Rozważania transferowe (dyskusja)

nam brakuje zmienników i ludzi, którzy mogą dać zmiany 1 do 1. Przecież Thiago, Elliott i Fabs to bardzo mocny środek pola. Tylko jak się Thiago sypie to nie ma kto za niego wejść, jak Fabs jest pod formą to nie ma zmiennika(Hendo to tylko półśrodek na 6), a Harvey potrzebuje jeszcze doświadczenia i sam nie dźwignie gry w środku.

Wstawaj…

image

11 polubień

W sumie te wysrywy Seba i ta jego pewność, kto do nas przyjdzie są całkiem zabawne, tak do poczytania w niedzielny ranek, dla odprężenia :slight_smile:

Zabawne, a potem przychodzi co do czego i faktycznie do nas trafia

Nunez
Diaz
Konate
Jota

Jedynie z kim się pomyliłem to Mbappe, ale rozmowy z nim były. :relaxed:

No jak podajesz wszystkich możliwych graczy, o których są najmniejsze plotki, to faktycznie kilku trafisz, chyba, że Liverpool nikogo by nie kupował :wink: zrozumiesz to kiedyś?

6 polubień

Jak to mówią Anglicy - nawet zepsuty zegar 2 razy na dobę pokazuje dobrą godzinę :grin:

11 polubień

Transferów do ofensywy nie potrzebujemy. Firmino przedłuży o dwa lata i mówiąc serio można to podpiąć pod nowy transfer :wink: Podobnie jest z formacją defensywną i tam również nie spodziewam się żadnych zmian w letnim okienku. Jedyne co trzeba zrobić i co nie może czekać dłużej niż do lata, to kupno pomocników. I to takich którzy od razu będą gotowi wejść do składu i stanowić o sile zespołu. Tu musi przyjść dwóch mocnych zawodników i będzie dobrze. Nazwiskami nie będę rzucał, ale skoro tyle czasu mówi się o Jude i o tym ile może kosztować, a mimo to ciągle jest naszym nr 1, to podejrzewam, że nawet jak FSG sprzedaż część udziałów to pieniądze na ten transfer są odłożone. Jeśli nie będzie to on, to będą przeznaczone na inne nazwiska, ale ten budżet chyba faktycznie istnieje. Reszta do uzupełnienia w okienku 2024( SO, ofensywa, i może jeszcze jeden pomocnik)

1 polubienie

To jest nieprawda. W prasie dziennikarze najczęściej truli dupe Bowenem i Kelvinem Phillisem. Grają u nas? A Seba pisał właśnie o wyżej wymienionych. Czyli miał nosa i nie można mu tego odebrać. Już mi się nie chce szukać ale były tez doniesienia o Raphini chociażby. A jednak zamiast nich mamy Nuneza z Diazem.

1 polubienie

On pisał o każdym możliwym zawodniku z top 5 lig, pisał tez inne niewyobrazalne glupoty o tym ze chociażby Henderson jest lepszy od Thiago, czy o tym zeby natychmiast zwolnic Kloppa.
Jesli ktos go bierze na powaznie to jest jeszcze glupszy od niego

1 polubienie

Z defensywą bym się spierał, środkowy obrońca by się nam przydał.

Rudy Galetti(drugoligowy włoski dziennikarz) opisuje rzekomą listę życzeń Kloppa na której maja się znajdować : Bellingham, Rice, Caicedo, Merino i nasz Piotrek Zieliński. Ogólnie mogą być to tylko wyssane z palca plotki w końcu Zielu strzelił nam 2 bramki, 3 pierwsze nazwiska często się przewijają. Tego Merino sam niedawno wspominałem w kontekście transferu do nas, gdyż to po prostu dobry zawodnik w nieelitarnym klubie na pozycji gdzie mamy problemy.

No nie ma szans, że Bellingham nie dołączy do Liverpoolu

Nie ma siły która by przerwała te namiętność

7 polubień

No ja wczoraj dziewczynie wkręciłem że są kochankami. Powiedziała że w sumie pasują do siebie xd

10 polubień

Byłby to drobny chichot losu, gdyby jednym z aspektów determinujących przejście Jude do Liverpoolu- byłaby jego relacja z Hendo :wink:

1 polubienie

Na moje już wszystko jest dogadane. Bellingham jeszcze zimą będzie nasz.

https://twitter.com/LFCTransferRoom/status/1599736169419325441?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet

Henderson nie opuszcza go na krok.

1 polubienie

Możesz ją jeszcze wkręcić, że Mbappe i Giroud też są :stuck_out_tongue:

7 polubień

" You’ve ruined it mate! " Zaklepane. 1 stycznia oficjalka.

Kto zaklepany, Olivier Giroud? :rofl:

Plotki z MŚ, Amrabat z Maroko
https://angielskieespresso.pl/post/111269/2022/12/03/sofyan-amrabat-liverpool-tottenham-fiorentina-mistrzostwa-swiata-katar-maroko-jurgen-klopp-antonio-conte-premier-league/

Fajnie byłoby ściągnąć Gvardiola, znakomity w obronie i z dużymi umiejętnościami w grze do przodu.