Rozważania transferowe (dyskusja)

To może być dwumecz o Jude Bellinghama.

Z drugiej strony nie dziwię im się, że nie chcą się zgadzać na badania dzieciaka, jakoś nikomu nie przychodzi do głowy badać kości i uzębienie np. Mbappe, a jak piłkarz z Afryki to od razu jakieś dodatkowe weryfikacje…

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1589533361810198529?t=qUofkkDYPyZR3deFzO0YYA&s=19

50 mln euro to zbyt drogo jak na rezerwowego. Chyba, że do stycznia będziemy mieli nowego właściciela, który sypnie groszem na dzień dobry. Marne szanse.

My sie nadajemy do sciagania mlodych talentow XD

I właśnie jak na horyzoncie zmiana właściciela to ciekawe jak teraz się zmieni polityka transferowa. W sumie do momentu zmiany to raczej ciężko spekulować :sweat_smile:
@Ralf088 jasne z głowa bez przesadnej rozrzutności, ale już nie dać sobie odbierać zawodników przez inne kluby i nie czekać na sprzedaże przed zakupami.

A ja mam nadzieję że nasza polityka transferowa się aż tak nie zmieni. Chodzi mi bardziej o kwestie mądrego zarządzania transferami. Nie na hurra, że nie patrzymy na kogo i za ile, tylko kupujemy, tylko będziemy mądrze zarządzać. Oczywiście tutaj liczę, że potencjalny nowy właściciel nie będzie robił problemów z przeznaczaniem kasy na nowych zawodników.

1 polubienie

@MikeKeegan_DM

: Manchester City have held initial conversations regarding Jude Bellingham, and those with knowledge of the situation believe the midfielder will move to the Etihad Stadium. Relations between both clubs are very strong post-Erling Haaland.

Szejk jako nowy właściciel albo tacy piłkarze zawsze będą nam brani spod nosa

Też mam takie marzenie. Skład w dalszym ciągu budowany z głową i wg aktualnych potrzeb - z tą różnicą, że jak klub potrzebuje dwóch pomocników to wyszukuje i kupuje dwóch pomocników, których chciał np Klopp i sztab a nie: klub potrzebuje dwóch pomocników ale żeby kupić chociaż jednego to trzeba sprzedać czwartą część kadry/nie będzie odpowiednich kandydatur na rynku/na uspokojenie kibiców w trybie awaryjnych zostanie ściągnięty odpad z ligi włoskiej/mamy na papierze w kadrze dziewięciu pomocników, Jurgen po co ci kolejny? Żonie muszę jacht kupić.

https://twitter.com/AnfieldWatch/status/1591327269544677378?t=MjP0znHYlRbxLT6iWZ-e0A&s=19

Liverpool rozmawia z Firmino na temat możliwości podpisania nowego kontraktu.

3 polubienia

Super! Firmino wrócił do niezłej formy, chociaż kilka ostatnich meczów już nieco słabiej zagrał. Jak wróci Jota i Nunez będzie dalej się rozwijał, to Firmino może być bardzo przydatnym wzmocnieniem ławki. A on raczej nigdy nie narzekał na mniej minut. Myślę, że na jakieś dwa lata mogliby podpisać z nim kontrakt. Albo napisz zasadzie 1+1. Nie dłużej.

2 polubienia

Klopp na temat transferu Van Dijka: “Zawsze tak to wyglądało. Wiemy jak doszło do naszych dwóch największych transferów - Aliego i Virgila. Zarobiliśmy trochę pieniędzy od Barcelony i mądrze je wydaliśmy.”

2 polubienia

Cały skład powinien zostać wymieniony w ciągu następnych 3 lat. Mimo całej sympatii dla Firmino, ale klub musi się rozwijać, a jednym z kroków jest pozbywanie się starej lub niepotrzebnej kadry. Dodatkowo w mediach przewijały się plotki o zainteresowaniu że strony Atletico Madryt, więc super kierunek na emeryturę. Proces zmian w kadrze rozpoczął się w momencie transferu Diaza i Klopp nie powinien tego hamować.

Jak rzadko się z Tobą w sumie zgadzam. Tez zdaje mi się, że Bobby coraz mniejsza prace na boisku wykonuje.

Gakpo: “Real Madryt, FC Barcelona, Manchester United, Manchester City i Liverpool, Grać tam to byłby zaszczyt, ale muszę też zobaczyć w jakim zespole najlepiej zrealizuję swoje cele. Myślę, że pod koniec tego sezonu będę gotowy, by zrobić ten krok. Czuję, że byłem już taki na początku tego sezonu, ale po tym sezonie jestem jeszcze bardziej gotowy na zrobienie kolejnego.”

PSV życzy sobie 50mln euro za tego jegomościa. Tańsza opcja niż Mudryk, ale wciąż droga. Na miejscu Liverpoolu bym go odpuścił kosztem Muokoko.

ok ale 1 rok by trzeba przedluzyc, dzieki temu latem moglibysmy sie skupic na pomocy, a tak trzebaby i pomoc o 1 do ataku. czyli razem 4. no chyba, że przyjdzie szejk

Przedłużyć o rok z możliwością o kolejny ze strony klubu - tak, by dbać, ażeby Firmino nie spoczął czasami na laurach, pomimo wszystko to latynos (dużo mniej się martwię m.in. o Alissona, czy z wiekiem nie spadnie mu forma). Zwróćcie uwagę na City, nie mówię, że idealnie, ale tam w miarę ogarnięty system żegnania się z wiekowymi zawodnikami (aka Fernandinho) czy niepotrzebnymi/za takich uważanymi (Sterling, Jesus, Zinchenko). U Nas od paru lat panuje regres w pojęciu sprzedawania zawodników. Najpierw od Suareza po Coutinho wznieśliśmy się na wyżyny, sprzedając m.in. za świetny hajs Ibe/Smith/Solanke czy innego Brewstera, by potem zacząć pierdolić się z OXem, Keitą czy czekając chvj wie na co ze sporym zarobkiem za Phillipsa, gdzie moment owocnej sprzedaży przeminął. To samo w odwrotną stronę m.in. z Mane, gdzie w tej części sezonu, co za nami bardzo by się przydał, ale najwyraźniej zaspaliśmy nieco z przedłużeniem kontraktu i bądź co bądź ciężko było odrzucić te 30parę mln z Bayernu.

2 polubienia

Znalezione na FB xDD z przymrużeniem oka

Dobrze, ze z przymrozeniem oka, bo jak widze tego Mbape i dzieci ktore mysla, ze on u nas zagra to nie dobrze sie robi.

Kontrakt dla Firmino na 2 lata imo bardzo dobra opcja.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1591752357867577348?t=Og2yf8TiR7mVlRf6qPrhBw&s=19

Coś jest chyba na rzeczy z zimowym transferem Juda. Oby do nas