Rozważania transferowe (dyskusja)

HERE WE GO! Witamy! Świetny dzień się jutro zapowiada :smiley:

https://twitter.com/neiljonesgoal/status/1607488688329740291?s=20&t=2EWsjUmdBFXPFoW6Y7Cd5A

Mylisz się kolego. Przyjdzie jeszcze pomocnik.

xD transfer z dupy zawodnika ktory jest nam nie do konca potrzebny. Gdzie jest transfer pomocnika?

jak nie do końca, uzasadnij to po kontuzji Diaza i Joty?

11 polubień

Gakpo to pewnie dopiero poczatek, pachnie czymś większym, a przy okazji odejściem Firo, szkoda, że Arsenal nam zepsuł humory, mam jednak nadzieję, że spuchnie.

2 polubienia

No uwielbiam takie transfery! Jezu przypominają mi się transfery, Fabinho, Firmino, Joty ;D Jedna informacja, druga potwierdzająca i bez zbędnego przeciągania liny! Tylko nam wyjdzie na plus ten transfer. Darwin też się nieco bardziej spręży że trzeba setki wykorzystać, bo zaraz obok jest Cody który tylko czyha na takie okazje!:slight_smile:

5 polubień

Diaz może w tym sezonie już nawet nie zagrać.
Dzis na lewym skrzydle grał Chamberlain, a jego potencjalnym zmiennikiem był nikt, ten transfer jest jak najbardziej potrzebny

8 polubień

Gakpo tokoszt lekko 50 milionow. My sciagniemy wyrozniajacego sie kolejnego Berghuisa czy innego Antonego, a Real sciagnie generacyjnego Bellinghama? Pozdro. Wole na sucho przejsc sezon, ale sciagnac tego jedynego konkretnego goscia.

Nie panikujcie już z tym Diazem. Dajcie mu dojść do pełni zdrowia. Uważam że Kolumbijczyk gdzieś w połowie kwietnia może już być gotowy do grania, kwestia tego że Jurgen będzie na tyle ryzykował jego zdrowiem czy da mu jakieś końcówki meczów żeby w przyszłym sezonie mógł śmigać na skrzydle.

Transfer potrzebny na dziś że względu na kontuzje Luisa oraz Diogo a także perspektywiczny🙂

Nie no spoko chlopaki, cieszy mnie morda ze Gakpo do nas przychodzi. Kozak.

Po prostu czekam na Bellinghama i obawiam sie o jego transfer do nas :frowning:

Transfer z dupy, ale takie ciesza najbardziej XD

Przecież Hendo już “zaklepał” u nas Jude’a i dlatego sam gra nagle jak… młody Bóg🤣

6 polubień

Może coś w tym jest, że nowo właściciele już są wybrani a papierki podpisane.

Ruchy transferowe robione już przez nowe władze ale przed ogłoszeniem, żeby nie podbijało ceny.

Mało wierzę w scenariusz Jude + Enzo (a tak na serio to nie wierzę w ani jednego…) ale to byłoby coś.

Skład odmłodzony w 2 lata i na lata. Pozostałyby tylko pozycję SO (jako replacement dla Dzika) i sensowny konkurent dla TAA. O Aliego póki co nie ma się co martwic

1 polubienie

Jakoś nie wiem…bez sensu…Wnioskuję, że poleci teraz z klubu Salah i Firmino.
Ironicznie „dwudziestu napastników”, a nikogo w pomocy…
Patrząc, że Gakpo dobrze zagrał na MŚ to idźmy tą samą drogą i weźmy Lovrena…a nie czekaj…
No i jeszcze tak na przekór FSGout bo na transfery nie dają :blush:
Kosmos. Kibice mają często taką naturę chorągiewek

1 polubienie

To jutro jakiś pomocnik najprawdopodobniej- może Jude już przyjedzie w pakiecie, żeby ogrywać się z Gakpo.

ostatnio widzialem plotki o Skriniarze do nas

No i to jest transfer w stylu FSG, umiarkowana kwota, perspektywiczny zawodnik, jeszcze w miarę mało medialny więc kolejka chętnych nieduża. Mało gadania, dużo działania.
Dlatego pisałem tytaj że nie wierzę w Jude i Enzo, a szczególnie nie obu na raz. Bo takie sagi transferowe nam zwykle nie wychodzą, poza nielicznymi wyjątkami jak Virgil.

1 polubienie

JO TO DUPCA

Człowiek film ogląda, odpala komóre a tam oficjalka Gakpo ale jaja

Strasznie fajnie, mega się jaram tym transferem

1 polubienie

Ten transfer moim zdaniem potwierdza jedno. Jude jest w lecie nasz. Nie ma innej opcji przy kupowaniu skrzydłowego w tym oknie.

1 polubienie

Gakpo po mundialu wlasnie stal sie mocno medialny tylko nie mielismy powaznej konkurencji w jego zatrudnieniu i cena niska.

Rownie dobrze mogli zazyczyc sobie jakies 80-100 milionow i Muły i tak by zaplacily a do nas by nie poszedl.