Rozważania transferowe (dyskusja)

No nie identycznie. Kariera Kapustki od momentu kupienia go przez Lisy mocno odbiega od tej Kozłowskiego. Kozłowski ma podobny start co Moder. Wroci za rok z wypożyczenia i pewnie przejmie rolę po Caicedo ktory za chwilę odejdzie do topowego klubu.

Kapustka nie był przygotowany fizycznie by grać na zachodzie. Nie radził sobie nawet w drugiej lidze belgijskiej. Kozlowski gra, do tego łapie dobre noty. Będą z niego ludzie.

Kozłowski ma wy#ebane ego, ale na ten moment jak na polskiego pilkarza to wzorowo prowadzi swoją karierę. Talent ma niepodważalny.

1 polubienie

To podaj mi jeszcze wynik jutrzejszego meczu Polski i będę spełniony :smiley:

Zawsze mnie bawi to dopisywanie intencji do czyjeś wyrwanej z kontekstu wypowiedzi, wygląda to jakbyś przeczytał clickbajtowy nagłówek i resztę dopisał sobie sam. Tu masz całą wypowiedź i raczej trudno się przyczepić do jego nastawienia.
https://twitter.com/przemekofiara/status/1445010392338649090?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1445010392338649090|twgr^fd32eb888ed54e991d49ae332f7c02819b0a4572|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2FJP1z4eQOl%2F

1 polubienie

Właśnie pisałem o tym wcześniej. Tak samo z Grabarą zrobił josif. Strasznie nie lubię powielania “fake newsów”. Potem się dziwić, że wokół tyle osób co wszystko łyka bez przemyślenia i osądza, jak na forum mamy najlepsze przykłady.
@ImmortalKing8 Kozłowski mówi, że lepszych niż na ten moment, tylko trzeba umieć czytać między wierszami i kontekst odnaleźć. Kolejny do myślenia ostatni, do obrażania pierwszy.

2 polubienia

przecież w tej wypowiedzi dokładnie wychodzi, że Kozłowski to kretyn z przerośniętym ego. Skoro dla niego nazwiska Kloppa czy Lewego nie robią wrażenia i może pracować z jeszcze lepszymi trenerami, zawodnikami(jakimi?), to nie ma za dużo do dodania. Pajac powinien spuścić trochę z tonu, bo tak dalej pójdzie to skończy jak Grabara. Śmieć powinien mieć więcej pokory w tym wieku, a nie skakać i szczekać.

@Loku64 nic nie powiedział, że na ten moment. Gość już myśli, że jest bogiem i taki Klopp to jest nikt przy nim.

A skoro jest już futbolowym bogiem, najlepszym z najlepszych i w ogóle, to dlaczego nie pojechał na mundial? Przecież on sam mógłby wygrać złoto dla Polski. Chyba, że nie chce się skalać grą w jednej drużynie z takim cieniasem jak Lewy.

1 polubienie

:flushed:

No nie wiem, dla mnie z tej wypowiedzi głównie wynika, że narazie nie myśli o takich rewelacjach (o których na początku przyznał, że sam nic nie wie) i że skupia się na kierunkach korzystniejszych dla jego kariery: “To jest taki klub, którym gdzieś w przyszłości chciałbym grać, a nie zaraz po wyjeździe z Polski”

ale mamy tu do czynienia z mądrymi inaczej :smiley: niepotrzebnie chyba się produkujemy :smiley: Dzisiaj się przekonuje, jak łatwo wypowiedź zmanipulować mamy 2 przykłady. Jak czyjaś uwaga skupia się tylko na fragmencie, który brzmi kontrowersyjnie bez kontekstu. Tak jest w sumie wszędzie teraz i potem mamy taki bajzel, mam nadzieję że Kacper czy Kamil nie biorą tego do siebie, ale na ich miejscu w ich wieku to bym chyba nie dał rady czytać takich komentarzy.
Załączam tutaj dla rozlużnienia i w temacie :smiley:

@ImmortalKing8 on ma 23 lata i pojechał na mistrzostwach z reprezentacja i do tego prawdopodobnie jest najlepszym bramkarzem w Danii. Przypominam, że Alisson w wieku 24/25 lat był zmiennikiem Szczęsnego
@ImmortalKing8 ale pojechał i zapewne może być jeszcze lepszy. Bramkarze i do 40tki potrafią grać. Z pewnością bym go nie skreślał jeszcze i nie przesądzał, że w tym momencie to jest szczyt jego potencjału.

tyle, że Grabara już zakończył swoją karierę właśnie przez wybujałe ego i pustkę w głowie. Teraz buja się gdzieś w lidze duńskiej i wyżej już nie podskoczy.

