Rozważania transferowe (dyskusja)

Spekulacje Pedro Almeidy były wrzucane tutaj kilka razy z gównianym skutkiem więc raczej nie oczekiwałbym wiarygodności :smiley:

1 polubienie


Drugie źródło

Ja go obserwuje na Twitterze i szczerze mówiąc mało wie, dużo przestrzela a jak coś już podaje rzetelnie to w momencie kiedy wszyscy to robią

:rotating_light: Liverpool FC are closing in on a deal worth around £60 million for Porto forward Luis Díaz.

(Source: Eurosport)

Turaj też coś podają ale to nadal przeciętne źródła

Ale szperam i wykopałem poważniejsze źródło portugalskie

Kogo z trójki- danjuma, diaz, raphina widzielibyście, pasowałby najbardziej do LFC?

Znowu głębiej- zakaria, kessie ?

No i czy transfer bellinghama dojdzie latem do skutku?

1 polubienie

Oby Diaz okazał się prawda. Świetny piłkarz.
Pewnie spotkamy się przy 60 mln euro czyli około 50 mln funtów.

Transfer Bellighama dojdzie latem do skutku.
Każdego z trójki przez ciebie wymienionej przyjmę z otwartymi ramionami ponieważ są ta zawodnicy z potencjałem, w fajnym wieku i prezentują już solidny poziom

1 polubienie

Tak jak mówiłem wcześniej, na Bellinghama nie mamy szans bo jest zbyt drogi i LFC nie sypnie 100 baniek za niego. Zostanie w strefie marzeń większości kibiców :blush:

Jeśli chodzi o tył, to Kessie i Zakaria też nie, gdyż według mnie nie pasują do stylu jaki preferuje liverpool. Bardziej stawiał bym na Tielemansa ( od czerwca rok kontraktu ) McGinna ewentualnie Rubena Nevesa .

Jeśli chodzi napad , Raphina Diaz jak najbardziej nie ważne który , z każdego będziemy mieć pożytek duży a co do Danjumy to nie wiem , nie sledze la liga , stawiał bym bardziej na Bowena , bo tak jak pierwsza dwójka idealnie pasuje do stylu gry ale ma duży plus bo jest anglikiem

1 polubienie

Chciałbym kogoś zobaczyć, ale ciężko mi sobie to wyobrazić- zwłaszcza, że jest już 6 stycznia.

Jeżeli transfer nie był dopięty do tej pory… to czy uda się go dopiąć teraz? Wątpliwe.

Zakaria, Kessie? Pamiętamy że to są zawodnicy którym kończą się kontrakty

Krakowskim targiem 70M€ i niech się pakuje :airplane::grinning: na ile to portugalskie źródło jest wiarygodne?

Dokładnie , kończą ale gdyby Naszym zależało żeby mieć kogoś z nich teraz czy w lato, to by poszedł zdecydowany ruch w ich kierunku

Też właśnie tak uważam

1 polubienie

Angielskie SKY również rusza temat właśnie

Panie Tomku, pożyjemy zobaczymy, ja mam odmienne zdanie

2 polubienia

Ale cuda się zdarzają i ciut tej wiarki mam :muscle: pozdrawiam :muscle:

1 polubienie

Paczę właśnie sobie na tą trójkę skrzydłowych.
Za diaza porto zapłaciło około 7m, no i porto z tej trójki obraca najmniejszym budżetem. Co wnioskuję najbardziej prawdopodobną kwestię.

Villarreal wciąż gra w LM, jeżeli awansują to maja jakieś 13 baniek od uefy.

Leeds jest klubem z PL.

Co prawda porto gra jeszcze w LE, no ale to nie ta kasa co LM.

Nie przekonuje mnie Kessie, poza tym mam wrażenie, że facet jest konfliktowy czy roszczeniowy, nawet sami kibice Milanu nie raz mieli go dość, nie chciałbym gracza w stylu Pogby. Chętnie widziałbym za to Zakarie albo Tielemansa, zwłaszcza gdy kończy mu się umowa z Leicester.
Z przodu - Diaz byłby fajnym uzupełnieniem a może i wzmocnieniem składu, konsekwentnie się rozwija i jest zawodnikiem na lata. Chyba bardziej do nas pasuje niż Danjuma.
Nie mamy wyjścia, trzeba sypiąca groszem jeśli mamy sprowadzić kogoś na odpowiednim poziomie.

3 polubienia

Mnie również nie przekonuje Kessie, PL to bardzo wymagająca liga, najmniejsze ryzyko brać ludzi, którzy już się tu sprawdzili, Bissouma, Raphinia, Foden, Bilva cała czwórkę biorę w ciemno :crazy_face:, Bowen też podoba mi się coraz bardziej, Bellingham to spora niewiadoma co widać po Sancho.

To, że Villarreal dalej gra w LM nie oznacza, że nie muszą sprzedawać. Ich szansa na awans do kolejnej edycji jest raczej niewielka. W tej chwili po połowie sezonu są na 8 miejscu, więc czeka ich raczej perspektywa bez pucharów w przyszłym sezonie. A to oznacza, że muszą sprzedawać. Pytanie tylko czy już w zimowym oknie.