Rozważania transferowe (dyskusja)

Myślisz że uda nam się jeszcze sprowadzić do tego pomocnika? Gakpo 50 mln (licząc już bonusy) a za pomocnika który w jakimś stopniu nas wzmocni trzeba dać te 50-60 mln. Oby ktoś przyszedł, ale żeby ten gracz faktycznie wzmocnił naszą pomoc, a nie tylko był bo był. Fajnie jakby była taka historia jak z Gakpo. Jedna informacja, zaraz druga i można się powoli cieszyc z nowego gracza :wink:

Pearce pisał kilka tygodni temu, że Liverpool musi sprowadzić przez zimę i lato trzech pomocników i musi zacząć robić to już od tego okienka transferowego. Jest bardziej prawdopodobne, że sprowadzą kogoś niż, że nie sprowadzą.

3 polubienia

Znowu ten sam frazes, ciągle jak kogoś ściągamy to nie mamy konkurencji, a jak mamy to jest słaba i po prostu mamy farta. Nie. Mieliśmy konkurencję przy ściąganiu Darwina (manU i Chelsea), mieliśmy przy ściąganiu Diaza (Totki), mieliśmy przy ściąganiu Thiago(manU), Keity(m.in Barcelona choć szkoda że tu akurat wygraliśmy :stuck_out_tongue: ) i teraz również mieliśmy przy ściąganiu Gakpo. Co niektórzy muszą tu przeboleć, że nasze struktury zwykle dobrze działają i potrafimy ściągać bardzo dobrych zawodników, z większych batalii przegraliśmy tylko Tchoumeniego z realem w ostatnim czasie.

1 polubienie

A ja myślę, że zimą uda nam się ściągnąć pomocnika ale nie koniecznie z trójki Jude, Enzo i Amrabat.
Może to być transfer spoza kręgu medialnego a misja podpisania kogoś z tej trójki ewentualnie dwójki - Jude, Enzo przypadnie na lato 2023.

3 polubienia

Ja nie pisalem ze nie mielismy konkurencji przy Nunezie, ale wydaje mi sie ze jezeli tylko Muły sie napalily na transfer zima Holendra no to sory ale to nie jest powazna konkurencja xd

Ja nie moge do tej pory z tego jak wydymalismy United bez mydla XD Oni od co najmniej miesiaca napaleni na Gakpo, pewni swego ze juz tocza powazne rozmowy, same newsy o jego przejsciu do nich, jeszcze wczoraj Romano i inni pisali ze rozmowy z Mulami sa na ostatniej prostej a tu pyk oficjalka od razu ze im go podebralismy. Jestesmy normalnie nemezisem dla nich jesli chodzi o podbieranie im transferow. Oni miesiacami robia podchodzy, stawiaja powoli fundamenty pod kazdy lepszy transfer a my zalatwiamy to w mig i po cichu xD

Nie no rozegralismy ich jak dzieci, nie moge przestac czytac devilpage.

Tego Amrabata to lepiej zrobimy nie biorąc :smiley: Coś czuję, że kto go kupi to potem będzie sie bujał ze złomem, aż go nie puści za pół darmo, czy też po 3-cim wypozyczeniu mu sie kontrakt skończy :smiley:

3 polubienia

Gdzieś widziałem ostatnio jakiegoś tweeta , bodajże jakiegoś tureckiego dziennikarza który pisał że Jurgen dzwonił do Eljifa Elmasa z Napoli i przekazał mu za bardzo by go chciał widzieć w Liverpoolu ;D Tak piszę w ramach ciekawostki, ale się nie zdziwię jak nagle kogoś będziemy podpisywać nie plotkując o nim od kilku tygodnii.

1 polubienie

Idealny zawodnik na United. Pojdzie tam o ile im na to pozwolimy :smiley:

2 polubienia

Widzę, że on gra głownie ogony. To raczej mało poważna plotka :stuck_out_tongue:

Myślę, że Gakpo wolał nas niż United dlatego że już latem Manchester się nim interesował ale ostatecznie kupili Anthony’ego. Także teraz to Holender im zagrał na nosie. Druga sprawa to fakt, że wszyscy piłkarze idący do United nagle tracą formę. Już nie mówię o Ronaldo. Ale Sancho czy w mniejszym stopniu Varane i Casemiro. Czy z ligi holenderskiej van der Beek. Myślę że Gakpo się trochę bał że na Old Trafford też jego kariera się załamie

1 polubienie

Pewnie przez avatar pomylił Cię z The normal one, jednym z głównych smutasów forumka :slight_smile:

https://mobile.twitter.com/LFCTransferRoom/status/1607703590713589761
Ojogo: Both Liverpool and Manchester United have advanced their talks with the player and Benfica in order to convince him to join their clubs.

Ogólnie, gdzieś mi śmignęła plotka, że Barca chce kupić Enzo. Ponoć mają płacić 50-60 mln funtów, co się wydaje znacznie sensowniejszą kwotą niż 100 baniek. Jednak to na FB z jakieś strony co nie śledzę to też nie jestem w stanie namierzyć teraz, podaje raczej w ramach ciekawostki.

Benfica miała otrzymać dwie oferty na 127mE. Enzo wraca dzisiaj do Lizbony A BOLA - Propostas por Enzo já chegam aos €127 milhões! (Benfica)

1 polubienie

Ten transfer w styczniu nie jest wcale jakiś nieprawdopodobny. Była kasa na Tchouameni’ego - poszedł do Realu, tutaj nie trafił nikt, więc teoretycznie budżet na pomocnika się zgadza.

Wiele źródeł portugalskich (dość mocnych, tier 2-3) wskazuje, że Enzo ma odejść z Lizbony w styczniu. LFC niby jest na pole position.

Today is a “decisive day” in the race to sign Enzo Fernandez, with the player set to return to Lisbon. [

@abolapt

] Liverpool have “intensified contacts” with Benfica over Enzo Fernandez, with talks advancing in the past few days. A January exit for the midfielder is now increasingly possible. [

@ojogo

]
Enzo Fernandez will leave Benfica in January. [

@pedrogva6

]

na taki ciekawy news natrafiłem, jest szansa, że Jude ma klauzulę na 60 milionów w kontrakcie. Jednak nie ma potwierdzenia w źródle, byłoby to ciekawe i sytuacja podobna jak z Hallandem. Wtedy ewidentnie wybór klubu byłby po stronie zawodnika.
@gagarin tylko jak BVB zażąda 150 mln to mało kto będzie mógł sobie na tyle pozwolić
@Kuj może dopiero będzie obowiązywać od lata jak to było w przypadku Haalanda, że klauzula uaktywniała się z czasem. Źródło rzeczywiście średnie, ale w końcu tu dział spekulacji jest :smiley:

to zawsze będzie wybór zawodnika. Kluby zanim zaczną negocjacje ze sprzedającym, pytają zawodnika czy chce do nich dołączyć i ustalają warunki.

Nie ma szans że ma taką klauzulę. Po pierwsze źródło informacji wiarygodne mniej niż zero po drugie, w takim przypadku Borussia sprzedała by Jude najprawdopodobniej już zimą.

Co do transferu Enzo, to ponoć sam zawodnik nic nie wie i póki co tym się nie przejmuje. Pozostawia agentowi sprawy transferu. Na ten moment jest gotowy wrócić do Benfiki.
Tak wynika z jego rozmowy z tłumem podczas świętowania tytułu w Argentynie.