@loku64 pojechał na mistrzostwa, tylko dzięki kontuzji Drągowskiego.

Ja nie rozumiem tego hejtu na Grabere. Gosc miał trochę trudne początki przy swoim charakterze, ale przecież teraz regularnie pokazuje swoją wartość. W Lidze Mistrzów świetne występy, pokazał się jako lider całej Kopenhagi, a ludzie dalej mu wypominają kiepskie żarty z Twittera sprzed kilku lat.

Imo Grabara za niedługo wleci do ligi z Lig Top 5. Gosc gra świetnie i regularnie to udowadnia.

8 polubień

Czy ja gdzieś do tej pory kwestionowałem albo chociaż wypomniałem ich umiejętności piłkarskie? Umiesz ty czytać loku ze zrozumieniem czy idziesz drogą kolegi Grześka i dopowiadasz dodatkowe zdania do cudzych wypowiedzi? Z tego co kolega Pyrka wrzucił od 1:03 minuty jeszcze bardziej

Dziennikarz: Ale nazwisko Kloppa, nazwisko Lewandowskiego to tak na wyobraźnie trochę działa co? Jakbyś to tak w dalszej perspektywie myślał?
Kozłowiak: No może na kogoś działa bo na mnie to gdzieś tam za bardzo wrażenia nie robi.

I to dziennikarskie “Ooooo”.

Nie wiem co tu można z kontekstu wyrwać skoro wypowiedź była klarowna i pytanie było konkretne, a nie ogólne. To nie jest twórczość Juliusza Słowackiego tylko wypowiedź człowieka, który jest na początku swojej kariery piłkarskiej i Klopp nawet nie wie kto to jest i takich zawodników to on może mieć u siebie licząc w tysiącach. Jeszcze niczego nie osiągnął poza wyjściem z Ekstraklasy, gdzie jemu podobnych było mnóstwo. Ciekawe czy Robert Lewandowski na swoim początku mówił, że nazwisko Guardiola na nim nie robi wrażenia. Albo czy Robert Kubica mówił, że BMW Sauber na nim nie robi wrażenia. Albo czy Kamil Stoch powiedział, że Planica na nim nie robi wrażenia. Pierwszy raz w ogóle zobaczyłem taką wypowiedź u młodego zawodnika. Widocznie Kozłowski jest na tyle bystry na jakiego wygląda. To idąc tym tokiem myślenia należy się zgodzić z wypowiedzią niejakiego Aboubakara, że Salah na nim nie robi wrażenia. To jest mniej więcej ten sam kaliber. Ale być może Aboubarar też miał coś innego na myśli i warto to zinterpretować na inne sposoby, a nie ślepą patrząc na to co miał na myśli.

PS: Ale może gość jest rzeczywiście mało kumaty, bo na żartobliwe pytanie dziennikarza o Liverpool odpowiedział, że musi zapytać sie swojego agenta czy nie było ofert z Liverpoolu hahahaah.

1 polubienie

prędzej mi kaktus na dupie wyrośnie.

Ile meczów Grabary widziałeś ostatnio?

Wyjaśniłem wypowiedz Grabary(źle interpretowana przez Ciebie)Kozłowskiego z reszta też. Żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie. Po prostu nakręcasz bez sensu hejt na prawdopodobnie przyszłe gwiazdy naszego może nawet światowego futbolu

Myślisz, że gorzej już być nie może (na tym forum), po czym czytasz komentarze, które nadają się na różne plotki i pudelki - jaki to Kozłowski czy Grabara jest zły, bo jak mógł tak powiedzieć… Nie uwierzyłbym, że to możliwe, ale przeczytałem. Ręce opadają! :slight_smile:

1 polubienie

Przepraszam. Nie wiedziałem, że wypowiedzi zawodników można interpretować na kilka sposobów. Dobrze, że trafiłeś w czerwcu na forumek, bo bym żył w nieświadomości.

