Rozważania transferowe (dyskusja)

Myślę, że nie trzeba iść drogą Benfici, która sporą część zawodników ściąga za 5-10mln, ale jak jest na prawdę obiecujący gracz i cena oscyluje w granicach 10-15mln, to moglibyśmy się zainteresować, bo jak widzicie obecnie ryzyko ze strony Benfici im się opłaciło, bo będą mieli 10krotną przebitkę (tak wiem, pewnie spory % dla poprzedniego klubu itd., ale interes się kręci). Podobnie jak z Alvarezem City, poza tym o naszym zainteresowaniu Enzo się pisało przed jego transferem do Portugalii, zabrakło pewnie klepnięcia przez kogoś decyzji albo sam zawodnik nie był zainteresowany/za małe zainteresowanie z naszej strony było. Zachować odpowiedni umiar, a nie ze skrajności w skrajność jak niektórzy, że powinniśmy takie gwiazdeczki wyszukiwać (tylko kto im dałby szansę na grę w 1szym składzie, tak jak mają to zapewnione w Primeira Lidze?) albo w ogóle nie brać - problemem jest tylko system pozwoleń na pracę w Anglii, a nie wiem jak u Enzo wyglądała gra w kadrze przed transferem?

1 polubienie

zawsze mozna bylo gdzies wypozyczyc na sezon

No nam te wypożyczenia wychodzą… trzeba tak robić. Na pewno też znajdziemy listę chętnych na odpowiednim poziomie ligowym, którzy będą nam ogrywać nowe nabytki. Sorry, ale nawet w Chelsea to nie wychodzi za dobrze, ale tam przynajmniej za graczy kupionych po kilkaset tyś euro lub nawet mniej wyciągają od sztuki średnio po parę mln i przynajmniej wychodzą na tym na plus.

no to rzeczywiscie źle na tym wychodzą.

ale my generalnie wypożyczamy z akademii, a nie kogos kupionego. A akurat Awoniyi ,to mozna bylo wiecej zarobic. Co widac po tym jaki interes zrobil Union.

1 polubienie

A jednak…

Przecież to było wiadome od początku :smiley: Serio myśleliście że nagle wydamy ponad 200 mln na dwóch zawodników?:smiley: Jak jeden z tej dwójki przyjdzie to już to będzie super transfer :wink:

Spójrzcie na Konate w tym meczu. Profesor. Trzyma cala linie obrony. Lider. Kozak który wygrywa wszystkie górne pojedynki. Masa odbiorów. Cena jaka na niego wydaliśmy? 40 milionów.

Można kupić za normalne pieniądze świetnego obronce? Można.

A co niektorzy wypisuja tutaj ze Gvardiol to jakiś must have. Za 100 milionow…

4 polubienia

Albo ja nie zrozumiałem Twitta, albo on potwierdza, ze idziemy po 2

1 polubienie

Tak właśnie jest. Żeby ich kupić to nie sprzedajemy stadionu tylko cały klub :joy:

1 polubienie

Ogólnie nie nakręcajcie się za bardzo, bo w sumie nic potwierdzonego tam nie ma :sweat_smile:. Wyglada jakby sam się tweetowal drugi raz i to jeszcze na zasadzie takiej, że nie wierzyłem, ale… i jego tweet tylko jako Liverpool.com
Ogólnie to jak ich nie zatrudnimy, to gość wyjdzie na idiotę :sweat_smile:
Wyglada jakby tak agresywnie swoje artykuły reklamował, i idiota chyba jest, bo mógł usunąć swoje nazwisko z tweeta co cytuje.
Na szybkiego zerknąłem na artykuł, o który się rozchodzi i nie mówi on totalnie nic. Może pójdziemy po dwóch, może po Enzo jak się z Judem nie uda
Kolejne bicie piany dla klików.

Ogólnie jak obserwuję gre tego Fernandeza to mamy do czynienia z gościem ktory może być serio kompletnym pomocnikiem. Talent na poziomie Tchouameniego. LFC wie co robi jak są gotowi dać za niego nawet 100 milionow.

Lepiej Enzo Fernandez (21at ~ 100 mln ) czy Declan Rice ( 23 lata ~ 70 mln). Kogo byście woleli na pozycji 6 ?

Declan w życiu nie opuści WHU za 70 mln. No chyba, że WHU spadnie.

Fernandeza mimo że dopiero przybyl do Europy. Myślę że ma większy sufit od Rice, dużo większy.

Rice tez bylby świetny, ale nwm czy da nam tyle magii co potencjalnie Enzo.

Ale na pierwszym miejscu Jude. On będzie najlepszym pomocnikiem świata.

Rice ma kontrakt do 2024, to za zawodnika z rocznym kontraktem nie będą wołać 100 mln, czy więcej. To nie jest Mbappe, czy choćby Gavi.

Rice bez dwóch zdań, ale tylko dlatego że pytanie nie na miejscu bo Enzo to nie jest 6 koleś gra wyżej, znacznie ofensywniej

Chyba ze w czerwcu zostanie 12 miesięcy umowy😉

Rice + Jude to byloby optymalne wzmocnienie pomocy, zwłaszcza, że Declan wychował się w PL. Enzo być może dopiero się z Premier League zderzy i okaże się, z jakim skutkiem.

3 polubienia

Nie wiem co się tak zachwycacie Rice’m. Kolejny średni Anglik za którego trzeba dużo przepłacić. Naprawdę szukajmy talentów w Ameryce południowej, tam jest ich masa. Inaczej znów będziemy płacić Benfice czy innemu klubowi 100 mln czy więcej za utalentowanego Brazylijczyka, Argentyńczyka czy Urugwajczyka…

Moze źródło tych rewelacji?

1 polubienie