 7M£. Newcastle szuka nastepcy kontuzjowanego Wilsona i ma byc najbardziej zainteresowane

Na moje oddajemy Philipsa oraz Origiego. Na to wychodzi.

7 mln za Origiego to śmiesznie niska kwota, ale czas już na niego.

7 ml za Origiego, na już- to dobra cena. Może się na 9 spotkają. Newcastle ma kasy

Wszystko dogadane podobno prócz najważniejszego, kwoty transferu, podobno Porto zaporowo trzyma się 70/80 mln.
C’mon Edwards!

1 polubienie

To tylko plotki, nikt z poważnych dziennikarzy tego nie potwierdził

Spokojnie zaraz wjedzie James i zdementuje te ploteczki :slight_smile:

Ja tam sie nie nastawiam na nic, bo zaś będzie jedno wielkie rozczarowanie. Po za tym gdzie Liverpool ma wydać 60/70 mln? Hahaha nie przy tych właścicelach.( Nie mówie o VvD i Alim bo oni za kase z Cou przyszli)

5 polubień

Przyglądnąłem się Diazowi tak na szybko i odnoszę wrażenie że gra bardzo podobnie do Joty, podobny sposób prowadzenia piłki, zwrotny, szybki ale nie bardzo szybki, używa tylko nieco więcej sztuczek. Pytanie czy potrzebujemy 2 tak podobnych piłkarzy oczywiście jeżeli klub też uzna że są podobni

Tak jak mówiłem, nie ma co się napalac na transfer w styczniu. Jedyne co to odejście Phillipsa i może Williamsa , a latem skoczymy z Bowenem bo zaakceptuje czasami rolę rezerwowego jest angolem i z niego będę się cieszył bo jestem pewny ze zrobi mega postęp i da wielu z nas dużo radości

3 polubienia

No i przed sobą Real, Seville, Atletico, bardzo dobry w tym sezonie Betis, no i mimo wszystko Barcelonę, której została już tylko liga. Do tego niezły Real Sociedad. Jasne, że półmetek to nie moment na to żeby defintywnie twierdzić na którym miejscu kto zakończy sezon. Ale na pewno można już ocenić o co kto będzie walczyl. I dla Villarreal to będzie właśnie walka o puchary. I raczej nie o LM.

ja jestem załamy krótkowzrocznością naszych właścicieli. Diaz za drogi bo niby byłby tylko zmiennikiem. ale przecież Firmino latem może odejść bo jego forma już długi czas jest mocno przeciętna. a Diaz mógłby też realnie powalczyć o miejsce w składzie z Mane który też gra mocno w kratkę. jeśli mamy ambicję walczyć o trofea trzeba wzmocnić skład. co z tego, że żaden kluczowy piłkarz nie odszedł? ale oni się przecież starzeją i sporo zawodników nie jest już tak dobra jak 2 czy 3 lata temu. potrzebna im konkurencja

2 polubienia

Co okienko to samo, kiedy cześć kibiców w koncu zrozumie że FSG nigdy nie kupi żadnego zawodnika za duże pieniądze bez uprzedniego sprzedania kogoś za jeszcze większe pieniądze? Co chwile te same brednie i za każdym razem ktoś się na nie nabiera

2 polubienia

Najlepsze jest to, ze wszyscy wierzą ślepo w to ze wszystkie pieniądze są inwestowane. Wy chyba naprawdę żyjecie w odrealnionym swiecie i myślicie ze budowa trybuny to miliardowe koszty.

Panowie, James Pearce pisał ze Thaigo nie przyjdzie na bank a było inaczej. Ja nie biorę jego info za rzetelne a szczerze mówiąc kiedy pisze że nie przyjdzie, to nie zdziwię się jak jutro wyjdą informacje ze jest dogadany. Jasnym jest ze klub będzie chciał zbijać z ceny po przez takie właśnie teksty dziennikarzy związanych z klubem

1 polubienie

Tak wierzymy i żyjemy w odrealnionym świecie. A co? Zabronione to jest?