A co ma do rzeczy kiedy trafił? I tak, można interpretować wypowiedzi zawodników na różny sposób, właśnie jesteś tego świadkiem.

No ja się mu nie dziwie, sam bym się wypowiadał w tym tonie, no bo jarać się tym, że jakaś gazeta coś napisała to w sumie beka. Pewnie inaczej by to wszystko brzmiało gdyby miał już faktycznie podpisany kontrakt z Liverpoolem ale walić konia pod dyrdymały z gazet, żeby robić z niczego jakeś medialne zamieszanie? Bez sensu i dla zawodnika i dla klubu, tylko dziennikarz by na tym coś ugrał.

1 polubienie

Kolejny gol Cody Gakpo. PSV chce za niego 50mln euro. Biorąc pod uwagę jakość jaką pokazuje na turnieju plus pchanie transferu przez pismaków to gość będzie kosztował pomiędzy 70 a 100 mln euro. Biorąc pod uwagę okoliczności przedłużenia kontraktu przez Firmino na minimum dwa lata to transfer Gakpo byłby w porządku przy promocyjnych kwotach o jakich mówiło się na początku, czyli okolice 25mln funtów. Nieosiągalny dla Liverpoolu w tym momencie. Poza tym nie musimy szukać zawodnika o takim profilu na siłę. Nie ma takiej potrzeby. Będzie natomiast problemem dla Liverpoolu jeżeli trafi do United. Oni są w stanie dać za niego górę złota.

Kiedy już wiadomo, że Muokoko prawdopodobnie przedłuży kontrakt z BVB, Liverpool powinien popatrzeć w stronę Ruttera. Raporty scoutów i wskaźniki twenty3 mówią wyraźnie. Szybki napastnik grający obiema nogami, dzięki temu groźny w każdej strefie pola karnego (Mane widzisz mnie?). Stworzony do gry na dwóch napastników. Bardzo dobrze gra głową mimo tylko 182 cm wzrostu (Jota widzisz mnie?).

Jeżeli Liverpool zostanie przy 4 4 2 to będą szukać drugiego napastnika do gry z Nunezem. Rutter mógłby być zmiennikiem Salaha, bo mimo, że jest obunożny częściej korzysta z lewej nogi. Na tym transferze można tylko zyskać. Dodatkowo na plus dla Liverpoolu, że młodym opiekuje się ta sama agencja co Firmino, z którą mamy dobry kontakt.

Ogólnie Grabara i Kozłowski są przykładami ambitnych chłopaków, którzy mówią co myślą. Dla niektórych jest tu nie do pojęcia, że można mierzyć wysoko i o tym mówić.
Kojarzę tez wywiad Szymańskiego po przejściu do Holandii gdzie mówi wprost dziennikarzowi klubowemu, że on tu jest by się wybić dalej. Takie podejście mi się podoba jeśli za tym idzie ciężka praca to sukcesy się pojawiają.
Cieszę się, że tacy zawodnicy się pojawiają u nas i mam nadzieje, że uda im się realizować swoje cele, skoro sam mam w tym interes w końcu kibicuje naszej reprezentacji.

1 polubienie

No jak już coś podajecie w ramach ciekawostki, to nie wiem albo stwórzcie sobie nowy temat typu: Ciekawostki piłkarskie, albo to dodajcie do Off topicu, bo cżłowiek tutaj wchodzi i dyskutujecie na temat Grabary i Kozłowskiego… No ludzie kochani, zaraz tutaj będziemy dyskutować na temat formy Stali Mielec i kontr Korony Kielce. Niech sobie i pomnik postawi, to nie jest nasz zawodnik i nie ma co moim zdaniem zaśmiecać tutaj forum takimi bzdetami.

4 polubienia

Widze 30 nowych postów juz myslalem ze jakas dyskusja sie wywiazala na temat poważnej plotki transferowej a tu tylko gównoburza na temat Kozłowskiego i Grabary. No cóż, nikt nie lubi zarozumialych, aroganckich, pyszałkowatych typów. Ale każdy z nich ma jeszcze czas, żeby dorosnać i nabrać pokory.

1 polubienie