Rozważania transferowe (dyskusja)

Przez 2,5 sezonu 9 meczy opuszczonych już bym tego tak nie wyolbrzymiał.

1 polubienie

Akurat Rice’m to bym się nie zachwycał. Lepiej szukać talentów w Ameryce płd niż przepłacać za drewnianego Anglika

Ty się chyba w ogole nie znasz na piłce i na rolach zawodników na boisku. Dla z ciebie każdy chyba ma strzelać bramki

Bo co? Bo nie chcę kolejnego Anglika w środku pola? Wiadomo, że Fabihno to defensywny pomocnik a tacy nie są od strzelania goli. Ale szukajmy młodych talentów, następnego Fabihno czy Casemiro. Ja zawsze mam duże obawy co do kupna Anglika. United wydali fortunę na Maguire’a czy Sancho, City na Grealisha i Phillipsa. Czy my na Carrolla. Czy byli warci tych pieniędzy? Moim zdaniem nie

Bardzo bogata XD. Bogatą to ma Fati. Tutaj nie ma tragedii. Daleko mu do Gomeza czy kogokolwiek z naszych połamańców w drużynie

4 polubienia

Brać Go. Jak wiadomo potrzeba chorwata do wygrania LM :wink:

Ta Bellinghama. Jak już jakiś Bellingham przyjdzie to ewentualnie ten z Birmingham

Zaczyna sie łaczenie z LFC każdego zawodnika co pare razy kopnie prosto pilke na MŚ

Skoro kazdy to trzeba postarac sie o …Milika :rofl: w koncu trafil pilka wprost do bramki i nic nie szkodzi, ze w poprzeczke.
A juz taki Krychowiak…na co nam jakis Jude :grimacing:

Jeśli chodzi o nasze zainteresowanie Kudusem, są one podawane przez najbardziej wiarygodnego dziennikarza w Holandii jeśli chodzi o transfery taki tier1. Czyli możliwe, że jest cis na rzeczy

Wrzucam jedną ciekawostkę, przez którą śmiałem się wczoraj ze 20 minut bez przerwy. Ostatni raz tak się śmiałem jak oglądałem Chłopaków z baraków. W sumie nie wiedziałem gdzie to wrzucić, bo temat bardziej pasuje do działu humor. Ale w temacie nic się nie wydarzy do końca MŚ to można nagiąć regulamin:

Gwiazdor jebany co pogardził Kloppem. Chyba głupszy jest tylko Grabara xD

Chce ugrać jak najwiecej na blednącej gwiazdce z napisem Wielki Talent. Ale fakt odrazu mi się Piątek przypomniał i jego zjazd po świetnym półtora roku xD

4 polubienia

Koniecznie powinni przetłumaczyć tą książkę na angielski i francuski, Jude i Kylian powinni przeczytac, jeśli chcą zaistnieć w poważnym futbolu…

1 polubienie

Czepiacie się chłopaka ma 19 lat gra w Eredivise, zakontraktowany jest pod klub PL. Może za rok/dwa będzie regularnym grajkiem w Anglii. Ja w wieku 19 lat byłem w średniej szkole, zajmowałem się graniem w gry i imprezowaniem :stuck_out_tongue: On zarabia kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy złoty miesięcznie, a jest dopiero na początku swojej drogi.
A mówienie o blednącej gwieździe jest co najmniej przedwczesne. On jest w wieku, w którym wiele gwiazd nie zaczęło grać w poważną piłkę.
@ImmortalKing8 to dziwne jest to całkiem popularne nazwisko w naszym kraju :stuck_out_tongue:

3 polubienia

pierwszy raz słyszę nazwisko Kozłowski. Ktoś krótko opisze co to za pajac?

@Loku64 dobre xD

Identycznie to wyglądało w przypadku Bartosza Kapustki. Wszyscy wiemy jak się skończyło.

Wychowanek Pogoni Szczecin, kupiony przez Brighton chyba jakoś pół roku po zakupie przez nich Modera. Generalnie w Polsce się wyróżniał, obecnie na wypożyczeniu w Vitesse

1 polubienie

to poczekajmy z oceną kilka lat co do wypowiedzi o Kloppie to sprawdzajcie to a nie powielacie głupoty

trochę sprawdzania i jednak całkiem to inaczej wygląda. Polecam użycia głowy jak się czyta durne wieści. Bo chłopak miał 18 lat i po prostu wierzył w siebie, a dziennikarze próbują z niego robić pajaca, a wy to dodatkowo powielacie. W każdym razie fakty są takie, że na Euro grał dojrzale ponad wiek i teraz jest regularnym zawodnikiem w Holandii w wieku 19 lat, więc jeszcze wiele przed nim. Moim zdaniem już jest lepszy niż Kapustka kiedykolwiek był.

pierwszy lepszy macz KAcpra na YT jak tu nie widzicie potencjału to może złą dyscyplinę wybraliście do śledzenia

@ImmortalKing8 Gość rok temu powiedział, że zainteresowanie ze strony lepszego klubu nie robi na nim wrażenia. Chciał przez to powiedzieć, że to tylko kwestia czasu jak znajdzie się w takim pierwszym lepszym klubie jak Liverpool. :rofl: Grabara pogniewany na brak powołania z kolei powiedział, że może nauczy się nowego hymnu (Danii). Niesamowicie intelektualna młodzież nam rośnie. xD

4 polubienia

Chyba sam jesteś przynajmniej mentalnie młodzieżą. Grabara jest w kadrze finalnie przez kontuzję Drągowskiego. Jego wypowiedź była na zasadzie “pół żartem”, że zrobił praktycznie wszystko, żeby móc pojechać na mundial oprócz właśnie w skrócie zmiany narodowości. A Ty po dziecięcemu będziesz hejtował znając ułamek faktów.
Tak się rodzi właśnie hejt, ktoś przeczyta nagłówek coś dopowie. Nie wiem czemu lubicie tak pluc na młodych zdolnych polskich zawodników, ale to zapewne kompleksy wasze tu wylewacie.

7 polubień